Kremy do rąk

Zachowanie czystości mikrobiologicznej i ochrona przed zarazkami jest niezmiernie ważna w dobie wszechobecnych wirusów. Oferowane przez nas kremy i balsamy do rąk oraz specjalne preparaty do dezynfekcji skóry w skuteczny sposób pomagają chronić się przed zakażeniem.

Profesjonalne środki do pielęgnacji ciała mogą być stosowane zarówno w codziennym użytku prywatnym, jak i stanowić część arsenału ochronnego BHP w firmach oraz obiektach użyteczności publicznej. Są także przeznaczone do zastosowań w hotelach i restauracjach.

Wysokiej klasy preparaty do pielęgnacji i dezynfekcji skóry

Oferowane przez nas produkty to wysokiej klasy profesjonalne preparaty do dezynfekcji skóry przeznaczone zarówno do celów prywatnych, jak i komercyjnych. W ich składzie są substancje przyjazne dla ludzkiego ciała, a zarazem niegroźne dla środowiska naturalnego.

Specjalnie skomponowane kremy oraz balsamy pozwalają na skuteczne zdezynfekowanie rąk mających kontakt z wieloma powierzchniami, na których mogą czyhać groźne wirusy. Jednocześnie zawarte w nich składniki pielęgnują oraz nawilżają dłonie, bez uczucia suchości.

Znajdujące się w naszym asortymencie rozwiązania mogą być stosowane również jako doraźne, podręczne środki ochrony bezpośredniej przed patogenami. Poręczne pojemniki z systemem łatwego dozowania można schować w torebce albo samochodowym schowku.

Sterylność rąk, dzięki specjalnym kremom oraz balsamom

Łatwe nakładanie oraz szybkie wchłanianie sprawiają, że nasze produkty mogą być stosowane w dowolnym momencie. Zapewniają wysoką sterylność rąk bez podrażnień, łuszczenia czy uczucia napięcia. Jednocześnie chronią ludzką skórę przed utratą wilgoci i promieniowaniem.

Zawarte w oferowanych przez nas produktach olejki tworzą powłokę ochronną, która po kilku chwilach od aplikacji wchłania się i powoduje zachowanie prawidłowej gospodarki lipidowej. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze dłonie będą czyste i nadal atrakcyjne wizualnie.

Wszechstronność zastosowań sprawia, że dostępne u nas wyroby mogą być stosowane m.in. w zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, halach magazynowych, a także placówkach ochrony zdrowia. Można je również wykorzystywać w swoim domu.

Chroń ręce przed zarazkami, stosując nasze kremy

Dostępne w naszym sklepie internetowym rozwiązania pozwalają na zachowanie sterylności ciała, a zarazem ograniczenie transmisji wirusów oraz bakterii. Skutecznie dezynfekują ręce, a jednocześnie pozwalają im zachować dobry wygląd, dzięki substancjom ochronnym i olejkom nawilżającym. Jeżeli więc szukasz tanich, a zarazem profesjonalnych preparatów do odkażania skóry dla firmy lub domu, to skorzystaj z naszej bogatej oferty!

Balsam do rąk i ciała Tork
(Opinie: 0)
30,29 zł
Duża ilość
Garnier Hand Intensywna Regeneracja
(Opinie: 0)
11,21 zł
Dr Grehen Hand Life
(Opinie: 0)
5,14 zł
Duża ilość
Silonda Lipid
(Opinie: 0)
14,43 zł
Duża ilość
Stokoderm® Aqua Pure
(Opinie: 0)
20,42 zł
Stokoderm® Foot Care
(Opinie: 0)
31,05 zł
Stokoderm® Grip Pure
(Opinie: 0)
25,76 zł
Stokoderm® Protect Pure
(Opinie: 0)
15,63 zł
Stokoderm® Sun Protect 50 Pure
(Opinie: 0)
36,37 zł
Duża ilość
Stokolan® Hand&Body
(Opinie: 0)
16,11 zł
Stokolan® Intense
(Opinie: 0)
22,76 zł
Stokolan® Light Pure
(Opinie: 0)
15,07 zł
Travabon® Classic
(Opinie: 0)
20,34 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij