Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem

Antybakteryjne

W naszym sklepie oferujemy tylko wysokiej jakości produkty przeznaczone do ochrony zdrowia i higieny. W czasach epidemii ważne jest, by korzystać tylko ze sprawdzonych, dobrych produktów, a nie produktów nieznanego pochodzenia. Dlatego w tej kategorii wszystkie produkty są najwyższej klasy. Sprawdź, które mydła i kremy potrzebujesz.

Dla kogo są produkty z tej kategorii?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do służb medycznych oraz osób zajmujących się dbaniem o czystość przestrzeni publicznej, jak i osób pracujących w tej przestrzeni oraz dla każdego, kto dba o swoją higienę na co dzień. Mydła antybakteryjne są przeznaczone przede wszystkim do użytku domowego, gdzie można z nich skorzystać podczas mycia rąk, które jest tak ważne w trakcie epidemii i masowych zakażeń. Są to produkty naturalne i skuteczne, ze specjalnymi, odpowiednimi atestami, a więc dostępne dla każdego.

Z kolei w przypadku kremów i różnego rodzaju innych środków, jak choćby mydeł do powierzchni, prezentujemy szeroki wybór, by każdy mógł skorzystać z oferty i wybrać właściwy produkt dla siebie. Trzeba dodać, że stawiamy wszystko na jakość naszych produktów, a więc skupiamy się na tym, by oferowane przez nas mydła oraz kremy pochodziły od najlepszych dostawców i były przetestowane, bezpieczne i skuteczne do dezynfekowania i chroniły przed wirusami czy bakteriami.

Jakie produkty oferujemy w ramach tej kategorii?

Nasz szeroki asortyment zawiera przede wszystkim produkty do dezynfekcji ciała, to znaczy kremy antybakteryjne, mydła do rąk dezynfekcyjne czy też żele, ale w całym asortymencie mamy wiele innych substancji do higieny codziennej. Trzeba pamiętać, że nasze produkty posiadają odpowiednie atesty, dzięki którym otrzymały certyfikaty jakości i działają w sytuacji zagrożenia epidemicznego oraz na co dzień, gdy normalnie trzeba zadbać o higienę i swoje zdrowie.

Nasze produkty wyróżniają się spośród innych jakością działania. To klucz do sukcesu, bo w przypadku tego rodzaju środków do dezynfekcji mamy do czynienia z niewiadomą. Trzeba mieć pewność, że zadziałają skutecznie i naprawdę będą antybakteryjne, jak deklaruje producent. My testujemy nasze produkty, więc wiemy, jakie z nich znajdują się w asortymencie i jeśli tylko któryś produkt nie pasuje do naszych oczekiwań, nie trafia na sklepową półkę.

Dlaczego warto postawić na odpowiednią dezynfekcję?

Pamiętajmy, że w dobie zarazy i epidemii musimy dbać o siebie szczególnie, ale poza nią nie wolno zapominać o myciu rąk, dokładnym dezynfekowaniu wielu przedmiotów codziennego użytku i chronieniu się przed zarazkami. Produkty z tej kategorii, więc mydła do dezynfekcji rąk czy kremy przeciwbakteryjne to specjalne wyposażenie łazienki, dzięki któremu nasza codzienność będzie mogła być bardziej higieniczna i zdrowsza. Warto o siebie zadbać.

Wybieraj spośród najlepszych rozwiązań

Warto sprawdzić cały nasz asortyment, bo znajduje się w nim wiele żeli i mydeł, a także obejrzeć inne kategorie z naszego sklepu. Wybierz środki do dezynfekcji, które pomogą Ci zadbać o higienę nie tylko w okresie epidemii niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Tork Extra Hygiene Liquid Soap
( 0 opinii )
30,01 zł
Produkt niedostępny
Attis z dozownikiem
( 0 opinii )
6,81 zł
Duża ilość
SeptiSoap Hygienic
( 0 opinii )
22,03 zł 24,48 zł
Produkt niedostępny
SeptiSoap
( 0 opinii )
12,42 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ściereczki nasączone alkoholem
( 0 opinii )
16,20 zł
Duża ilość
Carex
( 0 opinii )
17,66 zł
Produkt niedostępny
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij