Wózki do dezynfekcji

Wózki serwisowo-sprzątające to wielofunkcyjne urządzenia, które pozwalają zapewnić czystość i sterylność powierzchni podłóg w miejscach takich jak, fabryki, magazyny, biura urzędy, obiekty gastronomiczne czy inne miejsca użyteczności publicznej. Wózki do dezynfekcji to także nieodzowne akcesoria do czyszczenia miejsc wymagających maksymalnej ochrony przed bakteriami, wirusami i zabrudzeniem, takich jak szkoły, przedszkola, żłobki przychodnie czy szpitale. Sprawdzają się także doskonale w utrzymaniu w czystości klatek schodowych w blokach.

Wózki do dezynfekcji – zastosowanie

Wózki sprzątające znacznie usprawniają pracę personelu sprzątającego, zmniejszając wymagany nakład pracy oraz wpływając na lepszą organizację prac porządkowych i czasu poświęconego na sprzątanie. Są to zestawy specjalnie zaprojektowane do czyszczenia na mokro dużych powierzchni.

Oferta naszych wózków sprzątających

W oferowanych przez nas zestawach wózków do dezynfekcji znajdziesz ergonomiczne i funkcjonalne sprzątające urządzenia modułowe. Aby spełnić wymagania obiektów o najwyższych standardach jakościowych i estetycznych, proponujemy systemy kuwetowe, wózki na odpady, wózki do mycia podłóg oraz zestawy do kompleksowego sprzątania. Jeśli potrzebujesz zbierać odpady, wybierz wózek z pojemnikiem o odpowiedniej pojemności. Wózki do sprzątania są dostępne w opcji otwartej z półkami lub zamkniętej z szafkami zamykanymi na drzwiczki. Znajdziesz u nas także wózki z jednym lub kilkoma schowkami na chemikalia.

Jeśli chodzi o wymiary naszych urządzeń do czyszczenia, posiadamy wózki o większych gabarytach, z kilkoma wiadrami lub szafkami na akcesoria i środki czyszczące oraz modele bardziej kompaktowe do sprzątania mniejszych pomieszczeń.

Główne atuty naszych wózków sprzątających to przede wszystkich:

- lekka i poręczna konstrukcja

- wykonanie z tworzyw odpornych na pękanie i uszkodzenia mechaniczne

- trwałe, skrętne i ciche kółka

- funkcjonalność

- łatwość w utrzymaniu w czystości

- odporność na dezynfekcję

- wymienne worki foliowe jednorazowego użytku

- duży worek wielorazowego użytku

- higieniczne zamknięcia, uchwyty, pokrywy

- szczelne pojemniki i szafki z opcją cichego domyku

W zależności od preferencji nasze wózki do dezynfekcji można doposażyć o dodatkowe akcesoria i dowolnie skonfigurować.

Wózki do dezynfekcji – wysoka jakość, higiena i komfort

W naszym asortymencie oferujemy wysokiej jakości profesjonalne wózki sprzątające renomowanej marki AquaSplast. Znajdziesz u nas wózki do dezynfekcji, które opierają się na solidnym i wytrzymałym stelażu. Wszystkie modele wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych surowców, wyróżnia je także niepowtarzalne wzornictwo. Szeroki wybór różnych rodzajów wózków pozwoli Ci na dopasowanie modelu, który spełnia Twoje oczekiwania oraz wymagania obiektu, gdzie będzie użytkowany. Decydując się na zakup naszych wózków do dezynfekcji, masz pewność, że standardy higieny i czystości w danym obiekcie będą bez zarzutu. W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij