Czyszczenie tapicerek i skór

Jeśli zależy Ci na nieskazitelnym wyglądzie Twoich skórzanych mebli czy tapicerki w samochodzie, warto zadbać o odpowiednią pielęgnację i konserwację tych powierzchni. W naszym sklepie w wybranym dziale przygotowaliśmy środki do czyszczenia skóry i tapicerki skórzanej, dzięki którym przeprowadzisz renowację zniszczonych wyrobów oraz zadbasz o naturalnie piękny wygląd Twojego skórzanego wyposażenia.

Profesjonalne środki do czyszczenia skóry – postaw na jakość i markę

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty preparatów do konserwacji i pielęgnacji powierzchni skórzanych. Naszą ofertę stanowią specjalistyczne preparaty, które są dedykowane do użycia do skór naturalnych i sztucznych, nowych i starszych oraz galanterii skórzanej i tapicerki. Każdy nasz środek do czyszczenia skóry to sprawdzony produkt, który jest sygnowany marką znanych producentów preparatów do skóry. Wszystkie nasze produkty do czyszczenia i naprawy wyrobów skórzanych, w tym także każdy środek do czyszczenia tapicerki, spełniają najwyższe standardy jakości oraz są produkowane zgodnie z obowiązującymi normami, stąd gwarantują bezpieczeństwo przy ich użyciu.

Skuteczny i bezpieczny płyn do czyszczenia skóry

Niezależnie od tego, czy wybierzesz preparat do prania tapicerki czy środek do czyszczenia skórzanej kanapy, masz pewność, że nie wpłyną one na strukturę materiału, jego elastyczność oraz wykażą wysoką skuteczność. Skoncentrowany skład naszych preparatów, jakie stanowią odplamiacze, impregnaty i środki konserwujące, sprawia, że w prosty i szybki sposób zadbasz kompleksowo o wygląd Twoich mebli, odzieży, tapicerek i innych wyrobów. Korzystając z naszych preparatów pielęgnujących i konserwujących, skutecznie usuniesz uciążliwe plamy, zaimpregnujesz skórzane powierzchnie oraz zapewnisz im skuteczną ochronę przed uszkodzeniem i zużyciem. Właściwe stosowanie naszych produktów czyszczących i konserwujących sprawi, że Twoje skórzane meble, odzież, akcesoria oraz tapicerka samochodowa zachwycą się swoim blaskiem i odświeżonym wyglądem.

Specjalistyczny preparat do konserwacji skóry – zadbaj o połysk bez plam

Ofertę naszego sklepu stanowią nie tylko środki czyszczące jak płyn do czyszczenia tapicerek czy preparat do czyszczenia skóry, ale także wysokiej klasy odplamiacze do wyrobów skórzanych. Znajdziesz u nas produkty, które pozwolą Ci łatwo i w bezpieczny sposób pozbyć się zanieczyszczeń z powierzchni skórzanych nie tylko w domu, ale także w obiektach hotelarskich, handlowych i innych miejscach użytku publicznego, które podlegają częstym zabrudzeniom, jak na przykład recepcje.

Nasze środki do odplamiania spisują się niezawodnie także przy usuwaniu uporczywych zabrudzeń jak tłuste plamy z tapicerek samochodowych, ciężkich mebli tapicerowanych, a nawet wykładzin i dywanów. Każdy dostępny w ofercie preparat do konserwacji skóry jest łatwy w aplikacji, a usuwanie zaplamień nie wymaga szorowania ani wcierania, co znacznie skraca czas pracy. Zapraszamy do zakupów naszych profesjonalnych środków czyszczących w okazyjnych cenach.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij