Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT45 B50+CB LPTB01581

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT45 B50+CB LPTB01581

18 694,77 zł
Brutto
Ostatnie sztuki
CT45 B50+CB
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT45 B50+CB LPTB01581

CT45 B50+CB

 

Wydrukuj
P00685

W przypadku dużych oraz często użytkowanych przestrzeni hal produkcyjnych, sklepów czy lokali gastronomicznych tradycyjne sprzątanie niejednokrotnie generuje olbrzymie koszty. Koszty zatrudnienia wielu pracowników, których praca musi przebiegać w sposób ciągły stanowią lwią część budżetu przedsiębiorstwa. Mimo tych koniecznych nakładów wydajność tego procesu pozostaje niska. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, tak częste w naszej strefie klimatycznej nastręczają dodatkowych trudności. Tym samym uniemożliwiają utrzymanie porządku koniecznego do komfortowego użytkowania tych przestrzeni w sposób tradycyjny. Warto również zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa.

Na zabrudzonych, mokrych posadzkach nietrudno o poślizgnięcie. Urazy powstałe na powierzchniach, które nie spełniają wysokich kryteriów czystości generują koszty dla ich właścicieli. W sezonie jesienno-zimowym kwoty odszkodowań dla poszkodowanych na skutek tego typu zdarzeń mogą znacznie obciążyć budżet. Dodatkowo kwotę tą zawyżają koszty pracownicze, poniesione wskutek niezdolności do pracy personelu który również jest narażony na tego typu urazy.

By uniknąć nieprzyjemności oraz podnieść komfort użytkowników danej przestrzeni warto rozważyć zastosowanie zmywarki do posadzek GANSOW IPC CT45 B50+CB LPTB01581. To automat czyszcząco-zbierający odpowiedni do użytkowania w wielkopowierzchniowych pomieszczeniach. Precyzyjne oraz efektywne rozwiązanie dla przedsiębiorców prowadzących biznes na duża skalę.

Innowacyjne zmywarki do posadzek Gansow LPTB01581

Model GANSOW IPC CT45 B50+CB LPTB01581 o mocy znamionowej 550 W oraz maksymalnej prędkości 3,5km/h to maszyna czyszcząco-zbierająca idealna dla dużych metraży. Dzięki wysokiej wydajności w ciągu godziny wyczyści aż 1750 m2. Zmywarka do posadzek o długości 82 cm, szerokości 122 cm oraz wysokości 58 cm to urządzenie zaprojektowane z myślą o trudno dostępnych, wąskich alejkach. Posiada 50 cm szerokość czyszczenia i waży 100 kg. Wyposażona w zasilanie bateryjne doskonale nadaje się do użytkowania również w godzinach otwarcia sklepu, także w obecności klientów. Ta skuteczna oraz mobilna maszyna została przystosowana do pracy w trybie ciągłym przez 140 min. Zawiera zbiornik wody czystej o pojemności 40 l oraz zbiornik wody brudnej o pojemności 45 l.

Utrzymaj czystość dzięki zmywarce do posadzek

Zmywarka do posadzek to rozwiązanie, które podniesie skuteczność działań mających na celu utrzymanie czystości oraz znacząco obniży koszty tego procesu. Dzięki jej zastosowaniu można obniżyć wydatki związane z zatrudnieniem dodatkowych pracowników a przede wszystkim podnieść komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników powierzchni. Regularne sprzątanie to w dzisiejszych czasach konieczny warunek do prowadzenia dobrze prosperującego biznesu. Czystość to absolutna podstawa, która świadczy o profesjonalizmie oraz jest wyrazem szacunku dla klienta. Szczególnie w tych niezwykłych czasach, gdy funkcjonujemy w warunkach podniesionego reżimu sanitarnego klienci zwracają większą uwagę na czystość. Wybór właściwego automatu czyszcząco-zbierającego pozwoli utrzymać nieskazitelną czystość powierzchni, co w sposób bezpośredni przełoży się na zwiększenie zaufania do marki.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB01581
Gwarancja
18
Moc znamionowa
550 W
Maksymalna prędkość
3,5 km/h
Szerokość ssawy
73 cm
Nacisk szczotki
16/25 kg
Zbiornik wody brudnej
45 L
Zbiornik wody czystej
40 L
Wydajność
1750 m2/h
Szerokość czyszczenia
50 cm
Napięcie
24V 74Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
140 minut
Długość
82 cm
Szerokość
122 cm
Wysokość
58 cm
Masa brutto
100 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij