Myjki ciśnieniowe

Odpowiednie wyposażenie jest niezwykle ważne w każdej pracy, także w kontekście firmy sprzątającej. Dlatego nasze myjki, które oferujemy Ci w tej kategorii, to najlepsze tego typu modele – wykonane z dobrych materiałów, solidne i w niskiej, dogodnej dla Ciebie cenie. Warto sprawdzić, jakie są dokładnie, i zamówić w prosty sposób najlepszą.

Wysoka jakość myjek ciśnieniowych profesjonalnych

Nie zapominaj, jak ważne jest to, by zakup się opłacał. Z naszym sklepem internetowym możesz bez problemu wybrać modele myjek do czyszczenia, które będą działały przez długi czas. Wszystko przeze sposób wykonania. Do produkcji użyto najlepszych materiałów, które sprawiają, że nie ma obawy, że myjki po jakimś czasie zupełnie nie będą pasowały do wykonywanych prac.

Znamy producentów naszych myjek i wiemy, co oferujemy. W ten sposób, współpracując z najlepszymi dostawcami, możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość. Już wiesz, że Twoja firma potrzebuje odpowiedniego sprzętu, by być konkurencyjna na rynku. Nie ma sensu co chwilę kupować maszyn, które łatwo się psują. Lepiej wybrać jeden model, który rozwiąże Twoje problemy.

Profesjonalne myjki ciśnieniowe – solidność i niska cena

Bardzo ważnym elementem, jeśli chodzi o myjki ciśnieniowe profesjonalne, jest to, by mieć urządzenia proste w obsłudze i funkcjonalne. To właśnie takie produkty oferujemy. Z jednej strony są trwałe, wytrzymałe i wygodne w przenoszeniu czy użytkowaniu, a z drugiej solidne. Dzięki temu nie ma problemu z ich używaniem w różnych sytuacjach.

Nie możesz jednak zapominać, że stosunek ceny do jakości to najważniejszy parametr ważny przy zakupie. U nas stawiamy na wysoką jakość i niską cenę, by dawać naszym klientom nie tylko sam produkt, samą myjkę, ale także gwarancję niezawodności. To bardzo istotne i wierzymy, że lepiej dobrze kupić jeden egzemplarz, niż głupio wydać pieniądze na wiele różnych.

Jakie modele myjek do czyszczenia zaoferowaliśmy w tej kategorii?

W ramach tej kategorii przygotowaliśmy szereg produktów dla firm sprzątających. To profesjonalne myjki ciśnieniowe, które możesz wykorzystywać na różne sposoby. Przede wszystkim są to produkty o dużej wydajności, na przykład model Portotecnica IPC PW-C09, której moc znamionowa to 1,8 kW, a przepływ wody notuje na poziomie 360 l/h. Inny model myjki, zimnowodne PW-C70P od Prototecnicy posiada zbiornik na chemię i możliwość wykonywania nawet 1400 obrotów na minutę. Ciśnienie robocze może dochodzić do 250 barów. Jest jednak o wiele więcej ciekawych modeli dostępnych w tej kategorii.

Dowiedz się, jak łatwiej zamawiać na naszej stronie

Sprawdź, dlaczego warto kupować u nas. Upraszczamy proces zamawiania myjek, dzięki czemu będziesz miał mniej problemów ze znalezieniem odpowiedniej maszyny, z jej wyborem – tutaj pomogą Ci dokładne opisy oraz specyfikacja techniczna – oraz z kliknięciem w odpowiedni przycisk i przejściem procedury zamawiania.

Chcemy, by klienci mieli o wiele łatwiej, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jest ona przejrzysta i łatwa w nawigacji. Dzięki temu szybko znajdziesz odpowiednie modele myjek dla Ciebie.

IPC PW-H28 ITS
(Opinie: 0)
10 133,97 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
IPC PW-H50/4
(Opinie: 0)
16 983,84 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
IPC PW-H50/4
(Opinie: 0)
17 885,43 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
IPC PW-H90
(Opinie: 0)
27 374,88 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
IPC PW-H100/4
(Opinie: 0)
24 479,46 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
IPC PW-C22P IDAF94304
(Opinie: 0)
1 831,47 zł
Duża ilość
IPC PW-C22P IDAF94339
(Opinie: 0)
2 404,65 zł
Duża ilość
IPC PW-C25 Plus BYP
(Opinie: 0)
7 185,66 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
IPC PW-C45 Premium
(Opinie: 0)
6 057,75 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij