Blog

Jak prawidłowo dbać o czystość w toalecie?

Troska o utrzymanie toalety w czystości zazwyczaj ogranicza się do sięgnięcia po jeden z popularnych na rynku preparatów. Czym kierujesz się przy jego wyborze? Ceną, dostępnością, poleceniem znajomego? My zachęcamy do tego, aby zdecydować się na kilka preparatów – do sprzątania codziennego oraz okresowego, np. raz w tygodniu. Inne nadają się do szorowania toalety, w której problemem jest kamień, a inne do polerowania szyb prysznicowych.

today

5 zalet nowoczesnych myjek ciśnieniowych

Praktyczna i nowoczesna myjka ciśnieniowa to urządzenie, którego wykorzystanie niesie za sobą wiele wymiernych korzyści. Jedną z ważnych zalet jej stosowania jest wysoka wydajność sprzętu, która pozwala na sprawne oczyszczenie powierzchni o znacznym metrażu w krótkim czasie. Maszyna jest gotowa do pracy już po chwili, dzięki rozwiązaniom pozwalającym na szybkie podgrzanie wody do odpowiedniej temperatury. Jednocześnie nie wymaga używania dużej ilości detergentów.

today

Lampa owadobójcza - niezastąpione urządzenie na lato

Podczas ciepłych letnich dni i wieczorów bardzo chętnie spędzamy czas na zewnątrz. Niestety, czasem wypoczynek czy wspólne biesiadowanie dalekie jest od przyjemności. Winne temu są wszechobecne owady, których ugryzienia bywają bardzo uciążliwe. Na szczęście istnieje sposób, by zapomnieć o tym problemie. Jest nim lampa owadobójcza.

today

Odświeżacz powietrza czy neutralizator zapachu? Które rozwiązanie sprawdzi się lepiej?

Gdy wchodzisz do pomieszczenia, zwracasz uwagę nie tylko na jego czystość i wygląd, ale również zapach. Jeżeli jest on nieprzyjemny – robi to złe wrażenie i sprawia, że nawet najstaranniej urządzony pokój traci całą atrakcyjność. Aby tego uniknąć, można zastosować środki, dzięki którym pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów.

today

Czym usunąć ślady po butach na podłodze?

Intensywnie eksploatowane podłogi narażone są na powstawanie nie tylko zabrudzeń, ale też trwałych uszkodzeń. Wiele z nich jest zostawianych przez buty. W wyniku stukania obcasami w posadzce robią się dziury, a pocieranie gumowymi podeszwami powoduje nieestetyczne rysy i ciemne ślady. Kiedy zwykłe mycie podłogi za pomocą wody i środka czyszczącego zawodzi, sięgnij po inne metody.

today

Podstawowe zasady codziennego dbania o higienę w czasie epidemii

Obecny czas związany z pogłębiającą się epidemią to niełatwe wyzwanie dla odporności naszych organizmów. Wynikiem tego jest ogólna dyskusja na temat tego jak dbać na co dzień o indywidualną higienę. Mowa tutaj głównie o myciu rąk, a także ochronie górnych dróg oddechowych. Groźne wirusy oraz inne drobnoustroje bardzo łatwo rozprzestrzeniają się szczególnie w dużych skupiskach ludzkich, czyli w sklepach, galeriach czy komunikacji publicznej.

today

Gdzie wykorzystuje się specjalistyczne produkty do sprzątania?

Dobrej jakości preparaty chemiczne do sprzątania to wyroby, które są często wybierane przez właścicieli nowoczesnych lokali użyteczności publicznej takich jak np. hotele, pensjonaty czy restauracje. Nic dziwnego, profesjonalne środki czyszczące to gwarancja nie tylko skuteczności czyszczenia, ale także pielęgnowania powierzchni.

today

Dlaczego warto stosować ekologiczne środki czyszczące w swoim domu?

Wybierając środki do sprzątania domu, wiele osób nie zwraca uwagi na ich skład. Tymczasem preparaty, które są powszechnie dostępne w supermarketach i głośno reklamowane często zawierają szkodliwe dla zdrowia substancje. Choć silna formuła skutecznie zwalcza zabrudzenia, to jednak może negatywnie oddziaływać na skórę, a nawet na… drogi oddechowe. Znacznie bezpieczniej jest sięgnąć po ekologiczne środki do czyszczenia.

today

3 sposoby na polubienie sprzątania

Zazwyczaj sprzątanie kojarzy się z przykrym obowiązkiem. Tymczasem wiele osób deklaruje, że lubi wykonywać tę domową czynność, zwłaszcza, gdy znajdzie sposób na jej urozmaicenie. Zacznij od pozytywnego nastawienia i wypracuj własny rytm. Skorzystaj z naszych rad, aby czas spędzony z mopem w dłoni nie był zmarnowany ani naznaczony frustracją.

today

Jak czyścić podłogi w efektywny sposób?

Przed przystąpieniem do czynności porządkowych w domu czy w miejscu pracy, trzeba sięgnąć po odpowiednie preparaty. Inne środki do mycia podłóg dedykowane są do użytku domowego, a inne sprawdzą się w wymagającym środowisku przemysłowym. Aby sprzątanie przyniosło zamierzone rezultaty, trzeba dopasować techniki oraz preparaty do skali zabrudzeń.

today
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij