Wiaderka do mycia podłóg

Personel zawodowo sprzątający wnętrza pomieszczeń lub osoby, które myją podłogi w swoim domu/mieszkaniu wykonują pracę efektywnie, jeśli mają odpowiednie narzędzia i środki czystości. Wiaderka do mycia podłogi pozornie są tylko naczyniami na wodę zmieszaną z płynem. Pozory jednak mylą, gdyż odpowiednie wykonanie tych produktów znacznie zwiększa efektywność pracy. Lekkie plastikowe wiadra z wyciskarką, zestawy sprzątające i wózki przeznaczone są do różnych zastosowań.

Wiaderka do mycia podłogi

Wysokiej jakości tworzywa, z których wykonane są produkty, bezpośrednio wpływają na wydajność, a także jakość sprzątania. Osoby podejmujące wysiłek w postaci mycia podłogi znacznie lepiej wykonują swoje obowiązki, jeśli sprzęt, który mają do dyspozycji jest dopasowany do specyfiki ich pracy. Bardzo ważnym aspektem sprzątania jest używanie w pełni sprawnego sprzętu. Plastikowe wiaderka do mycia podłogi dzięki swojemu wykonaniu powinny być wytrzymałe i bezpieczne w użytku.

Wiadra do mycia z wyciskarką

Wyciskarki w wiaderkach są bardzo ważnym elementem sprzętu do sprzątania. Sprzątanie to przede wszystkim dokładność, a wyciskarki ze zintegrowanym uchwytem dzięki swojej unikalnej konstrukcji bardzo skutecznie odsączają wodę z mopa. Tworzywa, z których zbudowane są wyciskarki pozwalają maksymalnie zwiększyć siłę odsączania, redukując do minimum siłę nacisku osoby myjącej podłogę. Plastik używany do produkcji wiader do mycia podłogi łączy w sobie elastyczność, trwałość i estetykę wykonania.

Inwestycja w zestaw sprzątający

W skład zestawu sprzątającego wchodzi przykładowo plastikowe wiaderko do mycia podłogi, wyciskarka, płaski stelaż oraz zapewniający komfort użytkowania mop. Zestawy sprzątające mają sporą zaletę w postaci ergonomii. Jeżeli wszystkie produkty są komponentami jednego kompletu niezwykle istotne jest dopasowanie kształtem. Mycie podłogi staje się przyjemną czynnością, która daje satysfakcję. Po zakończonym sprzątaniu prostsze staje się również odłożenie sprzętu na miejsce. Uchwyty pasują do siebie, a całość odznacza się spójną kolorystyką. Estetyka jest bardzo ważnym aspektem każdego produktu do sprzątania.

Wózki sprzątające maksymalnie zwiększają wygodę

Podczas sprzątania różnych pomieszczeń nie brakuje sytuacji, w których trzeba się schylić. Mycie podłogi za pomocą ergonomicznego mopa jest wygodne, ale niekiedy trzeba przenieść plastikowe wiadro w inne miejsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, producenci opatentowali wózki sprzątające. Przykładowe elementy takich zestawów to: wiadro, wyciskarka, płaski dwu-funkcyjny stelaż, mop, nóżki oraz kółka. Nie ma już potrzeby schylania się i nadwyrężania pleców. Nie ma także ryzyka, że przy przenoszeniu wiadra uleje się nieco wody, niwecząc wysiłek włożony w czyszczenie powierzchni płaskiej.

Sprzątanie dzięki zastosowanym rozwiązaniom staje się czynnością maksymalnie redukującą wkładaną siłę fizyczną. Ludzie, którzy myją podłogi, mogą dzięki temu podczas pracy skupić się na precyzji. Mycie podłogi jeszcze nigdy nie było tak komfortowym zajęciem.

SuperMop
(Opinie: 0)
57,40 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij