W płynie

Nie tylko w dobie pandemii potrzeba dokładnej higieny rąk. Zaniedbywanie jej powoduje liczne problemy, pojawienie się w organizmie szeregu bakterii i wirusów. Musisz więc zadbać, by mydło było skuteczne, ładnie pachniało i nie powodowało żadnych skutków ubocznych czy alergii. Przekonaj się, że najłatwiej będzie Ci skorzystać z naszej oferty.

Dlaczego jakość mydeł w płynie ma tak duże znaczenie?

W ramach tej kategorii przygotowaliśmy szereg różnych mydeł w formie płynnej. Są one najwyższej jakości, bo wykonane z odpowiednio dobranych i połączonych ze sobą składników. U nas wszystkie rodzaje są bakteriobójcze i dobre dla dłoni. W ten sposób skład naszego mydła w płynie sprawia, że czyszczenie rąk jest o wiele prostsze i zdrowsze. Jakość oferowanych produktów jest dla nas niezwykle ważna. Dlatego przygotowaliśmy mydła, których używamy sami. Nasi dostawcy to najlepsze firmy na rynku, które zawsze cieszą się zaufaniem społecznym, bo produkują wysokiej jakości produkty. Warto wybierać spośród tych ofert, które naprawdę przydadzą Ci się na co dzień.

Kiedy i gdzie przydadzą Ci się mydła delikatne w płynie?

Dziś używanie mydła to podstawa higieny w każdym dniu. Dlatego musisz pamiętać, że mydła w płynie są potrzebne nie tylko w przestrzeni publicznej, w toaletach restauracji i barów czy w szkołach i przedszkolach, ale także w wielu zakładach pracy. To sprawia, że musisz wybrać ten model mydła, który będzie nie tylko dobrze działał, ale i ładnie pachniał. Pamiętaj, że mydło nie może być za drogie. Jest zużywane na bieżąco, więc wydawanie horrendalnych sum na różne markowe mydła w detalu nie jest opłacalne. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziesz różnego rodzaju mydła w doskonałej cenie. To pewność, że skład jest odpowiedni, a Ty płacisz tyle, ile powinieneś.

Mydło w płynie – jakie różne produkty znajdziesz w tej kategorii?

Warto zwrócić uwagę na różnorodność tej kategorii. Mamy tu bardzo różne modele mydeł, na przykład mydła delikatne w płynie, mydła do mycia samych rąk czy mydła przeznaczone nie tylko do rąk, ale i do włosów. Oferujemy mydła w mniejszych i większych opakowaniach; przemysłowo i do użytku prywatnego. Możesz wybrać modele delikatne, dbające o skórę, z dodatkiem specjalnych środków pielęgnacyjnych, a także mydła hipoalergiczne i przeznaczone do skóry szczególnie narażonej na alergię. Zobacz cały asortyment już teraz!

Zobacz, że zamawianie u nas jest bardzo proste!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W naszym sklepie zakupy zrobisz niezwykle szybko, bo stawiamy na uproszczenie wszystkich możliwych procedur. Zaraz po wyborze odpowiedniego produktu bardzo szybko przejdziesz do realizacji zamówienia. Do tego w prosty sposób poznasz, który model danego mydła jest dobry. Zapewniamy dostęp do wyczerpujących opisów i składów mydeł.

Sprawdź, które modele podobają Ci się najbardziej i które zapachy mogą Cię przekonać do siebie. Wybieraj mydło dla swojej firmy czy w ramach zamówień publicznych, ale także do domu, by mieć pod ręką więcej za mniej.

Tork Extra Mild Liquid Soap
(Opinie: 0)
26,69 zł
Duża ilość
Tork Hair & Body Liquid Soap
(Opinie: 0)
18,20 zł
Duża ilość
Tork Luxury Hair & Body Liquid Soap
(Opinie: 0)
19,74 zł
Duża ilość
Tork Luxury Soft Liquid Soap
(Opinie: 0)
30,90 zł
Tork Universal Soap
(Opinie: 0)
33,38 zł
Duża ilość
Biały Jeleń Codzienna Pielęgnacja
(Opinie: 0)
12,00 zł
Luksja Creamy uzuepłnienie
(Opinie: 0)
4,86 zł
Palmolive Hygiene Plus
(Opinie: 0)
7,92 zł
Dusch Fit
(Opinie: 0)
99,42 zł 116,97 zł
Duża ilość
Tork Oil and Grease Liquid Soap
(Opinie: 0)
30,93 zł
Duża ilość
Estesol® Lotion Pure
(Opinie: 0)
34,83 zł
Mydło w płynie Attis
(Opinie: 0)
23,41 zł
Duża ilość
Mydło w płynie Attis Antybakteryjne
(Opinie: 0)
23,41 zł
Duża ilość
Mydło w płynie Attis Premium
(Opinie: 0)
6,72 zł
Mydło w płynie Attis Fruity
(Opinie: 0)
6,25 zł
Duża ilość
Mydło w płynie Eco Line
(Opinie: 0)
9,86 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij