1003668

Pramol Chemie Pramotec GC

94,46 zł
Brutto
Duża ilość
Pramotec GC
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Pramol Chemie Pramotec GC

Pramotec GC

 

Wydrukuj
P01222

Nano-ochrona powierzchni. Preparat nadający powierzchniom szklanym i ceramicznym silne właściwości hydrofobowe. Zabezpieczone powierzchnie zawsze wyglądają jak nowe, a ich czyszczenie jest łatwe i szybkie.

Nadaje przeszkleniom właściwości hydrofobowe

PramoTec GC tworzy niezwykle cienką warstwę ochronną w zakresie nano, która trwale zmienia właściwości obrabianej powierzchni szklanej lub ceramicznej. Ma to silne działanie hydrofobowe i zapobiega gromadzeniu się brudu, kamienia i ptasich odchodów. Nadaje powierzchni efekt „łatwego czyszczenia”. Idealnie nadaje się do zabezpieczania przed działaniem wody kabin prysznicowych, kostki brukowej, ceramiki, szkła okiennego, świetlików i ogrodów zimowych.

Sposób stosowania

Stosować tylko nierozcieńczony.

Instrukcje dotyczące przetwarzania

Powierzchnia szkła musi być sucha, dokładnie oczyszczona i odtłuszczona przed obróbką . Kilka mililitrów impregnatu do szkła nakłada się na czystą szmatkę i kolistymi ruchami wciera w powierzchnię. Jeśli to konieczne, powtórz drugi raz, aż pojawi się szara mgiełka. Zaimpregnowaną powierzchnię zwilżyć lub spryskać wodą, a następnie wytrzeć do sucha czystą szmatką.

Zużycie

Około 5 ml do 15 ml na m2.

Specjalne instrukcje

Aplikacja powinna odbywać się w temperaturze od 10°C do 30°C i nigdy w palącym słońcu. Niezbędne dla skuteczności i przyczepności impregnacji jest wcześniejsze dokładne oczyszczenie powierzchni szklanej. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego użytkowania.

Specyfikacja techniczna

Okres ważności: 2 lata (w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu) Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej/nigdy w bezpośrednim świetle słonecznym; Skład: 2-propanol, silany, siloksany
Dostępność
Wysyłamy w 24 godziny
ean13
7640137175443
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
1 inny produkt w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij