Wózki do sprzątania

Sprzątanie wielkopowierzchniowych lokali nie byłoby efektywne bez odpowiedniego wyposażenia. W jego skład wchodzą między innymi specjalne wózki do sprzątania. Nowoczesne modele cechują się nie tylko trwałością, ale także funkcjonalnością, dzięki czemu sprzątanie jest o wiele szybsze. W naszej ofercie posiadamy zarówno wózki do sprzątania, jak również akcesoria różnego rodzaju, takie jak np. uchwyty na kije. Nasze produkty można wykorzystać w szkołach, hotelach, biurach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Dzięki nim można z łatwością przewieźć wiaderka oraz inne pojemniki niezbędne przy sprzątaniu dużych powierzchni. Proponujemy wózki zarówno jedno, jak i dwukomorowe, a także wózki serwisowe różnych typów. Jeśli nie możesz znaleźć w naszej ofercie odpowiedniego modelu wózka, skontaktuj się z nami, a my pomożemy w znalezieniu najlepszego rozwiązania produktowego.

Praktyczne wózki do sprzątania lokali

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy ofertę produktów do sprzątania, które cechują się przede wszystkim praktycznością. Doskonale rozumiemy, że aby czyszczenie było skuteczne, potrzeba ergonomicznych akcesoriów zarówno do sprzątania, jak i transportu różnych środków chemicznych. Do tego zadania idealnie nadają się wózki do sprzątania. Elementy te mogą także tworzyć część całego zestawu sprzątającego. Oferowane przez nas spełniają nie tylko powyższe kryteria, ale także cechują się łatwością manewrowania i odpowiednimi rozmiarami, które pozwalają na bezproblemowe przechowywanie.

Jaki wózek do sprzątania wybrać?

 

Przy zakupie pierwszego wózka do sprzątana może pojawić się problem, gdyż nie wszyscy wiedzą na co zwrócić uwagę przy wyborze tego rodzaju akcesorium. Po pierwsze warto wiedzieć jak wygląda podział wózków do sprzątania. Są to wózki do mycia podłóg, serwisowe do sprzątania kompleksowego, wózki na odpady pozostałe, a także wózki do sprzątania w hotelach czy szpitalach. Wózki do mycia podłóg to najmniejsze, najprostsze i najbardziej popularne wózki do sprzątania. Zbudowane są z reguły na metalowej lub plastikowej ramie (lekka i odporna na pęknięcia rama wykonana z ABS-u). Wyposażone są w jedno lub dwa wiadra, wyciskarkę i małą kuwetę na podręczne akcesoria. Wózki serwisowe, czyli wózki do sprzątania kompleksowego są znacznie większe, ponieważ służą do obsługi większej liczby pomieszczeń o większym metrażu. Wózki na odpady i śmieci wykorzystywane są do zbierania i segregacji śmieci. Jeśli nie jesteś pewny na jaki model się zdecydować, skontaktuj się z nami, a my pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.

Splast ZS-0013
(Opinie: 0)
1 039,35 zł
Splast ZS-0012
(Opinie: 0)
1 104,54 zł
Splast ZS-0011
(Opinie: 0)
1 279,20 zł
Splast ZS-0010
(Opinie: 0)
1 271,82 zł
Splast ZS-0009
(Opinie: 0)
1 186,95 zł
Splast ZS-0008
(Opinie: 0)
1 180,80 zł
Splast ZS-0006
(Opinie: 0)
1 392,36 zł
Splast ZS-0005
(Opinie: 0)
1 006,14 zł
Splast ZS-0003
(Opinie: 0)
1 241,07 zł
Splast ZS-0001
(Opinie: 0)
1 156,20 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij