Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem

Pasty BHP

Pasty BHP do podstawowych zabrudzeń

Pasta BHP to specjalny środek przeznaczony do mycia wyjątkowo zabrudzonych dłoni. Jej skład sprawia, że usuwa intensywne zanieczyszczenia różnego rodzaju, także te pochodzące od substancji chemicznych. Oferowane przez nas środki czyszczące w formie past cechują się bardzo silnym działaniem, które jednak nie jest szkodliwe dla skóry. Nasze produkty mają w swoim składzie oprócz środków czyszczących, także składniki odżywcze. Dzięki temu proces czyszczenia jest absolutnie kompletny i skuteczny. Sposób użycia pasty jest niezwykle prosty. Wystarczy nałożyć ją na suchą dłonie, a następnie wetrzeć w skórę. Po kilku chwilach należy dokładnie spłukać ją wodą. Zazwyczaj wystarcza to do usunięcia nawet najcięższych zabrudzeń. Wśród naszych produktów można wyróżnić wysokiej jakości pasty żelowe, które efektywnie usuwają tłuszcze, smary, oleje i sadze. Preparaty te łatwo rozprowadzają się pod dłoniach pozostawiając przyjemny zapach. Zawierają również składniki zapobiegające wysuszaniu się rąk. W ofercie sklepu znajdują się pasty BHP w opakowaniach o różnej pojemności. Większe produkty doskonale sprawdzą się w warsztatach oraz przydomowych garażach, gdzie przeprowadzanych jest wiele prac związanych z naprawą pojazdów lub urządzeń innego typu.

Pasty bhp do trudnych zabrudzeń

Higiena w miejscu pracy to jedna z kluczowych kwestii, której należy dopilnować. Regularne kontrole czystości zapewniają efektywniejszą i bezpieczniejszą pracę. Idealnym rozwiązaniem jest stosowanie pasty BHP do trudnych zabrudzeń. Wyrób ten pomoże nie tylko utrzymać czystość i higienę, ale także zadbać o dłonie. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty, które stworzone są z łagodnych środków myjących oraz środka ścierającego. W skład pasty wchodzą również substancje dbające o skórę takie, jak gliceryna. Pasta BHP pomoże doczyścić trudne zabrudzenia takie, jak smar czy olej, a także produkty budowlane. Jest to produkt, który zapewni czystość, komfort i wygodę w pracy. Wybór naszych produktów jest spory - pasta BHP może być do stosowania na suche lub mokre ręce, może być także bez zapachu. Bez względu na skład, nasze produkty mają jeden cel - jak najlepiej zadbać o skórę dłoni użytkownika. Uniwersalność past bhp do trudnych zabrudzeń pozwala stosować je w wielu przypadkach, dlatego jeśli szukasz idealnego produkty czyszczącego do stosowanie w pracy, sprawdź naszą ofertę lub zadaj nam pytanie o odpowiedni produkt.

Pasty do mycia rąk dla mechaników

W czasie prac w warsztacie czy w ramach zwykłego majsterkowania, ręce poddawane są różnego rodzaju zabrudzeniom. Lepkie smary, oleje czy benzyna - to tylko kilka zanieczyszczeń, które odkładają się na skórze dłoni. Jak łatwo się domyślić, jest to szkodliwe działanie, któremu należy zapobiegać. Zwykłe mydło to często o wiele za mało, aby poradzić sobie z tego rodzaju zabrudzeniami. W takiej sytuacji niezbędne może okazać się zastosowanie profesjonalnej pasty BHP. W ofercie naszego sklepu znajdują się wysoce wydajne pasty dla mechaników, które nie tylko usuwają wszystkie zanieczyszczenia ze skóry, ale także pozostawiają przyjemny zapach. W ofercie naszego sklepu każdy znajdzie produkt na miarę potrzeb. Dzięki szerokiej gamie past do rąk, można wybrać produkt o mniejszej lub większej pojemności. W przypadku drugiego wariantu (np. 10 kg) jedno opakowanie pasty do czyszczenia wystarczy nawet na kilka lub kilkanaście miesięcy. Należy również wspomnieć, że w porównaniu ze zwykłymi preparatami, pasty BHP nie podrażniają skóry i nie powodują problemów dermatologicznych. Pasty oferowane w naszym sklepie internetowym są gwarancją czystości w każdym warsztacie. Jeśli więc szukasz najlepszego rozwiązanie sprawdź naszą ofertą. Służymy również fachowym doradztwem w kwestii doboru najodpowiedniejszego produktu do czyszczenia i pielęgnacji.

Mina Pur
(Opinie: 0)
23,37 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Mina Forte
(Opinie: 0)
28,29 zł
Duża ilość
Tork Oil and Grease Liquid Soap
(Opinie: 0)
30,93 zł
Duża ilość
Deb® Swarfega Orange
(Opinie: 0)
13 666,67 zł
Deb® Swarfega Red
(Opinie: 0)
13 666,67 zł
Estesol® FX™ Pure
(Opinie: 0)
13 666,67 zł
Estesol® Lotion Pure
(Opinie: 0)
34,83 zł
Kresto® Special Ultra
(Opinie: 0)
177,05 zł
Kresto® Special Wipes
(Opinie: 0)
144,62 zł
Pasta Kresto® Classic
(Opinie: 0)
141,98 zł
Solopol® Classic
(Opinie: 0)
29,79 zł
Solopol® Classic Extra
(Opinie: 0)
108,18 zł
Solopol® Classic Pure
(Opinie: 0)
90,71 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij