Mydła i kremy do rąk

Prawidłowa higiena rąk ma ogromne znaczenie w codziennym życiu. Jednak wiele osób lekceważy tę kwestię nie tylko poprzez wyłączne spłukiwanie dłoni wodą, ale także poprzez za krótkie mycie rąk. Tymczasem często dotykane klamki i uchwyty to idealne miejsca dla siedlisk wielu bakterii. Aby móc ustrzec się przed zarazkami niezbędne jest nie tylko dłuższe mycie rąk, ale także używanie odpowiednich preparatów w formie mydeł i kremów do rąk. W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele rodzajów takich produktów. Dzięki nim będzie można uskutecznić codzienną higienę rąk.

Mydło w płynie do rąk jako niezbędne wyposażenie łazienki

Tradycyjne mydła w kostce już dawno zostały zastąpione dozownikami zawierającymi mydło w płynie. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardziej higieniczne, ale także praktyczne. Doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy szeroki asortyment mydeł w płynie, które można stosować nie tylko w publicznych toaletach, ale także w warunkach domowych. Proponujemy uniwersalne mydła, które idealnie nadają się do regularnego mycia rąk. Jeśli chcemy uzyskać naprawdę wysoki poziom higieny, warto pamiętać, aby przed dolaniem mydła do dozownika opróżnić go do końca, a następnie oczyścić i wówczas dolać nowej porcji mydła. W skrócie - dozowniki oraz pompki należy czyścić i dezynfekować przed ponownym napełnieniem. Nasza oferta zawiera także mydła w sprayu, które są równie wydajne co mydła w płynie. Proponowane produkty są łagodne dla skóry, dzięki czemu może korzystać z nich w każdy, bez względu na wiek. Jeśli chodzi o ich zastosowanie, to świetnie sprawdzą się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu, gdzie priorytetem jest wysoka wydajność.

Wydajne mydła antybakteryjne do rąk

W przypadku dużych łazienek w lokalach liczy się przede wszystkim wydajność preparatów do higieny. Naszą ofertę stworzyliśmy właśnie z myślą o optymalnym wykorzystaniu produktów. Proponowane wydajne mydła antybakteryjne do rąk świetnie sprawdzą się w łazienkach dużych marketów, galerii, zakładów czy salonów. Dostępne są w wielu wariantach zapachowych i pojemnościowych. Poza wydajnością, nasze mydła można pochwalić również za ich wysoką jakość i skoncentrowane działanie. Wynika to z tego, że proponowane produkty pochodzą od uznanych producentów takich jak TORK - wiodącej światowej marki rozwiązań higienicznych. Dzięki temu klient otrzymuje wraz z produktem gwarancję efektywnego działania produktu. Wszystko to sprawia, że oferowane mydła w płynie to świetnie rozwiązanie również dla biznesu, gdyż w przystępnej cenie można otrzymać wysoko jakościowy wyrób.

Odpowiednio dobrane mydło w płynie pozwala w znaczącym stopniu zredukować ilość bakterii na dłoniach. Przy wyborze należy pamiętać, że w przypadku łazienki w lokalu, a nie domu korzystniej jest wybrać bardziej wydajny produkt, gdyż będzie korzystać z niego więcej osób. W naszym sklepie każdy znajdzie preparat czyszczący dopasowany do swoich potrzeb. W razie potrzeby służymy pomocą w kwestii doboru odpowiedniego produktu. Zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty mydeł w płynie już teraz.

Balsam do rąk i ciała Tork
(Opinie: 0)
30,29 zł
Duża ilość
Tork Extra Hygiene Liquid Soap
(Opinie: 0)
30,34 zł
Duża ilość
Tork Extra Mild Foam Soap
(Opinie: 0)
56,78 zł
Duża ilość
Tork Extra Mild Liquid Soap
(Opinie: 0)
26,69 zł
Duża ilość
Tork Hair & Body Liquid Soap
(Opinie: 0)
18,20 zł
Duża ilość
Tork Luxury Hair & Body Liquid Soap
(Opinie: 0)
19,74 zł
Duża ilość
Tork Luxury Soft Foam Soap
(Opinie: 0)
64,13 zł
Tork Luxury Soft Liquid Soap
(Opinie: 0)
30,90 zł
Tork Mild Foam Soap
(Opinie: 0)
50,18 zł
Duża ilość
Tork Spray Soap
(Opinie: 0)
39,04 zł
Duża ilość
Tork Universal Soap
(Opinie: 0)
33,38 zł
Duża ilość
Identity Foam Soap
(Opinie: 0)
52,64 zł
Duża ilość
Identity Spray Soap
(Opinie: 0)
51,78 zł
Duża ilość
Biały Jeleń Codzienna Pielęgnacja
(Opinie: 0)
12,00 zł
Luksja Creamy uzuepłnienie
(Opinie: 0)
4,86 zł
Palmolive Hygiene Plus
(Opinie: 0)
7,92 zł
Dusch Fit
(Opinie: 0)
99,42 zł 116,97 zł
Duża ilość
SeptiSoap Hygienic
(Opinie: 0)
11,96 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij