Podkłady medyczne

W ramach tej kategorii przygotowaliśmy specjalne produkty używane we wszystkich szpitalach i innych placówkach medycznych. Pomagają one utrzymać higienę i wpłynąć na komfort nie tylko osób pracujących w takich placówkach, ale także pacjentów. Dlatego zachęcamy do sprawdzania kategorii z podkładami i innymi medycznymi artykułami.

Kto powinien zainteresować się ofertą z tej kategorii?

Oczywiście większość podkładów medycznych z dobrej jakości celulozy czy prześcieradeł i innych akcesoriów, które znajdziecie w ramach tej kategorii, jest dostępnych dla specjalistycznych placówek. To niezbędne wyposażenie klinik, szpitali, przychodni medycznych i wielu innych miejsc, w których higiena i sterylność są niezwykle ważne. Trzeba jednak pamiętać, że to nie tylko te osoby może zainteresować nasza oferta.

Jest ona kierowana do profesjonalistów, ale często i my w domach potrzebujemy np. nieprzemakalnych prześcieradeł, np. podczas opieki nad chorym. Dlatego warto spojrzeć do całego asortymentu, bo mamy tu wiele produktów przygotowanych do użycia nie tylko w specjalistycznych placówkach medycznych, ale także w domu i nie zawsze w kontekście poważnych chorób.

Jakie produkty znajdują się w asortymencie tej kategorii?

Przygotowaliśmy kategorię wysokiej klasy prześcieradeł medycznych oraz innych produktów mających zastosowanie w utrzymaniu higieny. Chodzi o różnego rodzaju podkłady dla osób nietrzymających moczu, które wykonane są z dobrej jakości celulozy, oprócz tego także serwet nieprzemakalnych i innych produktów, które są używane np. na stołach czy fotelach w gabinetach lekarskich, ale także w domach – na łóżkach czy materacach.

W tej kategorii znajdziesz więc wszystkie tego typu produkty, które doskonale sprawdzają się w opiece nad chorym czy w profesjonalnych zakładach medycznych. Warto także pamiętać, że są to produkty dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, z różnymi dodatkowymi opcjami, jak choćby serweta z przylepcem, by zadbać o wygodę użytkowania oraz o łatwiejszą obsługę gabinetów czy dbanie o osoby chore.

W jaki sposób dbamy o jakość naszych produktów?

Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami, więc wiemy, że wśród naszych serwet medycznych, prześcieradeł czy podkładów z celulozy są tylko najlepsze modele, które spełnią swoją rolę. Jednak sami także testujemy te produkty, by mieć pewność, że oferujemy najlepsze akcesoria medyczne, jakie tylko możemy. Tak ważne rzeczy jak prześcieradła czy podkłady muszą być najlepsze na rynku, by móc pomagać, tak jak mają i tak jak są do tego stworzone. Dlatego wśród naszych produktów także w tym asortymencie tej kategorii znajdziesz tylko najlepsze egzemplarze akcesoriów medycznych.

Wybierz odpowiednie modele prześcieradeł czy podkładów

Sprawdź cały asortyment, jaki przygotowaliśmy w ramach tej kategorii oraz zobacz, jakie dokładnie rozmiary poszczególnych produktów możesz u nas zamówić. Możesz także sprawdzić asortyment w innych kategoriach, gdzie także mamy produkty używane przez służby medyczne, ale i potrzebne na co dzień w domach, np. przy opiece nad dzieckiem czy osobami starszymi.

EcoNatural 70
(Opinie: 0)
28,84 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Strong
(Opinie: 0)
16,15 zł
Produkt chwilowo niedostępny
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij