Przemysłowe

Przemysłowe czyściwa to idealne rozwiązanie dla firm sprzątających, które cenią wydajność i przystępną cenę produktu. Dzięki swojej różnorodności, czyściwa znajdujące się w ofercie naszego sklepu mają szerokie zastosowanie w zakładach przemysłowych, branży gastronomicznej, kosmetycznej, medycznej i spożywczej. Oferowana gama czyściw pozwala precyzyjnie dobrać odpowiedni typ do własnych potrzeb: od czyściw przeznaczonych do lekkich zabrudzeń, przez czyściwa do rąk, po specjalistyczne czyściwa do trudno usuwalnych plam i zanieczyszczeń.

Do czego służą czyściwa przemysłowe?

Jak wskazuje sama nazwa, czyściwa przemysłowe przeznaczone są do stosowania w przemyśle, czyli zakładach przemysłowych i lokalach użyteczności publicznej. Materiały, z których powstają tego rodzaju czyściwa są pochodzenia włókninowego, makulaturowego, celulozowego lub makulaturowo-celulozowego. Czyściwa oferowane w naszym sklepie służą do utrzymywania czystości i stanowią dobre rozwiązanie do oczyszczania powierzchni niechłonnych. Radzą sobie z zabrudzeniami na narzędziach, stołach warsztatowych, a także służą do czyszczenia, polerowania i wycierania innych powierzchni. Nadają się one doskonale do osuszania z wody zmieszanej z detergentem lub do wycierania zabrudzeń (również tych ciężko schodzących), które powstały w wyniku wylania się oleistej substancji. Wszystkie oferowane przez nas czyściwa przemysłowe stanowią gwarancję najwyższej higieny.

Uniwersalne czyściwa papierowe przemysłowe

Należy wiedzieć, że stosowanie czyściw przemysłowych jest niezwykle istotne w miejscach szczególnie narażonych na silne zabrudzenia. W naszej ofercie dostępne są między innymi ręczniki papierowe do sprzątania i czyściwa specjalistyczne oraz czyściwa wielozadaniowe. Oferujemy czyściwa w małych i dużych opakowaniach po jednej, dwóch, czterech, sześciu lub ośmiu rolkach. Tak wiele wariantów pozwala na bezproblemowe dobrania produktów do swoich potrzeb. Przy wyborze tego rodzaju asortymentu ważne jest, aby wziąć pod uwagę komfort pracy podczas ich użytkowania. Oznacza to, że należy dobrać odpowiednie rodzaj czyściwa do zabrudzenia. W przypadku lżejszych zabrudzeń sprawdzą się klasyczne czyściwa papierowe, natomiast gdy zabrudzenia są trudniejsze do usunięcia, warto sięgnąć po czyściwa wyspecjalizowane włókninowe, charakteryzujące się dużą wytrzymałością. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, służymy doradztwem odnośnie wyboru dopasowanego czyściwa przemysłowego.

Industrial 1150m
(Opinie: 0)
158,35 zł
Duża ilość
Industrial Wiping Paper
(Opinie: 0)
113,34 zł
Tork Basic Paper
(Opinie: 0)
160,08 zł
Duża ilość
Tork Basic Paper 184m
(Opinie: 0)
71,93 zł
Tork Basic Paper a'4
(Opinie: 0)
216,48 zł
Duża ilość
Tork Heavy-Duty Wiping Paper
(Opinie: 0)
135,03 zł
Tork Industrial Heavy-Duty Wiping Paper
(Opinie: 0)
222,65 zł
Duża ilość
EcoNatural
(Opinie: 0)
52,28 zł
Produkt dostępny
Strong Blue
(Opinie: 0)
136,22 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Serwis
(Opinie: 0)
57,32 zł
Duża ilość
Nova
(Opinie: 0)
66,42 zł
Produkt chwilowo niedostępny
Tork Reflex™ Wiping Paper
(Opinie: 0)
184,62 zł
Duża ilość
Tork Reflex™ Wiping Paper Plus
(Opinie: 0)
210,18 zł
Tork Wiping Paper
(Opinie: 0)
194,18 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Wiping Paper Plus
(Opinie: 0)
219,65 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ręcznik papierowy Tork 275m
(Opinie: 0)
147,08 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij