Polerki

Utrzymanie porządku w miejscu pracy to kwestia, w której zawsze warto postawić na sprawdzony, ale i przede wszystkim wydajny sprzęt. Odpowiednia dbałość o czystość i prezencję podłóg to gwarancja satysfakcji zarówno Klientów, jak i pracowników. Polerka wysokoobrotowa do podłóg to jednotarczowe urządzenie służące do dokładnej i regularnej konserwacji różnego rodzaju powierzchni. Pokryta specjalnym, szorującym padem tarcza takiej maszyny czyści posadzki z prędkością ponad tysiąca obrotów na minutę, dzięki czemu bezproblemowo likwiduje wszelkiego typu zabrudzenia oraz smugi.

Polerki wysokoobrotowe do podłóg

Urządzenie to niezawodnie radzi sobie nie tylko z codzienną, estetyczną pielęgnacją, ale i znacznie przedłuża okres żywotności podłóg oraz naniesionych na nie warstw ochronnych, zapobiegając matowieniu i niszczeniu się powierzchni. Polerki z powodzeniem można stosować w często uczęszczanych pomieszczeniach o dowolnych wymiarach – od niewielkich, domowych biur, przez długie korytarze przemysłowe, aż po przestronne hale magazynowe.

Działanie polerek wysokoobrotowych

Jak właściwie działa takie urządzenie? Wysokoobrotowe ruchy pada czyszczącego współpracują z odpowiednią dla danej podłogi warstwą zabezpieczającą (niezależnie od tego, czy jest to posadzka żywiczna, gres, terakota czy marmur), rozgrzewając ją do temperatury umożliwiającej uplastycznienie substancji. Następnie tarcza polerki wyrównuje powłokę na całej swojej powierzchni oraz silnie ją utwardza, dzięki czemu odświeżone i pozbawione śladów uszkodzeń podłoże pomieszczenia zyskuje nie tylko wysoki połysk, ale i stosowne zakonserwowanie. Polerka wysokoobrotowa do podłóg stanowi więc doskonałą inwestycję, zarówno w estetyczną oraz komfortową przestrzeń, jak i w znaczne przedłużenie przydatności eksploatowanych powierzchni.

Zastosowanie polerki do podłóg

Uniwersalność maszyn, jakim są polerki wysokoobrotowe, pozwala na maksymalnie wydajne zastosowanie ich na każdym rodzaju powierzchni. Niezależnie od tego, czy zakup planowany jest z myślą o betonowych posadzkach, kafelkach i płytkach czy nawet drewnianych parkietach, urządzenie poradzi sobie z najbardziej uporczywymi plamami i zabrudzeniami. Pomimo imponującej mocy polerek, nie trzeba obawiać się o możliwość uszkodzenia podłóg, ponieważ wszechstronne pady szorujące nadają się do pracy również z woskiem i polimerami, gwarantując precyzję właściwą dla sprzątania ręcznego – wyposażone w spryskiwacze do preparatów czyszczących umożliwiają konserwację nawet najtrudniej dostępnych miejsc, zapewniając długotrwałe zabezpieczenie powierzchni i nadając nieskazitelny połysk.

Przedłużenie trwałości podłogi w stopniu najwyższym możliwe jest już przy cotygodniowym użytkowaniu urządzenia, aczkolwiek łatwość obsługi i komfortowe sterowanie rękojeścią polerki zdecydowanie sprzyja częstszej pielęgnacji w nawet najbardziej wymagających warunkach.

IPC Polerka
(Opinie: 0)
6 027,00 zł
Duża ilość
Viper DR 1500 H
(Opinie: 0)
6 499,00 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij