Włókninowe

Proces technologiczny bardzo często powoduje powstanie szeregu różnych zabrudzeń. Zwłaszcza w dużych zakładach produkcyjnych warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu przed zanieczyszczeniami, które trzeba usunąć skutecznie, szybko i trwale, nie powodując szkód na czyszczonej powierzchni. W tej kategorii znajdziesz coś, co się do tego nadaje idealnie.

Postaw na dystrybutora najlepszych marek producentów czyściwa włókninowego mocnego

Współpraca z najlepszymi producentami czyściwa włókninowego sprawia, że na naszej stronie internetowej możemy zaproponować najwyższą jakość w najlepszej cenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że trzeba zwracać uwagę na jakość używanego materiału, by mieć pewność, że czyściwo spełni oczekiwania tam, gdzie nie ma miejsca na pomyłkę. Skuteczne usuwanie zabrudzeń i wielokrotne użycie sprawiają, że to wybór ekonomiczny, więc jeśli szukasz skutecznego czyściwa włókninowego, to w tej kategorii na pewno znajdziesz odpowiednie modele.

Kto i kiedy może korzystać z włókniny przemysłowej czyszczącej?

Konstrukcja czyściwa sprawia, że dzięki odpowiednio dobranym i skomponowanym ze sobą włóknom poliestrowym z domieszką pulpy celulozowej możesz szybko o dokładnie wyczyścić zabrudzenia powstałe w trakcie czynności wykonywanych przy procesie technologicznym. Czyściwo włókninowe mocne ma więc taką powierzchnię, którą dokładniej zbierzesz i usuniesz zabrudzenia, a co ważniejsze łatwo wyczyścisz nawet najtrudniej dostępne miejsca, bo to materiał elastyczny.

Dlatego oferowane w tej kategorii różne rolki czyściwa powinni wybrać właściciele zakładów farmaceutycznych, osoby funkcjonujące w przemyśle medycznym, elektronicznym czy przemysłach lekkim i ciężkim. To profesjonalne wyposażenie do czyszczenia wszelkich powierzchni, których nie można zadrapać czy uszkodzić, ale które wymagają szybkiego, skutecznego i natychmiastowego pochłaniania plam.

Odpowiedni skład skutecznego czyściwa włókninowego

Dzięki temu, że czyściwo ma w składzie aż 55% celulozy oraz 45% poliestru, jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia czy rwanie się. Do tego może być używane wielokrotnie i przyda Ci się, jeśli zwracasz szczególną uwagę na ekonomikę używanych materiałów. Włóknina przemysłowa czyszcząca ma różną gramaturę, ale najmocniejsze modele mają nieco poniżej 70 gr/m2. To zapewnia świetną trwałość oraz doskonałe wchłanianie wszystkich środków.

Wybierz jedno z naszych czyściw, które są wytrzymałe w stanie suchym i mokrym, doskonale wchłaniają wilgoć i charakteryzują się wysokim stopniem absorpcji. Wszystkie modele są niskopylne, nie stanowią też zagrożenia dla czyszczonej powierzchni, co w zakładach przemysłowych jest bardzo ważne. Materiał jest miękki i elastyczny, dzięki czemu pozwala Ci na czyszczenie z dużą dokładnością oraz precyzją – możesz dotrzeć w każdy zakamarek. Oferujemy produkty, które posiadają atest PZH.

Wybierz odpowiednio i czyść skuteczniej

Czyściwo jest wygodnym materiałem do sprzątania w zakładach przemysłowych przemysłu ciężkiego i lekkiego. Jeśli szukasz wytrzymałej włókniny do sprzątania różnych powierzchni, tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Industrial 108m
(Opinie: 0)
135,68 zł
Duża ilość
Tork Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
538,79 zł
Tork Colored Long-Lasting Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
36,10 zł
Duża ilość
Tork Hand Cleaning Wet Wipes
(Opinie: 0)
68,90 zł
Tork Low-Lint Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
404,83 zł
Duża ilość
Tork Heavy-Duty Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
182,97 zł
Duża ilość
Tork Industrial Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
594,26 zł
Tork Industrial Heavy-Duty Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
149,27 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Industrial Low-Lint Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
439,77 zł
Tork Kitchen Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
83,58 zł
Tork Long-Lasting Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
237,80 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Polishing Cloth
(Opinie: 0)
215,93 zł
Duża ilość
Tork Surface Cleaning Wet Wipes
(Opinie: 0)
62,35 zł
Tork Handy Bucket Low-Lint Cleaning Cloth
(Opinie: 0)
112,75 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij