Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT30 B45+CB LPTB02660

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT30 B45+CB LPTB02660

15 590,25 zł
Brutto
Duża ilość
CT30 B45+CB
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT30 B45+CB LPTB02660

CT30 B45+CB

 

Wydrukuj
P00683

Zmywarka do posadzek to rzecz niezbędna, która pozwala na utrzymanie prawidłowego poziomu czystości w obrębie magazynu czy hali. Tego typu urządzenie sprawdza się w wielu firmach, zwłaszcza tych prowadzących swoją działalność na szeroką skalę przy równoczesnym zatrudnieniu wielu pracowników.

Powierzchnie twarde, które znajdują się na terenie wielu przedsiębiorstw wymagają odpowiedniego czyszczenia, a czyszczenie ręczne jest zwyczajnie mało skuteczne. Zmywarki do posadzek znajdujące się w asortymencie naszego sklepu są bardzo wydajne. Dodatkowo wybór modeli jest bardzo szeroki i różnorodny pod kątem finansowym.

Zmywarki do posadzek - zalety

Zmywarki do posadzek to urządzenia, które są zasilane bateryjnie. W związku z czym ich zasięg pracy jest bardzo szeroki i nie jest uzależniony od umiejscowienia gniazda elektrycznego oraz długości kabla zasilającego. Czas pracy na jednym ładowaniu jest bardzo długi, co pozwala na wyczyszczenie magazynu o dość dużej powierzchni. Zmywarka do posadzek posiada pojemniki na czystą i brudną wodę. Ich opróżnianie jest bardzo proste, a obsługa samej zmywarki bardzo intuicyjna. Zmywarki do posadzek wymagają obecności operatora, który będzie czuwał nad właściwym oraz bezpiecznym przemieszczaniem się urządzenia. Poza tym osoba operująca dokładnie widzi stan zabrudzenia posadzki i wie, w którym obszarze wymaga ona największej interwencji.

Zmywarka do posadzek wyposażona jest w szczotki, które skutecznie zbierają brud i usuwają wszelkie zanieczyszczenia. W zakładach produkcyjnych nie brakuje okazji do pozostawienia zabrudzeń np. od poruszających się wózków widłowych czy samych pracowników. Szczotki potrafią usunąć wiele rodzajów zabrudzeń, a wszystko za sprawą dobrze dobranych parametrów, które powodują prawidłowy nacisk na powierzchnie oraz bardzo szybkie obroty szczotek. Bardzo często przy zakupie zmywarki do posadzek dołączone są zapasowe szczotki, co stanowi atrakcyjny zestaw startowy. Powierzchnia po umyciu nie jest mokra, gdyż urządzenie jednocześnie osusza zmywany obszar.

Oszczędne zmywarki do posadzek

Zmywarki do posadzek nie zużywają sporo energii elektrycznej i ich eksploatacja nie obciąża zbytnio budżetu przedsiębiorstwa. Należy również wspomnieć, że obudowa zmywarki do posadzek jest wykonana z bardzo trwałego tworzywa, odpornego na uszkodzenia czy zarysowania. Tworzywo to jest odporne również na korozję.

Zmywarki GANSOW do posadzek

Nasz sklep posiada w swojej ofercie zmywarki do posadzek najwyższej jakości, których żywotność opiewa na kilkanaście lat. Poza tym cały asortyment podlega długoletniej gwarancji, więc w przypadku jakiejkolwiek awarii można szybko nabyć części zamienne czy skorzystać z kompleksowego serwisu.

Wiele znanych firm skorzystało z naszej atrakcyjnej oferty dot. zmywarek do posadzek. Opinie na temat sprzętu, który oferujemy są bardzo pozytywne. Oferujemy również bardzo korzystne warunki zakupu. Umożliwiamy zakup sprzętu w dogodnych do spłaty ratach. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług oraz jakości oferowanego asortymentu.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB02660
Gwarancja
18
Moc znamionowa
550 W
Maksymalna prędkość
3,5 km/h
Szerokość ssawy
55 cm
Nacisk szczotki
17/21 kg
Zbiornik wody brudnej
30 L
Zbiornik wody czystej
28 L
Wydajność
1575 m2/h
Szerokość czyszczenia
45 cm
Napięcie
24V 74Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
150 min
Długość
96 cm
Szerokość
122 cm
Wysokość
55 cm
Masa brutto
98 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij