Ręczniki i papiery

Papiery toaletowe i ręczniki papierowe

Każda łazienka i kuchnia wymaga odpowiedniego wyposażenia. W przypadku wyrobów higienicznych są to zazwyczaj papiery toaletowe i ręczniki papierowe. Choć wybór tego rodzaju produktów jest naprawdę duży, to niektóre osoby zastanawiają się czy stosowane w ich domu rozwiązania do utrzymania czystości są optymalne. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości przedstawiamy naszą szeroką gamę papierów toaletowych i ręczników papierowych, których wykorzystanie jest niezwykle uniwersalne. Po pierwsze ekologia. To główny czynnik, na który postawiliśmy tworząc naszą gamę produktów. Proponowane ręczniki cechują się wyjątkową miękkością i dużym stopniem pochłaniania wilgoci. Z pomocą ręcznika papierowego można komfortowo osuszyć ręce. Ręczniki papierowe przydają się także podczas szeroko pojętych prac porządkowych. W kuchni można ponadto z ich pomocą usunąć nadmiar soku lub tłuszczu o różnej gęstości. Nic zatem zaskakującego w tym, że ręczniki papierowe można znaleźć zarówno w domach prywatnych, jak i w publicznych toaletach, biurach, hotelach, placówkach medycznych, restauracjach itd. Oferowane przez nas ręczniki świetnie sprawdzą się właśnie w tych miejscach. Ich zastosowanie jest niezwykle wygodne, dlatego jeśli szukasz najlepszego rozwiązania do swojej kuchni, sprawdź naszą ofertę.

Chusteczki higieniczne do lokali użyteczności publicznej

Każda toaleta wymaga indywidualnego rozwiązania higienicznego, które jest uzależnione od liczby użytkowników i ich oczekiwań. W celu zoptymalizowania kosztów utrzymania łazienki warto zadbać o jak najlepsze zaplanowanie wyposażenia. Nasz sklep oferuje produkty higieniczne wykonane z najwyższej jakości, zapewniając tym samym wyjątkową miękkość. I-posprzątane oferuje chusteczki higieniczne wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanej celulozy, która jest delikatna w dotyku. Zapewniają wygodę użytkowania i pozwalają na ekonomiczne używanie. Chusteczki higieniczne z naszej oferty znajdą zastosowanie w gabinetach kosmetycznych i medycznych, biurach, zakładach fryzjerskich, a także w hotelach.

Warto również wiedzieć, że w porównaniu z suszarkami są o wiele bardziej higieniczne (podczas suszenia ciepłym powietrzem strumień może zwiększyć obciążenie bakteryjne). Są więc jedyną alternatywą dla zmniejszenia obciążeń bakteryjnych i wirusowych w efektywny i trwały sposób. Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać optymalne rozwiązanie, które uwzględni wymagania jakościowe, funkcjonalne, estetyczne, a jednocześnie pozwoli zredukować koszty utrzymania czystości w toalecie.

Nakładki sanitarne sedesowe

Praktyczne nakładki sedesowe pomagają utrzymać wysoki poziom higieny w toaletach o szczególnie dużym natężeniu ruchu. Znajdujące się w naszej ofercie produkty tego rodzaju zapewniają wysoki poziom komfortu korzystania. Jedną z korzyści stosowania nakładek sedesowych jest to, że w znacznym stopniu wpływają na obniżenie kosztów serwisu dzięki zmniejszeniu częstotliwości sprzątania. Nasze nakładki sanitarne wyprodukowane są w 80% z czystej celulozy i zapewniają miękkość oraz delikatność dla skóry. Zmniejszają dyskomfort korzystania z toalet w miejscach publicznych, zwiększają poczucie higieny, także minimalizują ryzyko zakażenia drobnoustrojami, zabezpieczają również dzieci przed niepożądanymi infekcjami. Oferowane przez nas nakładki higieniczne doskonale sprawdzą się w toaletach na stacjach benzynowych, w pociągach, samolotach, restauracjach, hotelach, szkołach i biurach. Wszystkie proponowane nakładki są przyjazne dla środowiska i rozpuszczają się szybciej niż papier toaletowy. W celu użycia należy wyjąć nakładkę z opakowania i rozerwać wzdłuż perforacji, a następnie nałożyć nakładkę na deskę sedesową. Po użyciu wystarczy spuścić wodę a nakładka sama spłynie do muszli.

Tork Reflex™ Wiping Paper
(Opinie: 0)
184,62 zł
Duża ilość
Tork Reflex™ Wiping Paper Plus
(Opinie: 0)
210,18 zł
Tork Wiping Paper
(Opinie: 0)
194,18 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Wiping Paper Plus
(Opinie: 0)
219,65 zł
Duża ilość
Papier toaletowy Tork 110782
(Opinie: 0)
70,45 zł
Tork Mid-Size 472584
(Opinie: 0)
344,56 zł
Tork SmartOne® 472242
(Opinie: 0)
152,08 zł
Duża ilość
Tork SmartOne® Mini 472193
(Opinie: 0)
185,02 zł
Duża ilość
Tork Jumbo T2 110253
(Opinie: 0)
156,84 zł
Duża ilość
Ręcznik papierowy Tork 275m
(Opinie: 0)
147,08 zł
Duża ilość
Ręczniki do mycia ciała Tork
(Opinie: 0)
54,87 zł
Duża ilość
L-One Maxi 450
(Opinie: 0)
110,45 zł
Duża ilość
EcoNatural 70
(Opinie: 0)
28,84 zł
Produkt dostępny
Strong
(Opinie: 0)
16,15 zł
Produkt dostępny
EcoNatural 100 V
(Opinie: 0)
4,18 zł
Duża ilość
Strong 100 V
(Opinie: 0)
4,43 zł
Duża ilość
Nakładki sedesowe Lucart
(Opinie: 0)
36,41 zł
Duża ilość
Torebki sanitarne Lucart
(Opinie: 0)
152,77 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij