Dezynfekcja narzędzi i sprzętu

W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne środki do skutecznej dezynfekcji narzędzi warsztatowych i wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego. Są one przeznaczone zarówno do dezynfekowania powierzchni w obiektach komercyjnych, jak i domach jednorodzinnych.

Oferowane przez nas preparaty dezynfekcyjne są polecane także do zastosowań w szkołach, placówkach medycznych oraz lokalach gastronomicznych i hotelach. Zapewniają sterylną czystości bakteriologiczną. Efektywnie niszczą wirusy obecne na wielu powierzchniach.

Profesjonalne środki do dezynfekcji sprzętu i narzędzi

Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego profesjonalne produkty umożliwiają szybkie i skuteczne zdezynfekowanie dowolnego rodzaju przedmiotów codziennego użytku. Są niezastąpione także w warsztatach mechanicznych i stolarskich.

Obecność bakterii i wirusów na często dotykanych powierzchniach znacząco podnosi ryzyko przenoszenia zakażeń. Dostępne u nas wyroby umożliwiają zapobieżenie rozprzestrzenianiu się groźnych chorób czy mikrobów na terenie zakładu, chroniąc Twoich pracowników.

Dzięki oferowanym przez nas preparatom możliwa jest również skuteczna dezynfekcja narzędzi wykorzystywanych w zakładach produkcyjnych i obiektach przemysłowych. W sytuacji zagrożenia epidemicznego stanowią one podstawowe wyposażenie warsztatu.

Sterylna czystość, dzięki naszym preparatom dezynfekcyjnym

Stosowanie dostępnych u nas środków odkażających pozwala na zachowanie sterylnego środowiska pracy. Jest to niezmiernie ważne również na terenie zakładów fryzjerskich i barberskich, a także gabinetach kosmetycznych i sklepach wielkopowierzchniowych.

Wysokiej jakości produkty nie wywołują reakcji alergicznych ani nie mają niekorzystnego wpływu na zdrowie człowieka. Są wyprodukowane z substancji chemicznych przyjaznych środowisku naturalnemu. Gwarantują najwyższy poziom sterylności w dowolnym miejscu.

Stosując znajdujące się w naszej ofercie rozwiązania, chronisz również siebie oraz swoich pracowników i klientów przed rozprzestrzenianiem się chorób skórnych, takich jak grzybica. Z tego względu oferowane przez nas preparaty są polecane również na terenie basenów.

Tanie płyny i aerozole do dezynfekowania powierzchni

Bogata oferta naszego sklepu zawiera tanie płyny i aerozole do dezynfekowania powierzchni płaskich, jak i narzędzi oraz sprzętu elektronicznego codziennego użytku.

Specjalistyczne preparaty do dezynfekcji są przeznaczone do szerokiego wykorzystania zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz profesjonalne środki dezynfekujące.

ERG CleanSkin+
(Opinie: 0)
45,00 zł
Duża ilość
Dezopol-Med VC410R
(Opinie: 0)
0,00 zł
Konkret | Pers
(Opinie: 0)
19,90 zł 29,90 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij