Zamiatarki

Maszyny sprzątające muszą być niezawodne, bo od nich zależy to, czy uda się utrzymać powierzchnię płaską w odpowiednim porządku. Jeśli prowadzisz firmę sprzątającą i zastanawiasz się nad zakupem właściwej maszyny albo chcesz kupić tego rodzaju wyposażenie do swojego zakładu, aby ułatwić pracę sprzątaczkom, to pamiętaj, że tylko u nas znajdziesz wsparcie i szeroki wybór różnych modeli w doskonałych cenach.

Zamiatarki do czyszczenia podłóg

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie parametry są ważne dla osób szukających profesjonalnych zamiatarek do powierzchni płaskich. Dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, by mieć pewność, że spełniają wszystkie wymogi naszych klientów. Zamawiając u nas, wiesz na pewno, że dostajesz najlepsze możliwe produkty. Tutaj liczy się przede wszystkim jakość i sposób wykonania, a także funkcjonalność poszczególnych maszyn, by nigdy nie zawiodły Cię w ważnych i mniej ważnych momentach. Przeglądając naszą stronę, na pewno zwrócisz uwagę na różne modele, bo chcemy dać Ci wybór. Zawsze jednak pamiętaj, że to wybór tego, co najlepsze w tej kategorii.

Prędkość, wydajność i szerokość czyszczenia

Pamiętaj, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz tylko wydajne, dobrze wykonane zamiatarki. W tym przypadku warto, byś zwrócił uwagę na parametry techniczne. W ofercie mamy bardzo wiele różnych modeli, w tym modele zaawansowane technologicznie, których prędkość maksymalna wynosi 3,5 km/h, przy której dalej zamiatanie jest doskonale precyzyjne. To najlepszy wynik na rynku, który pozwala działać szybciej i sprawniej.

Do tego przy wyborze zamiatarki do czyszczenia musisz patrzeć na wydajność. W naszym sklepie dostrzeżesz zarówno modele mniejsze z wydajnością nieco ponad 1500 m2/h, przez duże modele o mocnym silniku osiągające do 300 m2/h, jak i modele hybrydowe, najnowsze, które mogą zamieść nawet ponad 6000 m2/h. Wszystko zależy więc od tego, jak wydajnej i szybko pracującej maszyny potrzebujesz.

Trzeci i niezwykle ważny aspekt to szerokość czyszczenia i ogólne parametry. Zwróć uwagę, że u nas znajdziesz oferty, w których możesz wybrać między modelami czyszczącymi od 55 cm, przez standardowe 70 cm, a na ponad metrze kończąc. Znów musisz przejrzeć wszystkie oferty, by wiedzieć, jak szeroką powierzchnią płaską będziesz dysponował, by wybrać odpowiedni model zamiatarki.

Sposób prowadzenia i wygoda czyszczenia zamiatarkami do powierzchni płaskich

Nie możesz zapomnieć także o przyjemności prowadzenia. Są różne modele w ramach tej kategorii, między innymi zamiatarka do czyszczenia dla profesjonalnych firm prowadzona ręcznie, są jednak także takie prowadzone ręcznie, ale z napędem wspomagającym elektrycznym. Najlepsze i najdroższe modele dysponują napędem elektrycznym i są samojezdne.

Wybierz najlepszą zamiatarkę dla swojej firmy

Sprawdź wszystkie parametry naszych zamiatarek, które dostępne są w naszym sklepie internetowym i wybierz odpowiadające potrzebom Twojej firmy czy miejsca, które potrzebujesz posprzątać. Znajdziesz tu najlepsze modele w najniższych cenach.

IPC 1050 DP-P
(Opinie: 0)
61 696,80 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
IPC 712 ST
(Opinie: 0)
33 821,31 zł
IPC 512 ET
(Opinie: 0)
19 858,35 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
IPC 750 E
(Opinie: 0)
7 468,56 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
IPC 510 M
(Opinie: 0)
3 487,05 zł
Duża ilość
IPC 550 M
(Opinie: 0)
2 277,96 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij