Czyściwa

Myśląc o utrzymywaniu higieny i porządku domowych pomieszczeń, na pierwszym miejscu zazwyczaj stawiamy zaopatrzenie się w odpowiednio dobrane do jego metrażu i funkcji środki czystości. To jednak tylko jeden z elementów, które umożliwiają efektywne dbanie o sterylność lokalu. Innym, równie ważnym są akcesoria, ułatwiające właściwe rozprowadzenie detergentów i porządkowanie domu bez niepotrzebnej straty czasu i energii. Czyściwa dostosowane do rodzaju sprzątanej powierzchni i stopnia zabrudzenia, zapewnia pełną kontrolę nad usuwaniem z pomieszczeń wszelkich zanieczyszczeń. Warto zainwestować w dobrą jakość materiału, z którego zostało wykonane, by cieszyć się nieskazitelnym efektem. Należy także wiedzieć czym powinno się charakteryzować dobre czyściwo. Przede wszystkim powinno być chłonne (zbierać wodę, oleje, smary) - w kuchni i w przemyśle, wytrzymałe - odporne na rozdarcia, umożliwiające czyszczenie, zbieranie resztek i odpadków, niepylne - tam, gdzie poleruje się powierzchnie i nie może zostać żadnych pyłków (np. matryce drukarskie, przemysł lotniczy, mycie okien).

Profesjonalne czyściwa do domu i biura

Czyściwa, które oferujemy w naszym sklepie internetowym, przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i do sprzątania dużych powierzchni, wymagających dużego nakładu pracy ze względu na częstotliwość zabrudzeń. Sprawdzą się w lokalach gastronomicznych, biurach, szkołach oraz innych budynkach, wymagających czyszczenia na dużą skalę. W naszym asortymencie znajdziesz duże spektrum wyboru, satysfakcjonujące zarówno Klientów, którzy poszukują najbardziej efektywnego materiału do czyszczenia, jak i tych, którzy ekologię stawiają na pierwszym miejscu.

Alternatywa dla tradycyjnych akcesoriów czyszczących

Dlaczego Klienci wybierają czyściwo? Stanowi ono doskonałą alternatywę dla szmat wielorazowych, które wymagają czasochłonnego prania. Zakup czyściwa to oszczędność czasu i pieniędzy – każdorazowe pranie szybko nasiąkających tekstyliów to luksus, na który wiele lokali nie może sobie pozwolić ze względu na konieczność codziennego dostosowywania przestrzeni do wymogów sanitarnych. Częste pranie wiąże się również ze sporym zużyciem energii i wody – zakup czyściw eliminuje ten problem, ułatwiając przedsiębiorcom dbanie o sterylność lokalu.

Podstawą efektywności materiałów przeznaczonych do usuwania zabrudzeń jest chłonność i wytrzymałość włókien. W zależności od tego, z jakim rodzajem zanieczyszczeń najczęściej się mierzymy, wybór może się różnić. Klienci zazwyczaj wybierają czyściwa papierowe (wykonane z celulozy, jak również makulatury i mieszanki tych dwóch składników).

Każde z nich spełnia unijne standardy i umożliwia utrzymanie pomieszczenia w stanie, spełniającym wymagania Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Oprócz standardowego wycierania powierzchni płaskich, materiały te służą również do zbierania nadmiaru płynów, polerowania szkła czy elementów zastawy. Stanowi również znaczne ułatwienie w przypadku konieczności osuszenia zalanego przedmiotu czy fragmentu pokoju.

Czyściwa włókninowe – sterylność w każdych warunkach

Jeśli potrzebujesz akcesoriów czyszczących, które poradzą sobie z przemysłowymi zabrudzeniami, pozostawiając powierzchnie bez skazy, wybierz czyściwa włókninowe. Ich miękkość sprawia, że nie pozostawiają żadnych zarysowań na polerowanych przedmiotach, a chłonność zapewnia z kolei efektywne usuwanie wyjątkowo uciążliwych substancji. Ich właściwości umożliwiają dokładne zbieranie tłuszczu i oleju, które zazwyczaj sprawiają największe trudności pracownikom lokali gastronomicznych, zobowiązanych do przestrzegania ścisłych norm.

Sprawdź ofertę naszego sklepu, by dobrać najbardziej efektywne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Dokonując jednorazowego zakupu dużej ilości czyściw, zapewnisz swojemu lokalowi bezpieczeństwo w razie ewentualnych zabrudzeń na dużą skalę lub zalań. Czyściwo to podstawa każdego sprzątania – dokonując wyboru odpowiedniego, warto kierować się naszymi wskazówkami, dzięki którym sprzątanie będzie czystą przyjemnością.

Industrial 108m
(Opinie: 0)
135,68 zł
Duża ilość
Industrial 1150m
(Opinie: 0)
158,35 zł
Duża ilość
Industrial Wiping Paper
(Opinie: 0)
113,34 zł
Tork Basic Paper
(Opinie: 0)
160,08 zł
Duża ilość
Tork Basic Paper 184m
(Opinie: 0)
71,93 zł
Tork Basic Paper a'4
(Opinie: 0)
216,48 zł
Duża ilość
Tork Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
538,79 zł
Tork Colored Long-Lasting Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
36,10 zł
Duża ilość
Tork Hand Cleaning Wet Wipes
(Opinie: 0)
68,90 zł
Tork Low-Lint Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
404,83 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Heavy-Duty Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
182,97 zł
Duża ilość
Tork Heavy-Duty Wiping Paper
(Opinie: 0)
135,03 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Industrial Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
594,26 zł
Tork Industrial Heavy-Duty Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
149,27 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Industrial Heavy-Duty Wiping Paper
(Opinie: 0)
222,65 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Industrial Low-Lint Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
439,77 zł
Tork Kitchen Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
83,58 zł
Tork Long-Lasting Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
237,80 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Polishing Cloth
(Opinie: 0)
215,93 zł
Duża ilość
Tork Surface Cleaning Wet Wipes
(Opinie: 0)
62,35 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij