Zapachy i odświeżacze

Zapachy i odświeżacze przemysłowe

Większość z nas czuje się o wiele lepiej w danym wnętrzu, gdy panuje w nim przyjemny i łagodny zapach. Nie zawsze jednak udaje się go utrzymać bez przerwy. Rozwiązaniem tego problemu mogą być różnego rodzaju odświeżacze przemysłowe, które znajdą swoje zastosowanie niemal wszędzie. W naszej szerokiej ofercie każdy znajdzie niezwykłą gamę produktów, których zapachy z powodzeniem sprawdzą się jako odświeżacze powietrza do pokoju, biura, łazienki czy toalety. Proponujemy także pochłaniacze brzydkich zapachów.

Wartymi uwagi produktami są również zapachy do odkurzaczy. Różnorodność proponowanych zapachów sprawia, że każdy znajdzie taki odświeżacz, który będzie zgodny z indywidualnymi preferencjami. Odświeżacz powietrza w sprayu daje dużą swobodę działania. Kochamy zapachy, lubimy się nimi otaczać, mieć je na wyciągnięcie ręki, do dyspozycji, w każdej chwili. Takie właśnie są odświeżacze powietrza w sprayu z naszej oferty. Można ich używać systematycznie, można odświeżyć powietrze w przypływie chęci otaczania się ulubionym zapachem i można też zadziałać w awaryjnej sytuacji. Puszkę bądź butelkę odświeżacza w sprayu możesz przenieść w dowolnej chwili w każdy zakątek domu lub odświeżyć powietrze po kolei w każdym pomieszczeniu i schować do szafki w przypadku, gdy nie chcemy eksponować odświeżacza.

Zawieszki zapachowe do wnętrz - zalety

Nie wszyscy wiedzą, że zapachy działają na nas terapeutycznie, poprawiają nasze samopoczucie, a także wprowadzają w błogi nastrój. Powinniśmy więc korzystać z ulubionych aromatów kiedy tylko się da. Warto jednak pamiętać, aby podczas wyboru zapachu do biura czy sklepu zwracać uwagę na aromaty preferowane przez większość osób. Odświeżacze znajdujące się w naszej ofercie dostępne są w szerokiej gamie zapachów, co gwarantuje, że z łatwością można wybrać odpowiedni wariant zapachowy. Oprócz zawieszek oferujemy także preparaty myjące i czyszczące, które skutecznie eliminują nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach. Specjalne składniki aktywne pomagają wchłonąć i zneutralizować niepożądane zapachy nie maskując ich przez co stają się niezauważalne. W naszej ofercie warto również zwrócić uwagę na wkładki zapachowe, które podczas używania wydzielają subtelny i delikatny zapach nawet przez 60 dni. Działanie owych preparatu polega na niwelowaniu nieprzyjemnej woni uryny przez specjalną kompozycję precyzyjnie dobranych zapachów. W efekcie otrzymujemy uczucie pełnej świeżości w całej toalecie, a co za tym idzie nie musimy stosować automatycznych dozowników. Oferowane wkładki pasują niemal do wszystkich pisuarów, co zapewnia bezproblemowe stosowanie w każdym lokalu.

Stosowanie zapachów i odświeżaczy na co dzień

Gdzie najczęściej wykorzystuje się zapachy i odświeżacze? Odpowiedź jest prosta - wszędzie tam, gdzie pomieszczenia są narażone na kumulację nieprzyjemnych woni. Dotyczy to zarówno przestrzeni domowych, np. łazienek, jak i powierzchni publicznych, np. toalet w galeriach handlowych. Właśnie w tych miejscach świetnie sprawdzą się nasze odświeżacze powietrza. Warto pamiętać, że aromaty można łączyć, dzięki czemu możliwe jest stworzenie łagodnej i uspokajającej atmosfery zapachowej we wnętrzu. Oczywiste, że każdy ma inne preferencje i ładny aromat dla każdego można oznaczać coś zupełnie innego. Dla jednych osób zdecydowanie lepsze będą delikatne olejki kwiatowe, inni będą lepiej się czuć w pomieszczeniu, gdzie zastosowano esencje owocowe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz rozbudowany wachlarz zapachów w aerozolu, w płynie i do odkurzaczy. Granulki odświeżające w trakcie odkurzania pomieszczeń skutecznie roztoczą przyjemną i długotrwałą woń. Wszystkie produkty są bezpieczne i łatwe w aplikacji, dzięki czemu można je stosować w każdych warunkach. Służymy również fachowym doradztwem w kwestii doboru najodpowiedniejszych produktów.

Granodor
(Opinie: 0)
32,41 zł 38,13 zł
Duża ilość
Wkładka zapachowa Urinal Screens Non-Para Block
(Opinie: 0)
20,05 zł
Zapach P+L Systems
(Opinie: 0)
25,84 zł
Duża ilość
Geruchsstopp
(Opinie: 0)
27,71 zł 32,60 zł
Produkt dostępny
PramoCHEM blue
(Opinie: 0)
39,73 zł 46,74 zł
Produkt dostępny
Deo Clean Rose
(Opinie: 0)
28,54 zł 33,58 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Airodor
(Opinie: 0)
37,64 zł 44,28 zł
Duża ilość
Wkładka zapachowa Urinal Screens
(Opinie: 0)
20,05 zł
Wkładka zapachowa Tork
(Opinie: 0)
6,04 zł
Duża ilość
Domestos Power 3w1 Zapas
(Opinie: 0)
5,93 zł
Domestos Professional
(Opinie: 0)
4,27 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Duck Fresh Disc
(Opinie: 0)
15,25 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Krążek koloryzujący Dix
(Opinie: 0)
3,03 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij