Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT40 BT50 LPTB01408

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT40 BT50 LPTB01408

19 618,50 zł
Brutto
Duża ilość
CT40 BT50
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT40 BT50 LPTB01408

CT40 BT50

 

Wydrukuj
P00688

Tak wielką wagę przykładamy do utrzymania należytego porządku we własnym domu: starte kurze, lśniące okna, naczynia w zmywarce lub już ponownie w półce, zmieciona/odkurzona i wymyta podłoga. O ile powierzchnia kilkudziesięciu metrów kwadratowych zajęta częściowo przez meble w efekcie nie stanowi zbyt wielkiego wyzwania, o tyle hale produkcyjne czy sklepowe, hol hotelowy, korytarz w korporacji mogą okazać się zbyt rozległe dla ''domowego'' mopa.

Wydajna zmywarka do posadzek różnego rodzaju

Próba uporania się z wyszorowaniem podłogi o sporej wielkości za pomocą popularnego kija ze szmatką i wiadra jest nie tylko nieadekwatne, ale także zupełnie niepotrzebne. Współczesny dorobek technologiczny przyniósł rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę. Przedstawiamy zmywarkę do posadzek IPC CT40 BT50 z trakcją - sprzęt, który uwielbiają użytkownicy oraz wszelkiego typu powierzchnie płaskie.

Wielka moc w potężnej maszynie

A co by było, gdyby czyszczenie, szorowanie, zmywanie i osuszanie było możliwe w jednym momencie? Jest. Ze zmywarką do posadzek IPC CT40 BT50 można wykonać wszystkie te zadania podczas jednego przejazdu. I to na wszystkich rodzajach powierzchni - nawet gresu. Zadanie ułatwia równomierny wypływ płynu czyszczącego i zaawansowana konstrukcja tylnej ssawy. Dobrze wyważona konstrukcja sprawia, że maszynę łatwo się prowadzi. Ponadto wyposażona jest w trakcję, czyli ma własny napęd na duże koła. W maszynach bez trakcji napęd realizowany jest przez szczotkę, co wiąże się z faktem, że to ona zajmuje się przesuwaniem maszyny do przodu.

Skuteczna konserwacja posadzek dzięki maszynie GANSOW LPTB01408

Konserwacja powierzchni płaskich w samym środku nie sprawia trudności. Co jednak w sytuacji, gdy w grę wchodzi dbałość choćby o narożniki ścian? Czy tak ogromne urządzenie, nawet mimo swojego geniuszu, jest w stanie poradzić sobie z tak newralgicznymi powierzchniami? Oczywiście - tutaj geniusz nie zawodzi. Zmywarka do posadzek IPC CT40 BT50 z trakcją została wyposażona w boczne koło oraz w specjalnie opracowaną ssawkę, która to potrafi zebrać wodę nawet z narożników - oczywiście uprzednio oczyszczonych za pomocą szczotki.

Obsługa maszyny GANSOW ''od zaplecza''

Sama konserwacja zmywarki także nie sprawia problemów. Możliwość przechylenia zbiornika brudnej wody ułatwia jego czyszczenie, a ponadto jest to element zdejmowany. Zbiorniki na środki czyszczące odporne są na działanie chemii oraz czynniki zewnętrzne, na przykład uderzenia. Panel kontrolny odporny na zalanie wodą daje komfort psychiczny, że nawet najtrudniejsze czyszczenie nie zostanie przerwane z powodu awarii.

Zmywarka wyposażona jest w czujnik kontrolujący zużycie wody w obydwu ze zbiorników. Łatwy dostęp do podzespołów zmywarki pozwala na swobodny demontaż jeżeli zajdzie taka potrzeba. Podobnie z gumami ssawy, których wymiana możliwa jest bez użycia specjalistycznych narzędzi. Średni czas pracy tego zielonego geniusza wynosi 140 minut, co w pełni wystarczy na zadbanie o największe obszary, tym bardziej, iż półmetrowa szczotka jest w stanie za jednym razem ogarnąć duży fragment podłogi.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB01408
Gwarancja
18
Moc znamionowa
480 W
Maksymalna prędkość
3,5 km/h
Szerokość ssawy
81,5 cm
Nacisk szczotki
23 kg
Zbiornik wody brudnej
50 L
Zbiornik wody czystej
40 L
Wydajność
2250 m2/h
Szerokość czyszczenia
50 cm
Napięcie
24V 105Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
140 minut
Długość
96 cm
Szerokość
123 cm
Wysokość
52 cm
Masa brutto
73 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij