Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT40 B50 LPTB01406

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT40 B50 LPTB01406

15 467,25 zł
Brutto
Ostatnie sztuki
CT40 B50
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT40 B50 LPTB01406

CT40 B50

 

Wydrukuj
P00687

Zmywarki do posadzek to niezwykłe ułatwienie w przypadku czyszczeniu powierzchni wielkopowierzchniowych, gdzie najważniejsza jest jakość i szybkość sprzątania. Najczęściej korzysta się z nich w budynkach takich jak galerie handlowe, restauracje, hotele, czyli wszędzie tam, gdzie są duże skupiska klientów. Regularne stosowanie odkurzacza zapewnia czystość i komfort dla osób przybywających w wysprzątanym pomieszczeniu. W firmach, które świadczą usługi gastronomiczne, higiena jest jednym z podstawowych wymogów, dzięki którym można prowadzić działalność. Czystość jest sprawdzana w trakcie kontroli, warto więc zatroszczyć się o to, by restauracja czy bar, były odpowiednio wysprzątane.

Porządek i higiena świadczą o odpowiedzialności właścicieli i ich trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów. Zakup zmywarki do posadzek nie musi obciążać firmowego budżetu, a dodatkowo będzie ona nam służyć przez lata, dzięki czemu nie będziemy musieli korzystać z usług serwisu sprzątającego. Jest więc to inwestycja, która zwiększy zadowolenie naszych pracowników i klientów.

Maszyny sprzątające GANSOW - komfort i oszczędność

Zmywarki do posadzek to najlepsze rozwiązanie do dużych pomieszczeń i hal, gdzie ręczne czyszczenie i sprzątanie jest niewystarczające. Maszyna sprzątająca pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy, jest też dokładna, i czyści dokładnie każdy zakamarek, dzięki czemu zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Nie musimy też zatrudniać dodatkowych pracowników, co z pewnością odbiłoby się negatywnie na naszym budżecie.

W które maszyny sprzątające warto zainwestować?

Wszystko zależy od tego, jakie są nasze wymagania i oczekiwania względem sprzętu. Każda firma powinna zaopatrzyć się w takie maszyny sprzątające jak:

- Odkurzacze przemysłowe - mają większe rozmiary i moc sprzątająca niż standardowe odkurzacze. Są specjalnie przystosowane do sprzątania powierzchni przemysłowych różnego typu, umożliwiają odkurzanie na mokro i na sucho, co jest niezwykle komfortowe.

- Zamiatarki - sprzęt do zamiatania przestrzeni płaskich. Może być stosowany na każdej powierzchni, sprawdzi się zwłaszcza w galeriach handlowych i lokalach gastronomicznych, możemy zakupić zarówno samojezdną, jak i ręczną.

- Szorowarki - tutaj do wyboru mamy kilka modeli różniących się wielkością. Tego typu sprzęty umożliwiają bezpieczne szorowanie dużych powierzchni. Jeśli zależy nam na sprzęcie, który wykona pracę samodzielnie, warto zainwestować w szorowarkę samojezdną. Część z nich posiada również funkcję zamiatania.

- Myjki - są to profesjonalne sprzęty służące do mycia różnego typu powierzchni, umożliwiają mycie zarówno zimnej, jak i ciepłej wody. Istnieje możliwość wyboru natężenia siły strumienia, myjki wysokociśnieniowe ze względu swój na silniejszy strumień, nadają się do czyszczenia powierzchni poważnie zabrudzonych, które trudno jest umyć w tradycyjny sposób.

Dzięki temu, że maszyn myjących jest wiele rodzajów, każdy z nas może wybrać sprzęt najbardziej odpowiadającym naszym oczekiwaniom, jest to inwestycja na lata, której z pewnością nie pożałujemy.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB01406
Gwarancja
18
Moc znamionowa
480 W
Maksymalna prędkość
3,5 km/h
Szerokość ssawy
81,5 cm
Nacisk szczotki
23 kg
Zbiornik wody brudnej
50 L
Zbiornik wody czystej
40 L
Wydajność
1750 m2/h
Szerokość czyszczenia
50 cm
Napięcie
24V 105Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
140 minut
Długość
96 cm
Szerokość
123 cm
Wysokość
52 cm
Masa brutto
67 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij