Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem

Zawieszki zapachowe

Dbanie o odpowiedni zapach w toalecie to bardzo ważny element pracy nad czystością w publicznym WC, jak i we własnym domu. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju zawieszki, które mają za zadanie nie tylko emitować przyjemny zapach, ale także walczyć z bakteriami zbierającymi się na muszli klozetowej. Sprawdź, jak łatwo zamówić odpowiednie produkty w naszym sklepie.

Na co wpływa wysoka jakość zawieszek zapachowych?

W ramach tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo szeroką ofertę różnych zawieszek z zapachami. To specjalne produkty, które najczęściej wykorzystywane są w toaletach. Dzięki nim jesteś w stanie zapewnić piękny zapach, a jednocześnie zadbasz o czystość i brak kamienia w najbardziej newralgicznych miejscach w Twojej toalecie czy toalecie, którą sprząta Twoja firma.

Zadbaj o najlepsze wyposażenie. Pamiętaj, że jakość oraz skład chemiczny wpływają na czystość i skuteczność działania takiej zawieszki. Jeśli więc wybierzesz produkt z niesprawdzonego źródła, nie możesz mieć pewności, że ten zadziała. W naszym sklepie internetowym znajdziesz tylko renomowane marki, dzięki czemu wybierasz spośród najlepszych.

Funkcjonalne, wykorzystywane do wielu sytuacji zawieszki z zapachami

Po co są zawieszki i gdzie się je umieszcza? To element wyposażenia łazienki, który zagwarantuje czystość i świeżość. Umiejscawia się go na muszli klozetowej lub wewnątrz niej, a spływająca woda, obmywając różne modele zapachowych zawieszek, emituje związki do wewnątrz, niszcząc kamień i brud oraz bakterie. Przy okazji niweluje brzydki zapach dochodzący z toalety.

W tej kategorii przygotowaliśmy najbardziej funkcjonalne zawieszki różnego typu. Dbamy o najlepsze produkty na rynku, a jednocześnie chcemy, by stosunek jakości do ceny był na wysokim poziomie. To sprawia, że wybór odpowiedniego produktu z naszej strony jest o wiele łatwiejszy, bo za każdym razem dostajesz środek czyszczący, który będzie działał znakomicie.

Poznaj najciekawsze modele zapachowych zawieszek

W całym asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźliśmy wiele różnych modeli, zapachów i rodzajów zawieszek zapachowych. To między innymi klasyczne zawieszki z kilkoma kulami w plastikowej obudowie, kostki toaletowe w plastikowym wieszaku czy żelowe dyski do przylepienia na powierzchni muszli. Do tego możesz także znaleźć części dodatkowe, wymienne, na przykład wkłady, które w niektórych modelach wystarczy wymieniać, nie wyrzucając plastikowego trzymaka.

Jak łatwiej zamawiać produkty z tej kategorii?

Szeroki wybór sprawia, że nasz sklep internetowy jest chętnie wybierany przez wielu klientów. Dbamy przez cały czas nie tylko o jakość, funkcjonalność i cenę naszych produktów, ale także o sposób składania zamówienia. Dzięki temu nawigacja po stronie jest prostsza, możesz łatwiej wybrać odpowiednią zawieszkę i o niej przeczytać, a na koniec szybko przeprowadzić się przez proces zamawiania i realizacji zamówienia.

Wkładka zapachowa Urinal Screens
( 0 opinii )
20,05 zł
Produkt niedostępny
Wkładka zapachowa Tork
( 0 opinii )
6,03 zł
Duża ilość
Bref Blue Aktiv
( 0 opinii )
11,11 zł
Duża ilość
Bref Color Aktiv
( 0 opinii )
20,74 zł
Duża ilość
Bref Power Aktiv
( 0 opinii )
8,22 zł
Duża ilość
Domestos Power 3w1
( 0 opinii )
5,98 zł
Produkt niedostępny
Domestos Power 3w1 Zapas
( 0 opinii )
8,33 zł
Produkt niedostępny
Domestos Power 5
( 0 opinii )
19,21 zł
Duża ilość
Domestos Professional
( 0 opinii )
6,61 zł
Duża ilość
Duck Fresh Disc
( 0 opinii )
21,40 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij