W pianie

W ciągu dnia powinniśmy myć ręce kilkakrotnie. Nie możemy jednak robić tego byle jak i byle czym. Z tego też powodu powstały dokładne instrukcje dotyczące higieny mycia rąk, a także specjalne produkty, które w odpowiednim stopniu pozbywają się zanieczyszczeń z naszej skóry. Przestrzeganie czystości jest ważne nie tylko ze względu na naszą atrakcyjność, ale również z powodu naszego zdrowia. Zaniedbując higienę powodujemy, że ryzyko zachorowania wzrasta, a my stajemy się łatwym celem bakterii i wirusów. Z tego też powodu powstał bogaty asortyment środków dbających o naszą czystość rąk w tym popularne ostatnio mydła w pianie.

Wydajne mydła w pianie

Aktualnie sklepy oferują przeróżne typy i rodzaje środków myjących. Przede wszystkim wyróżnia się wśród nich klasyczne mydła w kostce, w płynie, a także w postaci piany. Forma w jakiej kupimy preparat zależy od nas, warto jednak uprzednio przemyśleć zakup, a także korzyści z niego wynikające. W zależności od miejsca, w którym używany będzie dany preparat warto zdecydować się na coś co nie pozostawi plam i będzie odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Ważne, aby wybierany przez nas środek był przyjazny dla alergików, a także niegroźny w stosunku do środowiska. W trosce o bezpieczeństwo klientów w ofercie naszego sklepu sprzedawane są produkty z certyfikatem ECARF. Ponadto wybierane są takie marki, które w skuteczny sposób zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów, nie powodując przy tym podrażnień.

Moc oszczędności

W przypadku kiedy zależy nam na oszczędności nie tylko pieniędzy, ale również czasu warto rozważyć jednorazowy zakup dozownika oraz zapasu wkładów. Jest to niewątpliwie tańsza opcja niż notoryczne kupowanie nowych opakowań mydła. Szczególnie jeżeli zdecydujemy się na wersję w postaci piany. Zużycie takiego produktu zajmuje więcej czasu niż w przypadku płynu. Mimo to jest równie wydajne i skuteczne. Dodatkowym atutem produktów tego typu jest ich wszechstronność użytku. Dozownik zamontowany może być wszędzie, nawet w miejscach bez dostępu do wody. Piana jest formą gotową do użycia, której nie trzeba w żaden sposób rozcieńczać. Po namydleniu rąk wystarczy otrzeć je nawilżającą chusteczką lub suchym ręcznikiem co jest niewątpliwym plusem w przypadku braku odpowiednich warunków.

Mydła do ogólnego zastosowania

Mydła w pianie są atrakcyjną propozycją nie tylko w przypadku dozowników w naszych mieszkaniach, ale również w hotelach, restauracjach bądź innych placówkach publicznego użytku. Wynika to z takich cech charakterystycznych produktu jak jego delikatność, łatwość użycia, a także możliwość montażu w dowolnie wybranych warunkach. Konsystencja mydła nie obniża wcale jego wydajności, wręcz przeciwnie. Pomimo łagodnych składników w składzie preparat umożliwia utrzymanie wysokiego poziomu higieny i nadaje się również do zastosowań profesjonalnych. Często występuje w wersji zapachowej, wzbogaconej o czynniki pielęgnujące nasze dłonie. Warto jednak pamiętać, że nawet najlepszy środek myjący na świecie nie zadziała prawidłowo w momencie, gdy nie będziemy przestrzegać konkretnych zasad higieny mycia rąk.

Tork Extra Mild Foam Soap
(Opinie: 0)
56,78 zł
Duża ilość
Tork Luxury Soft Foam Soap
(Opinie: 0)
64,13 zł
Tork Mild Foam Soap
(Opinie: 0)
50,18 zł
Duża ilość
Identity Foam Soap
(Opinie: 0)
52,64 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij