Lista produktów marki Pramol-Chemie AG

Najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania - to dwie główne cechy środków czyszczących marki Pramol Chemie AG. Przedsiębiorstwo to od lat dostarcza produkty wysokiej jakości wspomagające sprzątanie zarówno w domu, jak i wnętrzach użytku publicznego. Przewodnią dewizą Pramol Chemie AG jest oferowanie profesjonalnym użytkownikom wyrobów niezrównanych pod względem efektów czyszczenia i konserwacji, sposobu i łatwości aplikacji. wpływu na środowisko naturalne oraz ekonomiki użycia.

Wydajne środki czyszczące Pramol do różnych powierzchni

Dla naszych klientów stworzyliśmy rozbudowaną gamę środków czyszczących Pramol Chemie AG. Preparaty te przeznaczone są do stosowania na różnych powierzchniach, dzięki czemu można bez problemu wybrać dopasowany produkt. Proponowana oferta obejmuje między innymi preparaty czyszcząco-pielęgnujące, preparaty dedykowane do obszarów sanitarnych i do usuwania kamienia, zabezpieczające i konserwujące, do czyszczenia dywanów, preparaty dezynfekcyjne, a także odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów. Wszystkie te produkty zostały stworzone z myślą o profesjonalnym czyszczeniu nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Oferowane preparaty dostępne są w ergonomicznych opakowaniach, dzięki czemu ich aplikowanie jest niezwykle łatwe.

Szybsze i efektywniejsze czyszczenie

W zależności od rodzaju zabrudzonej powierzchni, niezbędne jest dobranie odpowiedniego środku czyszczącego. Jest to niezbędne, jeśli chcemy skutecznie usunąć pozostałości po trudnych substancjach takich jak np. żywice, smary czy oleje. Dzięki rozbudowanej gamie produktów Pramol, dobranie odpowiedniego rozwiązania jest bardzo proste. Preparaty te z łatwością poradzą sobie z czyszczeniem powierzchni z tworzyw, szkła oraz drewna. Dzięki skoncentrowanej formule środki czyszczące Pramol bez problemu wnikają w mikroporowate powierzchnie, zapewniając dogłębne oczyszczenie.

Odbiorcami produktów Pramol Chemie są głównie firmy sprzątające i zarządcy nieruchomości, zakłady produkcyjne z różnych branż, supermarkety i inne obiekty handlowe, sektor przetwórstwa żywności i gastronomia, instytucje publiczne, szpitale, domy seniora, hotele, restauracje oraz klienci o wielu innych profilach i specjalizacjach. Jeśli więc i Ty chciałbyś poznać niezwykłą skuteczność produktów Pramol, sprawdź naszą ofertę produktów i wybierz rozwiązanie dla siebie. W razie potrzeby służymy pomocą w wyborze dopasowanego środka czyszczącego do danej powierzchni.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij