Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT40 C50 LPTE00546

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT40 C50 LPTE00546

14 101,95 zł
Brutto
Duża ilość
CT40 C50
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT40 C50 LPTE00546

CT40 C50

 

Wydrukuj
P00686

Zmywanie podłogi często kojarzy się z męczącym i żmudnym zajęciem. Niewiele osób cieszy się na myśl o tej powinności. Sprawa komplikuje się, gdy należy wyczyścić większy obszar. Tradycyjne zmywanie może wtedy okazać się wyjątkowo długim oraz zbyt męczącym procesem. Warto wtedy pomyśleć nad sprzętem, który ułatwi nam to zadanie. Jest wiele automatycznych zmywarek, które pomagają i sprawiają, że zmywanie jest o wiele przyjemniejszym zajęciem.

Zmywarka do posadzek GANSOW IPC CT40 C50 znacznie ułatwia czyszczenie pomieszczeń. Sprawia, że posadzki w stosunkowo krótkim czasie będą lśniły. Rezultaty działań tego urządzenia zdążyły zadziwić niejedną osobę. W dodatku jest wyjątkowo prostym sprzętem, z intuicyjnym panelem sterowania. Ta zmywarka jest zdecydowanie warta uwagi.

Zmywarka Gansow w różnych wersjach

Zmywarka GANSOW jest dostępna w różnych wersjach, każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Można zakupić to urządzenie w wersji z zasilaniem bateryjnym 24V (2x12V) lub z sieci (230V). Na baterii będzie pracowała przez ok 2,5 godziny. Dla osób pragnących sprzętu, który wykona zadanie w ekspresowym tempie, polecana jest wersja zmywarki BT z napędem. Możliwe jest również wbudowanie prostownika, a szczotkę każdy znajdzie w komplecie.

Przy jakich powierzchniach zmywarka GANSOW IPC CT40 C50 sprawdzi się najlepiej? Może ona pomóc w pielęgnacji podłóg w pomieszczeniach średniej wielkości - jej maksymalna wydajność to 1750 m²/h. Nie trzeba się martwić, czy nada się do takiego rodzaju podłogi, jaki posiadamy - można jej używać do wszystkich rodzajów powierzchni, w tym gresu. Oba zbiorniki na wodę w urządzeniu posiadają czujnik, który na bieżąco będzie kontrolował zużycie wody. Zmywarka GANSOW posiada także czterostronne gumy ssawy, do których wymiany nie są potrzebne narzędzia. Dotrze ona w każde miejsce, boczne koła ułatwiają dostęp do zmywania wzdłuż ścian, a profil ssawy pozwala zbierać wodę w narożnikach ścian.

Nowoczesna zmywarka do posadzek Gansow IPC CT40 C50

Sama budowa zmywarki GANSOW IPC CT40 C50 jest prosta, a jednocześnie bardzo praktyczna. Konstrukcja jest odpowiednio wyważona, aby ułatwiać pracę. Samo urządzenie jest przystosowane do transportu, jego rączkę można szybko i łatwo składać. Woda jest nieodłącznym elementem procesu czyszczenia powierzchni, dlatego panele kontrolne urządzenia są odporne na zalanie wodą. Przy projektowaniu zmywarki zostały przemyślane sytuacje awarii sprzętu - dostęp do podzespołów jest maksymalnie ułatwiony. Jednak same zbiorniki są wyjątkowo odporne na uderzenia oraz chemiczne środki żrące, dlatego usterki zdarzają się bardzo rzadko. Brudną wodę trzeba oczywiście wymieniać - aby to ułatwić, zbiornik na brudną wodę jest zdejmowany, a także można go przechylać, co także ułatwia czyszczenie.

Wydajne sprzątanie dzięki zmywarce do posadzek GANSOW

Zmywarka do posadzek GANSOW podczas pojedynczej sesji efektywnie czyści, szoruje, zmywa i osusza czyszczoną powierzchnię. Część tego typu urządzeń rozprowadza płyn czyszczący w sposób nierównomierny - zmywarka GANSOW nie ma takiego problemu. Posiada również specjalny elektromechaniczny system, który przeciwdziała wytwarzaniu się piany.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTE00546
Gwarancja
18
Moc znamionowa
550 W
Maksymalna prędkość
3,5 km/h
Szerokość ssawy
81,5 cm
Nacisk szczotki
23 kg
Zbiornik wody brudnej
50 L
Zbiornik wody czystej
40 L
Wydajność
1750 m2/h
Szerokość czyszczenia
50 cm
Napięcie
230V 50/60Hz
Zasilanie
Kablowe
Czas pracy baterii
nielimitowany
Długość
96 cm
Szerokość
123 cm
Wysokość
52 cm
Masa brutto
83 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij