Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 1807

Alkoholowy preparat czyszcząco- odtłuszczający Konkret | PERS

29,90 zł
19,90 zł Obniżka - 10,00 zł
Brutto
Duża ilość
Konkret | Pers
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Alkoholowy preparat czyszcząco- odtłuszczający Konkret | PERS

Konkret | Pers

 

Wydrukuj
P00603

Skuteczny zmywacz alkoholowy w postaci wydajnego aerozolu. Z łatwością usuwa trudne zabrudzenia po markerach, tuszach i długopisach. Doskonale odtłuszcza, usuwa resztki świeżego silikonu, pianki PU oraz świeże resztki klejów nieutwardzanych. Po użyciu zostawia powierzchnie całkowicie antystatyczną. Wysoka zawartość alkoholu sprawia, że powierzchnie takie jak klamki, blaty, stoliki, biurka i poręcze będą odkażone. Forma sprayu w połączeniu z brakiem wody w składzie produktu sprawia, że Konkret może być bezpiecznie używany do dezynfekcji telefonów, myszek, klawiatur, monitorów oraz innych sprzętów biurowych.

Aerozol do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni doskonale sprawdzi się w:
- biurach i szkołach
nie tylko do usuwania zabrudzeń po markerach, długopisach czy też pieczątkach, ale rownież do bieżącego dezynfekowania biurek, sprzętu komputerowego czy telefonów komórkowych,
- branży reklamowej

do odtłuszczania i czyszczenia powierzchni np. przed naklejaniem reklam na szkle,
- firmach produkcyjnych
przy czyszczeniu i odtłuszczaniu PCV, metalu i szkła,
- serwisach sprzętu elektronicznego

do dezynfekowania sprzętu przy przyjęciu lub wydaniu oraz do odtłuszczania powierzchni np. podczas naklejania folii i szkieł ochronnych.

Skutecznie usuwa ślady po markerach, tuszach i długopisach

Konkret to niezawodny produkt wszędzie tam, gdzie występują zabrudzenia po markerach, długopisach, ołówkach, gumkach do mazania, tuszach, pieczątkach. Szybko rozpuszcza zabrudzenia przy czym zostaje bezpieczny dla powierzchni. Pozostawia powierzchnie czystą, odtłuszczoną i całkowicie antystatyczną.

Bezpieczny produkt do czyszczenia tablic suchościeralnych

Często się zdarza, że ktoś korzystając z tablic użyje markera, który pozostawił trwały ślad. Usuwanie permanentnego markera niejednej ekipie sprzątającej skutecznie utrudnia pracę. Preparat do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni szybko i skutecznie usuwa ślady po markerach. Wystarczy spryskać powierzchnie i po kilku sekundach wytrzeć kawałkiem chłonnego czyściwa. Spradź nasz najpopularniejszy ręcznik Lucart Strong 75.

Wydajny spray do powierzchni o działaniu antybakteryjnym

Wysoka zawartość, bo aż 98% alkoholu gwarantuje, że powierzchnia będzie nie tylko czysta, ale również bezpieczna. Nie pozostaną na niej żadne bakterie, wirusy, ani drożdże. Preparatu do czyszczenia i odkażania powierzchni Konkret można używać do czyszczenia klamek, poręczy, blatów, stolików jak i również elektronicznego sprzętu biurowego takiego jak klawiatury, myszki, monitory, słuchawki telefonów itp.

Środek czyszczący zawierający 98% alkoholu

Aerozol czyszcząco-odtłuszczający Konkret to w 70% izopropanol. Pozostałą część produktu stanowi alkohol etylowy (około 28%) oraz gaz nadający formę sprayu (2%). Dzięki braku obecności wody w składzie produkt może być bezpiecznie używany do czyszczenia elektroniki. Nie powoduje korozji i jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni odpornych na działanie alkoholu. Dlatego doskonale sprawdzi się do czyszczenia PCV, metali i szkła na liniach produkcyjnych oraz do czyszczenia i dezynfekowania elektroniki w punktach serwisowych.

Aerozol o silnych właściwościach odtłuszczających

Konkret jest niezastąpiony w miejscach, gdzie trzeba odtłuścić powierzchnię przed klejeniem. Nieważne czy to szyba, na której trzeba nakleić reklamę, telefon przed zabezpieczeniem szkłem hartowanym czy też linia produkcyjno- montażowa. Alkoholowy zmywacz pozostawia powierzchnie czystą, bez smug i tłustych plam. Dodatkowo wyczyszczona powierzchnia jest całkowicie antyelektrostatyczna.

Marka
Pers
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
4 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij