Wyposażenie do sprzątania

Praktyczne akcesoria do sprzątania

Doskonale rozumiemy, że utrzymywanie czystości w domu lub w biurze nie jest łatwe, szczególnie w przypadku dużego metrażu. Wiemy też, że aby sprzątanie było efektywne potrzeba nie tylko skutecznych, ale także praktycznych akcesoriów do sprzątania. Aby skrócić czas trwania całego procesu i zapewnić jak najlepsze efekty czyszczenia domowej lub biurowej przestrzeni warto zainwestować w profesjonalne zestawy do sprzątania. Akcesoria do sprzątania takie jak szczotki, rękawice, ściereczki i miotły są przydatne w walce z kurzem, uporczywymi plamami, jak również różnymi odpadkami. Zazwyczaj to czyszczenie podłogi przysparza sporo problemów, dlatego w naszej ofercie znajdują się również produkty do utrzymania podłóg. Wszystkie proponowane akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje, że mogą być użytkowane przez lata. Z uwagi na meble, lampy czy różnego rodzaju dodatki w niektóre kąty podłogi bardzo trudno dostać się odkurzaczem. Nasze akcesoria dysponują jednak specjalnymi końcówkami oraz ogromną mocą ssącą, która poradzi sobie z różnego rodzaju drobinkami. W szczególności polecamy profesjonalne mopy do mycia podłóg, które dzięki systemowi płaskiej końcówki, prasy oraz wiadra są nie tylko praktyczne i proste w użytkowaniu, ale także nie wymagają szkolenia. Oferowane mopy sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Czyszczenie podłogi owymi mopami można rozpocząć od mycia ogólnego z pojedynczym wiadrem na platformie jezdnej, lub od razu dostawić drugie i stworzyć podwójny system mopowania, który sprawdzi się w przypadku wielkopowierzchniowych podłóg.

Akcesoria do czyszczenia okien

Okna wymagają specjalnej pielęgnacji, dlatego jeśli chce się utrzymać je w jak najlepszym stanie niezbędne jest stosowanie odpowiednich akcesoriów do czyszczenia okien. Jeśli chcemy pozbyć się uciążliwych smug i zabrudzeń zwykłe płyny do mycia okien mogą okazać się nie do końca skuteczne. Doskonale to rozumiemy, dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę profesjonalnych produktów do czyszczenia okien, które idealnie sprawdzą się zarówno w domu jednorodzinnym, jak i lokalach użyteczności publicznej, takich jak biura, szkoły czy szpitale. Warto wiedzieć, że czyste szyby to jeden z najważniejszych elementów, który wpływa na wizerunek budynku, dlatego warto właściwie o nie zadbać.

Proponowane przez nas produkty do mycia okien zostały stworzone z myślą o wygodnym i efektywnym czyszczeniu. Charakteryzują się ergonomicznymi kształtami i solidnością wykonania. Oprócz okien, nasze akcesoria do czyszczenia sprawdzą się również podczas mycia luster, szklanych witryn czy lad chłodniczych. Warto również wspomnieć o oferowanej przez nas profesjonalnej chemii do mycia okien. Sprawia ona, że mycie szklanych powierzchni staje się szybkie i łatwe dlatego doskonale sprawdzi się zarówno w firmach, jak i domach jednorodzinnych.

Wózki i akcesoria do sprzątania

W celu podniesienia efektywności sprzątania wielkopowierzchniowych pomieszczeń, warto stosować rozwiązania które są nie tylko skuteczne, ale i praktyczne. Jedną z takich metod jest wykorzystanie wózka do sprzątania. Akcesoria tego rodzaju znajdują spore zastosowanie w galeriach handlowych, hotelach, szkołach, czy urzędach, czyli wszędzie tam, gdzie panuje bardzo duże natężenie ruchu. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości wózki do sprzątania cechujące się innowacyjną konstrukcją, która zapewnia łatwość transportowania w każdych warunkach oraz ułatwia codzienne prace porządkowe. Wózki do sprzątania, jakie posiadamy w swojej ofercie, wyposażone są w prasę do wyciskania nakładek, pojemniki na brudną i czystą wodę oraz kółka samoskrętne, które w znacznym stopniu ułatwiają sterowanie. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że sprzątanie, nawet największych powierzchni jest łatwe i przyjemne. Oferowane produkty wykonane zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, co pozwala na wykorzystywanie ich przez wiele lat. Nasze wózki do sprzątania to również ogromna ergonomia użytkowania. Produkty można dostosować do każdego wzrostu – podnosi to nie tylko wydajność personelu sprzątającego, ale i zwiększa jego motywację. Dzięki najlepszym materiałom wózki z naszej oferty są stosunkowo lekkie i jednocześnie dają możliwość załadowania dużej ilości akcesoriów.

Profi Pramol
(Opinie: 0)
17,56 zł 20,66 zł
Duża ilość
Progressive
(Opinie: 0)
7,76 zł
Breazy
(Opinie: 0)
2,92 zł
Duża ilość
Microfibre TeaTowel
(Opinie: 0)
20,58 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
MicroTuff Base
(Opinie: 0)
5,74 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
MicroTuff Easy
(Opinie: 0)
135,05 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
PVA non perfo
(Opinie: 0)
20,48 zł
Duża ilość
Quick N'Dry
(Opinie: 0)
103,54 zł
Duża ilość
Scotch-Brite™ 2012
(Opinie: 0)
6,41 zł
Duża ilość
Suma Lavette
(Opinie: 0)
4,44 zł
Duża ilość
Vlieser
(Opinie: 0)
6,51 zł
Duża ilość
WiPro
(Opinie: 0)
7,63 zł
Duża ilość
Inox Metallic Scourer
(Opinie: 0)
8,87 zł
Duża ilość
Miraclean
(Opinie: 0)
5,26 zł
Duża ilość
Pur Activ
(Opinie: 0)
7,53 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij