Wózki na odpady

Sprzątanie dużych obiektów wymaga odpowiedniego wyposażenia, między innymi detergentów i przyborów sprzątających. Dodatkowo takie czynności często wymagają również opróżniania pojemników na odpady znajdujących się w całym obiekcie. Aby sprzątanie przebiegało sprawnie i komfortowo dla pracowników warto zainwestować w wózki serwisowo-sprzątające.

Możliwość zbierania większej ilości odpadów

Wózki sprzątające posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość zbierania dużej ilości odpadów z mniejszych pojemników. Korzystanie z wózka jest wówczas niezbędne, aby móc wygodnie opróżnić wszystkie pojemniki. Dzięki temu ciężar przewożonych odpadów nie jest dla pracownika odczuwalny. Zastosowanie dużego worka lub pojemnika umożliwia sprzątanie i usuwanie nieczystości w tym samym czasie, co czyni pracę o wiele bardziej wygodną i produktywną.

Pojemniki na odpady specjalne

W zależności od specyfiki obiektu, posiadanie jednego pojemnika na odpady może być niewystarczające. W miejscach, w których odpady są segregowane, przydatne będą wózki, w których odpady te będą mogły być rozdzielone. W szpitalach i innych obiektach opieki zdrowotnej powstają odpady medyczne, które należy utylizować z należytą ostrożnością. Wówczas, przydatne będą wózki serwisowo-sprzątające, w których znajdą się specjalne zamykane pojemniki. Ich oznaczenia kolorystyczne znacząco ułatwiają segregowanie i utylizację.

Wszystkie przybory do sprzątania pod ręką

Dbanie o czystość obiektu wymaga odpowiedniego wyposażenia w postaci detergentów oraz akcesoriów. Wózek sprzątający ułatwia transportowanie ich wszystkich jednocześnie, bez obciążenia dla ekipy sprzątającej. Solidna konstrukcja wózka umożliwia umieszczenie na nim wszystkich niezbędnych przyborów oraz wiader z wodą w taki sposób, aby dostęp do nich był łatwy. Półeczki ułatwiają organizację i dostosowanie wózka do indywidualnych potrzeb pracownika.

Wózki serwisowo-sprzątające dopasowane do zapotrzebowania

Ze względu na różnorodność obiektów oraz specyfikę pracy ekipy sprzątającej, wózki na odpady mogą być dopasowane do konkretnych czynności. Ogromny wybór w tej kwestii umożliwia wybór wózka z określoną liczbą półek, miejscami na wiadra i pojemnikami w różnych rozmiarach.

Wózki na odpady

Osoby, które zajmują się wyłącznie usuwaniem odpadów, nie mają potrzeby przemieszczania się z wózkiem z półeczkami. W takich sytuacjach lepiej sprawdzą się wózki z miejscem wyłącznie na odpady. W zależności od zapotrzebowania mogą one posiadać jedno, dwa, a nawet więcej miejsc na worek.

Wózki z pojemnikami na odpady

Wózki z pojemnikami na odpady umożliwiają ich zamknięcie. Taki wózek może być przeznaczony dla obiektów, w których dbanie o czystość wymaga większej ilości czasu, gdyż zamknięty pojemnik nie wydziela zapachu i estetycznie się prezentuje.

Wózki z zamykanymi szafkami

Wózki z zamykanymi szafkami sprawdzą się w miejscach, w których ważna jest estetyka. Dodatkowo, mogą one również pełnić funkcję mebli w składzikach, czy też placówkach medycznych. Takie szafki można łatwo przestawiać, bez konieczności opróżniania.

Splast ZS-0013
(Opinie: 0)
1 039,35 zł
Splast ZS-0012
(Opinie: 0)
1 104,54 zł
Splast ZS-0011
(Opinie: 0)
1 279,20 zł
Splast ZS-0010
(Opinie: 0)
1 271,82 zł
Splast ZS-0009
(Opinie: 0)
1 186,95 zł
Splast ZS-0008
(Opinie: 0)
1 180,80 zł
Splast ZS-0006
(Opinie: 0)
1 392,36 zł
Splast ZS-0005
(Opinie: 0)
1 006,14 zł
Splast ZS-0003
(Opinie: 0)
1 241,07 zł
Splast ZS-0001
(Opinie: 0)
1 156,20 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij