Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT5 B35 LPTB01655

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT5 B35 LPTB01655

10 639,50 zł
Brutto
Niedostępny
CT5 B35
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT5 B35 LPTB01655

CT5 B35

 

Wydrukuj
P00679

Poręczna i kompaktowa zmywarka do posadzek marki IPC, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych maszyn sprzątających. Jej funkcjonalność pozwala na szybkie i wygodne mycie podłóg - również na małych lub zastawionych sprzętami powierzchniach. Za jednym przejściem szorowarka myje, suszy i dezynfekuje posadzkę. Można nią zastąpić ręczne systemy myjące, które sprawdzały się na trudnych obszarach.

Zastosowanie małej zmywarki GANSOW IPC CT5 B35

GANSOW IPC CT5 B35 to niewielka maszyna szorująco-zbierająca, która świetnie nadaje się do mycia małych i średnich powierzchni. Jest to najmniejszy produkt z serii IPC GANSOW. Urządzenie pozwala na dotarcie do miejsc, do których nie mają dostępu inne profesjonalne sprzęty. Za jej skuteczność odpowiada moc czyszczenia szczotki talerzowej oraz dokładne suszenie we wszystkich kierunkach. Sprawdzi się w restauracjach, schowkach, siłowniach i wielu innych pomieszczeniach o ograniczonych możliwościach działania. Będzie idealna w gastronomii - od razu myje i suszy podłogę pod stołami i krzesłami.

Innowacyjny akumulator litowo-jonowy

Maksymalny czas pracy IPC CT5 to 50 minut na standardowym akumulatorze. Istnieje możliwość wydłużenia działania do 75 minut - przy skorzystaniu z opcjonalnej baterii. Technologia litowo-jonowa gwarantuje wydajność cały czas użytkowania. Zastosowane baterie są bowiem zawsze gotowe do użycia - dwa wbudowane akumulatory ładowane są naprzemiennie. Maszyna myjąca ładuje się więc szybko (w ciągu 1 godziny), dlatego może być ponownie uruchomiona nawet tego samego dnia.

Cichsza i dłuższa praca w trybie ECO

Maszynę sprzątającą IPC CT5 B35 można użytkować również w trybie ECO. Wówczas jej czas pracy wydłuża się o 20%. Innowacyjny system izolacji akustycznej CT5 umożliwia precyzyjne mycie nawet w takich miejscach i o takich porach dnia, które wymagają zachowania ciszy. Funkcja ECO SELECT zmniejsza poziom wytwarzanego przez urządzenie hałasu. Dzięki długiej żywotności baterii, zmywarka do podłóg jest tania w utrzymaniu i ekologiczna.

Łatwość eksploatacji, przechowywania i transportu

Materiały wykorzystane przy produkcji urządzenia sprzątającego IPC są lekkie (20 kg), lecz solidne. Ułatwiają obsługę operatorowi i pozwalają na swobodne przenoszenie. Kompaktowy rozmiar umożliwia przechowywanie zmywarki nawet w szafie. Zbiorniki na czystą i brudną wodę są zdejmowane, a duży otwór ułatwia całą procedurę. Roztwór można dozować bezpośrednio lub po wyjęciu zbiornika. Na uwagę zasługują: nożny włącznik i wyłącznik, podświetlany panel sterowania, funkcja cofania oraz regulowany uchwyt.

Wyposażenie standardowe zmywarki do posadzek

Standardowe wyposażenie automatu czyszczącego zawiera jeden akumulator litowo-jonowy 36 V, pozwalający na niecałą godzinę pracy oraz dołączoną ładowarkę. Szorowarka zaopatrzona jest w szczotkę talerzową o nacisku 12 kg, gumę przednią i gumę tylną. Pięciolitrowe zbiorniki na wodę czystą i brudną pozwalają na skuteczne sprzątanie, nawet w wymagających miejscach. W zestawie znajduje się również instrukcja obsługi.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB01655
Gwarancja
18
Moc znamionowa
220 W
Maksymalna prędkość
3,5 km/h
Szerokość ssawy
30 cm
Nacisk szczotki
12 kg
Zbiornik wody brudnej
5 L
Zbiornik wody czystej
5 L
Wydajność
900 m2/h
Szerokość czyszczenia
28 cm
Napięcie
36V 5,5Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
50/75 minut
Długość
40 cm
Szerokość
76 cm
Wysokość
38 cm
Masa brutto
20 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij