Płyny do szyb i szkła

Szklane powierzchnie wymagają sporo uwagi podczas ich pielęgnacji. Lustra i okna niestety często się brudzą, a nieestetyczne smugi, które pozostają po ich umyciu, potrafią skutecznie zniechęcić do ich regularnej pielęgnacji. Z pomocą przychodzą nam profesjonalne środki do mycia szyb, za pomocą których umyjesz szklane powłok wydajnie i bez wysiłku. Każdy płyn do mycia szyb, jaki oferujemy w naszym sklepie, jest polecany do kompleksowego sprzątania dla firm i personelu w obiektach użyteczności publicznej, sklepach, galeriach, obiektach wielkopowierzchniowych, biurowcach czy firmach.

Profesjonalny płyn do mycia szyb – potwierdzona skuteczność

Ofertę naszego działu stanowią specjalistyczne preparaty do czyszczenia szkła do różnych powierzchni, zarówno do użytku domowego, jak i do budynków i przeszkleń o większych gabarytach. Nasze preparaty są specjalnie dedykowane do czyszczenia szklanych powierzchni, dlatego radzą sobie niezawodnie z usuwaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, także bardziej uciążliwych, tłustych plam i zacieków. Każdy płyn i koncentrat do mycia szyb, jaki znajdziesz w naszym sklepie, to produkt wiodących producentów, których synonimem jest wysoka skuteczność działania. Dzięki temu masz gwarancję ich najwyższej jakości.

Płyn do mycia szyb bez smug – postaw na komfort i bezpieczeństwo

Nasze produkty w wybranej kategorii wyróżnia wygodny i precyzyjny sposób dozowania, wysoka wydajność oraz bezpieczny i certyfikowany skład. Specjalna receptura naszych preparatów nie narusza w żaden sposób czyszczonych powierzchni. Przy ich pomocy jesteś w stanie bezsmugowo umyć lustra, szyby okien w domu czy w samochodzie, a także zadbać o nieskazitelny wygląd i czystość większych powierzchni szklanych, także zewnętrznych, oraz szklanych elewacji i przeszklonych elementów konstrukcji.

Każdy płyn do czyszczenia szyb i tafli szklanych w naszym sklepie to profesjonalny produkt, który poza wysoką skutecznością wyróżnia się także wysokim bezpieczeństwem użytkowania. Znajdziesz u nas preparaty, które są całkowicie nieszkodliwe w kontakcie z tworzywem, jakim jest szkło, ale także są bezpieczne dla osoby sprzątającej.

Jaki środek do czyszczenia szyb wybrać?

Dobry płyn do mycia szyb powinien być nie tylko skuteczny, ale także wydajny i prosty w użyciu. Nasz asortyment stanowią specjalistyczne preparaty, których pojemność oraz sposób aplikacji możesz dobrać w zależności od przeznaczenia i planowanego zużycia. W naszej ofercie znajdziesz ekonomiczne rozwiązania w postaci uniwersalnych preparatów myjących, które są dedykowane do podłóg, powierzchni szklanych, a także armatury czy porcelany.

Specjalnie dobrany skład każdego z płynów niweluje ryzyko powstawania smug i zacieków. Oferujemy także płyn do mycia szkła o silnym stężeniu, który może być stosowany zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego. Wszystkie z naszych produktów czyszczących możesz użyć do mycia razem z myjką, ściągaczką lub padem czyszczącym, w które również możesz zaopatrzyć się w naszym sklepie.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij