Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT70 BT70 LPTB01418

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT70 BT70 LPTB01418

23 886,60 zł
Brutto
Duża ilość
CT70 BT70
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT70 BT70 LPTB01418

CT70 BT70

 

Wydrukuj
P00691

Zakup klasycznego mopa na kiju i wiaderka to opcja dedykowana raczej warunkom domowym lub niewielkim powierzchniom użytkowym. Większe lokale usługowe typu sklepy, ośrodki kultury, urzędy czy choćby szpitale wymagają większej troski, a więc znacznie potężniejszego sprzętu. Prezentujemy tu zatem zmywarkę do posadzek GANSOW IPC CT70 BT70 LPTB01418 - absolutnego przodownika pracy, który nie ma sobie równych. Zmywarka zaprojektowana została zgodnie z potrzebami osób zajmujących się czystością w wyżej wymienionych miejscach.

Mechanizm perfekcyjnie wypełnia rolę asystenta podczas sprzątania do tego stopnia, że zmywanie podłogi staje się niemal przyjemnością. Próżno szukać w niej wad, gdyż projekt stanowiący sumę doświadczeń i uwag ze strony użytkowników innych urządzeń. W skład zestawu wchodzi maszyna, szczotka PPL oraz ładowarka. Baterie należy kupić oddzielnie, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Łatwość prowadzenia zmywarki GANSOW

Zmywarka do posadzek GANSOW IPC CT70 BT70 LPTB01418 posiada w komplecie szczotkę. W naszym magazynie dostępne są wersje maszyny z jedną szczotką lub z wałkiem - warto więc zwrócić uwagę na tę kwestię podczas zamówienia. Napęd szczotki daje się kontrolować i automatycznie zatrzymuje się. Dozowanie płynu myjącego odbywa się za pomocą dyszy umieszczonej pod szczotką zmywarki, co nie dopuszcza do kłopotliwego rozbryzgu wody. Każdy element przystosowany jest do długotrwałego użytkowania. Guma ssawy typu czterostronnego bez trudu czyści wskazaną powierzchnię. Dzięki idealnie wyważonej konstrukcji ma wspaniałe właściwości jezdne, czym zyskuje aprobatę osób o drobnej budowie ciała.

Koła jezdne (również gumowe) nie mają w zwyczaju pozostawiać na posadzce torów jazdy maszyny. Bez obaw można ją prowadzić po powierzchni, nie ryzykując, że całą pracę zniweczy nagłe wylanie brudnej wody (zmywarka bowiem automatycznie wyłączy się gdy zbiornik zostanie napełniony). Oczywiście nadal możliwe będzie przemieszczenie się w celu wylania nadmiaru wody.

Dodatkowe zalety zmywarki GANSOW LPTB IPC CT70 BT70

Konserwacja zmywarki to drobnostka, także dla osoby, która wcześniej nie miała zbyt wiele do czynienia z tego typu sprzętem. Duże zbiorniki na czystą (70 litrów) i brudną (75 litrów) wodę dają się łatwo napełnić i opróżnić, zaś zbiorniki na środki czyszczące odporne są na wlewane tam środki oraz czynniki zewnętrzne, a zwłaszcza uderzenia. Intuicyjny i wodoodporny panel kontrolny nie dopuszcza do zwarcia czy innego typu problemów podczas obsługi - oprócz tego umieszczono tu wskaźnik naładowania baterii i wskaźnik braku czystej wody, a w związku z tym można bez trudu zaplanować pracę.

Niezwykle przydatną cechą maszyny jest to, że zakładanie i zdejmowanie szczotki czyszczącej odbywa się bez użycia narzędzi; podobnie zresztą sprawa się ma z dostępem do wszystkich podzespołów zmywarki. Zmywarka do posadzek GANSOW IPC CT70 BT70 LPTB01418 gotowa jest do stałej pracy przez 2,5 godziny! Bezbłędnie spełnia swoje zadanie i jest uwielbiana przez osoby, które miały z nią styczność.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB01418
Gwarancja
18
Moc znamionowa
480 W
Maksymalna prędkość
4,5 km/h
Szerokość ssawy
101 cm
Nacisk szczotki
31,5 kg
Zbiornik wody brudnej
75 L
Zbiornik wody czystej
70 L
Wydajność
3150 m2/h
Szerokość czyszczenia
70 cm
Napięcie
24V 105Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
78 minut
Długość
122 cm
Szerokość
96 cm
Wysokość
75 cm
Masa brutto
94,5 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij