Dezynfekcja powierzchni

W dobie epidemii każdy ma w głowie konieczność odkażania swoich dłoni poprzez wszelkiego rodzaju płyny do dezynfekcji rąk i żele oraz inne produkty higieniczne. Jednak nie każdy ma świadomość tego, że w przypadku naszej codzienności wiele jest przedmiotów narażonych na przenoszenie zarazków. Warto pomyśleć o dezynfekcji powierzchni czy naszych rzeczy.

Kto musi pamiętać o dezynfekowaniu powierzchni?

Przestrzeń publiczna musi być dezynfekowana regularnie. To użycie płynów do dezynfekowania powierzchni pozwoli na całkowite wyeliminowanie ryzyka zarażenia się wirusem czy bakterią poprzez przeniesione z klamek, drzwi, wind czy poręczy zarazki. Dzięki temu, że można korzystać z tego rodzaju rozwiązań na co dzień, można odkażać całe powierzchnie i w ten sposób dokładnie przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusów nie tylko w czasach epidemii, ale także na co dzień.

Ważne jest, by umieć dbać o siebie. Chodzi o to, by żele czy inne płyny były dedykowane do powierzchni. Takie produkty przedstawiamy w ramach tej kategorii. Dzięki nim można używać odpowiednich produktów w celu dezynfekcji powierzchni płaskich, podłóg, ścian, ale także elementów, których dotykamy na co dzień, czyli właśnie poręczy przy schodach, całych klatek oraz tak ważnych dla nas przedmiotów, jak choćby telefony komórkowe, które są bardzo dobrym nośnikiem zagrożenia wirusowego.

Jakie produkty oferujemy w ramach tej kategorii?

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby w sklepie znajdowały się tylko atestowane, odpowiednie produkty. Dlatego stawiamy na najlepsze płyny, ale także mydła do dezynfekowania powierzchni, specjalne ściereczki do dezynfekcji, które ułatwiają korzystanie z różnych produktów i są praktyczne dla każdego z nas. Warto mieć świadomość, że te produkty są przydatne nie tylko służbom ratunkowym czy pracownikom sklepów, ale także każdemu z nas na co dzień.

Oprócz tego proponujemy także wszelkie żele antybakteryjne oraz inne substancje, które nadają się do odkażania poręczy, klamek czy podłogi. Warto pamiętać, że nie mogą to być substancje zbyt mocno ingerujące w strukturę danej rzeczy, bo powinny być nieinwazyjne, by można było bez problemu za ich pomocą wykonać dezynfekcje biurka w pracy, telefonu komórkowego czy nawet komputera. Warto o tym pamiętać i wybierać tylko dobrej jakości produkty.

Dlaczego warto pomyśleć o produktach z tej kategorii?

Trzeba wiedzieć, że zagrożenie epidemiczne tak naprawdę jest na co dzień. To oznacza, że musimy się stale pilnować, często myć ręce i dbać o siebie, a także wybierać produkty najwyższej jakości. Jako odpowiedzialna firma proponujemy naszym klientom w tej kategorii skuteczne płyny do czyszczenia ubikacji oraz żele służące do dezynfekcji wszelkich powierzchni. Stawiamy na najwyższą jakość proponowanych produktów i wiemy, że współpracując z najlepszymi dostawcami możemy zaoferować klientom to, czego potrzebują.

Zapraszamy do składania zamówień na płyny do dezynfekcji

Sprawdź cały nasz asortyment, w którym znajdziesz wszelkie substancje dezynfekujące do powierzchni, ubikacji i innych przestrzeni oraz do odkażania telefonów komórkowych i domowych przedmiotów.

Płyn Tork Toilet Seat Cleaner
(Opinie: 0)
27,45 zł
Duża ilość
SeptiSoap Hygienic
(Opinie: 0)
11,96 zł
Duża ilość
Ściereczki nasączone alkoholem
(Opinie: 0)
9,99 zł
Duża ilość
ERG CleanSkin+
(Opinie: 0)
45,00 zł
Duża ilość
Dezopol-Med VC410R
(Opinie: 0)
0,00 zł
Germex Spray New
(Opinie: 0)
25,92 zł
Produkt dostępny
Konkret | Pers
(Opinie: 0)
19,90 zł 29,90 zł
Duża ilość
Germex A
(Opinie: 0)
34,56 zł
Produkt dostępny
Uniwersalny płyn czyszcząco dezynfekujący
(Opinie: 0)
18,91 zł
Duża ilość
Płyn czyszcząco dezynfekujący do urządzeń i powierzchni
(Opinie: 0)
25,55 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij