Płyny do podłóg

Podłoga to powierzchnia, która jest w szczególności narażona na gromadzenie się różnego rodzaju zanieczyszczeń. Właśnie dlatego jej regularne czyszczenie jest tak istotne. Warto pamiętać, że podłoga w kuchni i łazience najszybciej ulega zanieczyszczeniu. Podobnie sytuacja wygląda w lokalach użyteczności publicznej. W zależności od rodzaju podłogi należy stosować specjalne środki czyszczące dopasowane do danej powierzchni. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę środków do mycia i pielęgnacji posadzek. Dzięki nim podłoga uzyska niezwykły połysk i będzie świetnie się prezentować przez długi czas.

Profesjonalne środki do mycia i zabezpieczania podłóg

Może wydawać się, że odkurzacz i mop to wystarczający komplet do sprzątania i mycia podłogi. Trzeba jednak pamiętać, że aby sprzątanie było kompleksowe i dogłębne niezbędne jest użycie odpowiednich środków do czyszczenia podłóg. Warto również zadbać o zabezpieczenie posadzki. Do tego celu należy użyć środków, które posiadają odpowiedni skład. W naszym sklepie znajduje się szeroka gama tego rodzaju preparatów. Każdy więc może dobrać produkt na miarę swoich potrzeb. Należy również wspomnieć, że oferowane przez nas środki do mycia i zabezpieczania podłóg przeznaczone są zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego. Oznacza to, że z powodzeniem można używać ich zarówno w domu, jak i w lokalach użyteczności publicznej takich jak restauracje, salony fryzjerskie czy zakłady produkcyjne.

Czym czyścić różne rodzaje podłóg?

Jak już wspominaliśmy, od rodzaju podłogi zależy to jaki preparat do jej czyszczenia należy dobrać. W przypadku posadzki lakierowanej mycie jest ułatwione, gdyż do gładkiej powierzchni nie przybiera aż tak dużo zanieczyszczeń, a pozbycie się ich nie jest szczególnie trudne. Podobnie sprawa wygląda z czyszczeniem płytek ceramicznych. Tutaj jednak warto zastosować silniejszy detergent z wodą. Należy również pamiętać o fugach, w których często gromadzi się brud. W asortymencie naszego sklepu znajdują się środki do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg, dlatego wybranie odpowiedniego preparatu nie jest problemem.

Czystość podłogi to nieraz wizytówka danego pomieszczenia, niezależnie czy tyczy się to domu jednorodzinnego czy zakładu fryzjerskiego lub salonu kosmetycznego. Z racji na łatwość osiadania różnego rodzaju zanieczyszczeń na podłodze, należy dbać o nią regularnie. Z pomocą przychodzą nasze środki do czyszczenia i pielęgnacji podłóg, które zapewnią połysk posadzce przez długi czas.

Wood Refresher
(Opinie: 0)
49,94 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij