Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem

Blog

Gdzie wykorzystuje się specjalistyczne produkty do sprzątania?

Dobrej jakości preparaty chemiczne do sprzątania to wyroby, które są często wybierane przez właścicieli nowoczesnych lokali użyteczności publicznej takich jak np. hotele, pensjonaty czy restauracje. Nic dziwnego, profesjonalne środki czyszczące to gwarancja nie tylko skuteczności czyszczenia, ale także pielęgnowania powierzchni.

label

Dlaczego warto stosować ekologiczne środki czyszczące w swoim domu?

Wybierając środki do sprzątania domu, wiele osób nie zwraca uwagi na ich skład. Tymczasem preparaty, które są powszechnie dostępne w supermarketach i głośno reklamowane często zawierają szkodliwe dla zdrowia substancje. Choć silna formuła skutecznie zwalcza zabrudzenia, to jednak może negatywnie oddziaływać na skórę, a nawet na… drogi oddechowe. Znacznie bezpieczniej jest sięgnąć po ekologiczne środki do czyszczenia.

label

3 sposoby na polubienie sprzątania

Zazwyczaj sprzątanie kojarzy się z przykrym obowiązkiem. Tymczasem wiele osób deklaruje, że lubi wykonywać tę domową czynność, zwłaszcza, gdy znajdzie sposób na jej urozmaicenie. Zacznij od pozytywnego nastawienia i wypracuj własny rytm. Skorzystaj z naszych rad, aby czas spędzony z mopem w dłoni nie był zmarnowany ani naznaczony frustracją.

label

Jak czyścić podłogi w efektywny sposób?

Przed przystąpieniem do czynności porządkowych w domu czy w miejscu pracy, trzeba sięgnąć po odpowiednie preparaty. Inne środki do mycia podłóg dedykowane są do użytku domowego, a inne sprawdzą się w wymagającym środowisku przemysłowym. Aby sprzątanie przyniosło zamierzone rezultaty, trzeba dopasować techniki oraz preparaty do skali zabrudzeń.

label

Jak wybrać najlepszy odświeżacz powietrza?

Odświeżacze powietrza to akcesoria które na stałe wpisały się w wyposażenie łazienek zarówno tych domowych, jak i tych w centrach handlowych, biurach, szkołach czy innych lokalach użyteczności publicznej. Oczywiście odświeżacze powietrza stosuje się nie tylko w strefach sanitarnych, ale także na korytarzach, w kuchniach i salonach. Różnorodność form odświeżaczy pozwala na bezproblemowe dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania. Nowoczesne produkty tego rodzaju oprócz skutecznego niwelowania zapachu, w subtelny sposób kreują w pomieszczeniu wyjątkową i świeżą atmosferę.

label

Dlaczego sprzątanie w rękawicach ochronnych jest tak ważne?

Pod słowem "sprzątanie" kryje się wiele czynności, które wykonuje się w domu, mieszkaniu lub pracy. Wiele osób sprząta nie używając rękawiczek ochronnych nie zważając na styczność z drażniącym skórę preparatami. Jest to ogromny błąd, gdyż może to doprowadzić do poważnych uszkodzeń skóry. Wiele detergentów używanych podczas czyszczenia ma silne składniki aktywne, które z jednej strony bardzo dobrze usuwają tłuszcz i zanieczyszczenia, ale z drugiej działają także negatywnie na dłonie.

label

Jak dobrać mydło do dozownika? Krótki przewodnik

Dozowniki do mydła stanowią obecnie nieodłączne elementy wyposażenia większości łazienek w galeriach handlowych, szpitalach, szkołach, fabrykach i wielu innych lokalach użyteczności publicznej. Nic dziwnego, gdyż korzystanie z nich jest łatwe i szybkie. Współczesny rynek oferuje mnóstwo rodzajów zarówno mydeł, jak i dozowników do nich, dlatego czasem trudno jest dopasować je do siebie. W tym artykule podpowiemy jak dobrać mydło do dozownika, tak aby korzystanie z niego było wygodne i proste.

label

Jak powinna wyglądać prawidłowa higiena rąk?

Prawidłowe mycie rąk to podstawowa kwestia jeśli chodzi o codzienne utrzymywanie higieny przez każdego człowieka. Tymczasem niewiele osób wie jak w odpowiedni sposób myć ręce. Mało tego, spora ilość z nas myje ręce po prostu za krótko. Higieniczne mycie rąk w placówkach publicznych: szkołach, biurach, na dworcach i ośrodkach sportowych nabiera szczególnego znaczenia. Tutaj należy wziąć pod uwagę nawet zagrożenie epidemiologiczne.

label

Wykorzystanie maszyn czyszczących w lokalach wielkopowierzchniowych

Duże hale magazynowe, biura czy sklepy wymagają zastosowania optymalnych rozwiązań jeśli chodzi o sprzątanie. Najlepszym sposobem na utrzymanie czystości w wielkopowierzchniowych pomieszczeniach jest zastosowanie nowoczesnych maszyn sprzątających, które mogą w szybki i precyzyjny sposób oczyścić podłogi wnętrz z różnego rodzaju zabrudzeń.

label

Efektywne czyszczenie łazienki - doradzamy jak to zrobić

Sprzątanie łazienki nie zawsze jest proste. Czasem to wyzwanie, szczególnie jeśli łazienka jest dość duża. Warto pamiętać, że zanieczyszczenia, które trzeba usunąć, mają specyficzny charakter, ponieważ często są mieszaniną osadów nieorganicznych z resztkami organicznymi, a po drugie dlatego, że w łazience szczególnie ważne wydaje się bezpieczeństwo.

label
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij