Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT51 XP55+CB+CDK LPTB01988

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT51 XP55+CB+CDK LPTB01988

31 365,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki
CT51 XP55+CB+CDK
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT51 XP55+CB+CDK LPTB01988

CT51 XP55+CB+CDK

 

Wydrukuj
P00689

Szorowarka GANSOW IPC CT51 XP55+CB+CDK to nowoczesny sposób na utrzymanie podłóg w czystości. Posiada liczne funkcje i udogodnienia, dzięki którym przemysłowa maszyna do mycia podłóg jest bardzo wydajna. Zmywarka do posadzek CT51 XP55 świetnie nadaje się do użytkowania w szkołach, restauracjach, biurach, sklepach, galeriach handlowych i wszystkich miejscach, w których niezbędne jest częste i szybkie kontrolowanie czystości.

Innowacyjny automat szorująco-zbierający firmy IPC

IPC to szeroka gama sprzętu do profesjonalnego sprzątania. IPC GANSOW od ponad 30 lat zajmuje się produkcją zmywarek i zamiatarek do posadzek na rynek europejski i światowy. Przemysłowa maszyna do czyszczenia podłóg GANSOW IPC CIT51 jest wykonana starannie i zaprojektowana w taki sposób, by działać jak najbardziej wydajnie. Posiada wbudowaną ładowarkę, dzięki której przystosowana jest do długotrwałej pracy. Żywotna bateria umożliwia korzystanie z niej przez 3,5 godziny. W trybie ECO bateria pozwala na czas pracy nawet do 4,5 godziny. Na jednym zbiorniku wody można działać przez 1 godzinę.

Wydajna szorowarka do zadań specjalnych

Swoją efektywność (wydajność maksymalna do 3150 m2/h) szorowarka zawdzięcza szeregowi innowacyjnych rozwiązań. Zmywarka do posadzek posiada napęd na koła do przodu i do tyłu. System sterowania wyposażony jest w zdefiniowane funkcje, a w zależności od zadań można wykorzystywać różne, wymienne głowice czyszczące. Podstawowa obsługa maszyny możliwa jest bez używania narzędzi. Zaletą maszyny czyszczącej jest również jej dyskrecja. Można ją używać nawet w miejscach, w których wymagane jest zachowanie ciszy. W trybie ECO urządzenie GANSOW IPC nie przekracza 54dB. Dźwięk można porównać do głośnego, lecz nie przeszkadzającego szumu. Przemysłowa maszyna sprzątająca wyposażona jest w kartę pamięci, która zbiera informacje odnośnie eksploatacji urządzenia - przydatne do serwisowania. Istnieje też opcja uruchomienia modułu geolokalizacji.

Standardowe wyposażenie modelu CT51 XP55

Automat szorująco-zbierający GANSOW IPC posiada głowicę jednotarczową 55 cm, która jest podnoszona i opuszczana elektrycznie. Zastosowano wygodny napęd na koła do przodu i do tyłu. Żelowe baterie trakcyjne oraz wbudowana ładowarka dbają o maksymalnie długi czas sprzątania za jednym razem. Dzięki zewnętrznemu systemowi dozowania środków chemicznych, praca z urządzeniem jest znacznie ułatwiona. Podczas użytkowania maszyny sprzątającej możliwe jest ustawienie automatycznego docisku do podłoża. Użytkownicy sprzętu docenią go również za separator koszowy, który znajduje się w zbiorniku na brudną wodę. Mogą znaleźć się w nim wszystkie duże zanieczyszczenia, zebrane podczas sprzątania. Na uwagę zasługuje również system zabezpieczający, dzięki któremu do turbiny nie przedostaje się woda ani piana. Całą obsługę ułatwia przejrzysty panel ciekłokrystaliczny oraz bardzo dogodne dojścia do baterii i podzespołów urządzenia czyszczącego.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB01988
Gwarancja
18
Moc znamionowa
1550 W
Maksymalna prędkość
4,5 km/h
Szerokość ssawy
101 cm
Nacisk szczotki
31 kg
Zbiornik wody brudnej
53 L
Zbiornik wody czystej
50 L
Wydajność
2700 m2/h
Szerokość czyszczenia
50 cm
Napięcie
24V 105Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
210 minut
Długość
128 cm
Szerokość
103 cm
Wysokość
65 cm
Masa brutto
97 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij