Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem

Dezynfekcja rąk

Sytuacja zagrożenia epidemicznego to okres, w którym więcej myśli się o codziennej higienie, którą utrzymywać należy niezależnie od okoliczności. Częste mycie rąk powinno być wpisane w naszą codzienność, a korzystanie z różnych płynów i innych substancji odkażających może uratować życie lub uchronić przed problemami ze zdrowiem nie tylko w czasach zarazy, ale także na co dzień. Dlatego warto sprawdzić ofertę z kategorii dezynfekcji rąk.

Produkty do dezynfekcji rąk

W ramach tej kategorii proponujemy wszelkie substancje, które mają za zadanie zadbać o naszą codzienną higienę. To nie tylko płyny do dezynfekcji czy żele, które są w cenie w czasach epidemii, ale także wszelkiego rodzaju inne produkty, które mogą być skuteczne w odkażaniu powierzchni i ludzkiego ciała na co dzień. Warto mieć świadomość, że ilość zakażeń powodowanych naszą nieostrożnością rośnie z roku na rok.

Dlatego produkty z tej kategorii są kierowane do każdego człowieka. Nie tylko osoby pracujące publicznie, mające kontakt z wieloma ludźmi każdego dnia, ale także służby ratunkowe, lekarze, dentyści, pielęgniarki i policjanci powinni zaopatrzyć się w tego rodzaju substancje. Do tego pracownicy sklepów i my wszyscy, którzy na co dzień dotykamy wielu przedmiotów, na których znajdują się liczne bakterie i wirusy.

Jakie preparaty oferujemy w ramach tej kategorii?

W naszym sklepie stawiamy na wysoką jakość, która sprawia, że wiemy, jakie produkty proponujemy. To specjalne płyny i żele do dezynfekcji rąk, które sprawiają, że bez wody i mydła można pozbyć się bakterii, wirusów, jajeczek nicieni i wielu innych zagrażających nam zarazków. Są to niezwykle ważne produkty w czasie epidemii, ale powinny z nami zostać na co dzień.

W naszym asortymencie mamy płyny do odkażania rąk oraz powierzchni, płyny do higieny codziennej, ale także żele i mydła do mycia powierzchni, do odkażania przestrzeni publicznej, wind czy klatek schodowych. To także wygodne i funkcjonalne ściereczki do dezynfekcji i wiele innych produktów przeznaczonych do odkażania przestrzeni wokół nas, naszych przedmiotów codziennego użytku oraz dłoni po kontakcie z powierzchniami, które mogą zawierać zarazki.

Dlaczego tak ważna jest dezynfekcja rąk oraz powierzchni?

Trzeba pamiętać, że odpowiednie podejście do higieny codziennej, nie tylko w czasach epidemii, oraz częste mycie rąk to klucz do tego, by zachować zdrowie i nie zarazić się różnymi chorobami. Dlatego warto postawić nie tylko na częstsze wizyty w łazience, ale także na zakup żeli do mycia powierzchni oraz innych przedmiotów, które mogą być problemem w walce z wirusem. To na przykład telefon, który codziennie zbiera bardzo wiele bakterii z całego otoczenia.

Wybieraj skuteczne rozwiązanie i ciesz się zdrowiem!

Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem związanym z ochroną zdrowia, a więc nie tylko płynami dezynfekującymi, ale także maseczkami i innymi elementami ochronnymi, które przyczynią się do zdrowszego i bardziej higienicznego trybu życia.

Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk
( 0 opinii )
60,86 zł
Produkt niedostępny
Żel do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk
( 0 opinii )
37,26 zł
Produkt niedostępny
Pianka do higienicznej dezynfekcji rąk
( 0 opinii )
72,92 zł
Duża ilość
SeptiSoap Hygienic
( 0 opinii )
22,03 zł 24,48 zł
Produkt niedostępny
SeptiSoap
( 0 opinii )
12,42 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ściereczki nasączone alkoholem
( 0 opinii )
16,20 zł
Duża ilość
ERG CleanSkin+
( 0 opinii )
45,36 zł 64,80 zł
Duża ilość
Kastell Sept+
( 0 opinii )
172,20 zł
Duża ilość
Bomasept G
( 0 opinii )
151,20 zł
Produkt niedostępny
Purell® Advanced - butelka
( 0 opinii )
16,20 zł
Produkt niedostępny
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij