Dezynfekcja spożywcza

Oferujemy profesjonalne środki do dezynfekcji oraz preparaty do odkażania żywności. Produkty są bezpieczne dla ludzi i pozwalają na zachowanie sterylności powierzchni na terenie restauracji i lokali gastronomicznych, a także zakładów przetwórstwa spożywczego.

Znajdujące się w naszym asortymencie wyroby to gotowe do użycia „od razu” rozwiązania przeznaczone do szybkiego usuwania bakterii, wirusów i innych groźnych drobnoustrojów z blatów i urządzeń stosowanych w gastronomii, takich jak krajalnice czy maszynki do mielenia.

Profesjonalne preparaty i płyny do dezynfekcji żywności

W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne preparaty i płyny do dezynfekcji żywności, dzięki którym zachowasz czystość biologiczną w swojej firmie. Zawarte w nich mieszanki alkoholi oraz aktywny tlen skutecznie niszczą niebezpieczne bakterie, wirusy oraz grzyby.

Wysokiej jakości produkty służą do odkażania wszelkiego rodzaju krajalnic do wędlin i serów, a także lodówek i lad chłodniczych. Mogą być stosowane również w zakładach wytwórczych do zachowania sterylności taśm produkcyjnych oraz elementów hal magazynowych.

Oferowane przez nas środki dezynfekcyjne pozwalają również na bezpieczną i szybką sterylizację naczyń oraz sztućców. Wygoda aplikacji jest dużą zaletą, gdyż na tych przedmiotach w prosty sposób mogą być przenoszone niebezpieczne zarazki.

Higiena żywności, dzięki środkom dezynfekcyjnym

Specjalistyczne rozwiązania dostępne w naszym sklepie to tanie i profesjonalne środki dezynfekcyjne, dzięki którym zachowanie higieny żywności jest bardzo łatwe. Zawartość trzeciorzędowych alkiloamin zapewnia doskonałe właściwości grzybo- oraz bakteriobójcze.

Produkty są dedykowane do uniwersalnego zastosowania zarówno w przedsiębiorstwach, lokalach gastronomicznych i magazynach z pożywieniem, jak i wszelkiego rodzaju zakładach mleczarskich, mięsnych oraz spożywczych. Znajdują też zastosowanie w branży kosmetycznej.

Wybierz skuteczne preparaty do dezynfekcji spożywczej

Skoncentrowana forma i niska cena to nie jedyne korzyści, jakie niesie za sobą wybór naszych produktów. Oferowane przez nas środki wykorzystują również nanotechnologię i spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa w kontakcie z pożywieniem.

Jeżeli szukasz skutecznych preparatów do dezynfekcji spożywczej, to skorzystaj z asortymentu naszego sklepu już dziś! Mamy wieloletnie doświadczenie w branży chemicznej i zapewniamy fachowe doradztwo zakupowe.

Dezopol-Med VC410R
(Opinie: 0)
0,00 zł
Germex Spray New
(Opinie: 0)
25,92 zł
Produkt dostępny
Germex A
(Opinie: 0)
34,56 zł
Produkt dostępny
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij