Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT71 XP60+CB+CDK LPTB01929

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT71 XP60+CB+CDK LPTB01929

34 317,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki
CT71 XP60+CB+CDK
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT71 XP60+CB+CDK LPTB01929

CT71 XP60+CB+CDK

 

Wydrukuj
P00690

Czasami już na starcie zapomnieć trzeba o najprostszych rozwiązaniach – mowa o odrzuceniu klasycznego mopa manualnego na rzecz zmywarki do posadzek GANSOW IPC CT71. Jest to maszyna napędzana mechanicznie, która króluje w wielu powierzchniach handlowo-usługowych. Konieczność zachowania czystości w alejkach sklepowych, korytarzach oraz zapleczach wszelakich obiektów obliguje do nabycia możliwie najlepszej maszyny sprzątającej, a opisywany tutaj produkt bez wątpienia należy do czempiona w swojej klasie cenowej. Jest rezultatem pracy zespołu doskonale znającego potrzeby osób, na których głowie jest dbałość o higienę obiektu.

Proszę zatem bliżej poznać zmywarkę do posadzek GANSOW IPC CT71 – maszynę niezwykle intuicyjną, poręczną i perfekcyjnie radzącą sobie ze zleconymi zadaniami. Przetestowana została przez spora rzeszę klientów, którzy podzielili się swoimi opiniami na temat urządzenia.

Praktyczna i wydajna zmywarka do posadzek GANSOW

Zmywarka do posadzek GANSOW IPC CT71 XP60+CB+CDK LPTB01929 wyposażona jest solidną szczotkę i ssawkę. Po wyszorowaniu podłoża maszyna zasysa bowiem pozostałości do zbiornika na brudną wodę. Podobnie jak zbiornik na wodę czystą, liczy on 70 litrów, co przekłada się na możliwość oczyszczenia obszaru liczącego nawet 2700 m2/h. Tym bardziej że szczotka ma szerokość 60 cm, a ssawa ponad 1 metr. Posuwa się z prędkością 4,5 km/h, a więc optymalnie do możliwości konserwacyjnych. Takie tempo to też gwarancja spokojnej pracy bez konieczności pędzenia za nazbyt szybko posuwająca się maszyną.

Każdy element maszyny – począwszy od pokrywy, poprzez zbiorniki i drobne elementy – charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Wytrzymuje wielogodzinną pracę oraz incydenty takie jak przypadkowe uderzenie. Co istotne, także zbiorniki na wodę i detergenty zabezpieczony został w taki sposób, by nie reagować z chemią czyszczącą. Panel sterujący zaś jest nie dość, że niezwykle przejrzysty, to jeszcze wodoodporny, więc pracy nie zmąci przypadkowa awaria.

Ergonomia użytkowania zmywarki do posadzek GANSOW IPC CT71

Pomimo że maszyna liczy sobie niemal sto kilogramów masy (bez uwzględnienia ciężaru wody i detergentów), to nie sprawia zbyt wielu trudności nawet osobie o niewielkich gabarytach. Dzięki solidnym gumowym kółkom i zaprogramowanej trakcji z lekkością się prowadzi, nawet gdy jest wyłączona. Ponadto kółeczka nie mają w zwyczaju zostawiać śladów na już umytej posadzce.

Ta genialna zmywarka czerpie energię z baterii o napięciu 24V 105Ah. Wystarcza na trzy i pół godziny stałej pracy, choć uwzględnić należy chwilową przerwę na wymianę wody. W zestawie nie został zawarty akumulator, a w związku z tym pamiętać należy o dołączeniu do zakupu stosownej ilości produktu.

Łatwa konserwacja maszyny GANSOW IPC CT71

Choć zmywarka do posadzek GANSOW IPC CT71 XP60+CB+CDK LPTB01929 nie należy do specjalnie awaryjnych, to producent zapewnia półtora roku bezpłatnej gwarancji. Ewentualną konieczność wymiany szczotki czy innego elementu ułatwia konstrukcja, która pozwala na dostęp do każdego z podzespołu.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB01929
Gwarancja
18
Moc znamionowa
1550 W
Maksymalna prędkość
4,5 km/h
Szerokość ssawy
101 cm
Nacisk szczotki
31 kg
Zbiornik wody brudnej
70 L
Zbiornik wody czystej
70 L
Wydajność
2700 m2/h
Szerokość czyszczenia
60 cm
Napięcie
24V 105Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
210 minut
Długość
128 cm
Szerokość
103 cm
Wysokość
65 cm
Masa brutto
98 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij