Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT230 BT105 LPTB02045

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT230 BT105 LPTB02045

150 060,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki
CT230 BT105
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT230 BT105 LPTB02045

CT230 BT105

 

Wydrukuj
P00695

Nowoczesne maszyny i urządzenia sprzątające stały się niezbędne przy utrzymaniu czystości na dużych powierzchniach. Mowa tutaj np. o magazynach, halach produkcyjnych, sklepach wielkopowierzchniowych, galeriach handlowych, restauracjach, salach bankietowych, halach czy obiektach sportowych i tym podobnych miejscach, gdzie niezbędne jest czyszczenie dużego metrażu. Czasem utrzymanie nienagannej czystości jest wręcz wymagane przez charakter obiektu czy wymuszone przepisami. Do skutecznego działania najlepiej posłużą właśnie nowoczesne maszyny i urządzenia sprzątające, które będą szybsze i skuteczniejsze niż praca ręczna. Wygenerują też znacznie mniejsze koszty niż zatrudnienie licznej ekipy sprzątającej.

Nowoczesne maszyny i urządzenia sprzątające GANSOW

Tego typu urządzenia cechują się dużą prędkością i wysoką skutecznością czyszczenia nawet bardzo dużych powierzchni płaskich. Są praktycznie non-stop gotowe do użycia i nie wymagają specjalistycznego szkolenia do ich obsługi (wystarczy podstawowy instruktaż z obsługi danego modelu). Maszyny i urządzenia sprzątające nie wymagają też zgłoszenia do UDT.

Inwestycja w zmywarkę do posadzek Gansow

Zakup nowoczesnej maszyny sprzątającej, jaką jest zmywarka do posadzek marki Gansow, to inwestycja na długie lata, gwarantująca wysoką efektywność działania. Prosta w obsłudze, będzie skuteczniejsza i szybsza niż prace ręczne, a przy tym znacznie tańsza w utrzymaniu (no i poza obowiązkowym serwisem czy przypadkową awarią, zmywarka nie chodzi o urlop). Im większa powierzchnia płaska do mycia, tym lepiej sprawdzi się zmywarka do posadzek Gansow model IPC CT230. Cicha w działaniu, elektryczna, szybko ładująca i przede wszystkim bardzo dokładnie sprzątająca, a przy tym prosta w obsłudze. Urządzenia sprzątające marki Gansow to gwarancja dobrze zainwestowanych środków, dbająca o czystość, a zarazem o komfort miejsca pracy czy lokalu użytkowego. No bo w końcu nikt nie lubi chodzić po brudnej podłodze.

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT230

Nowoczesna zmywarka do posadzek marki Gansow IPC CT230 to kompleksowe urządzenie sprzątające, gwarantujące doskonałe efekty czyszczące przy minimalnym wysiłku fizycznym. Praca na elektrycznej zmywarce Gansow będzie przyjemnością, a sterowanie maszyną nie powinno sprawiać większych problemów. Niewielkie wymiary pozwolą kierowcy dostrzec co się dzieje z tyłu wyłącznie po obróceniu. Dobra widoczność z przodu pozwoli na dokładne kierowanie maszyną na najbardziej zabrudzone powierzchnie, jednocześnie umożliwiając bezpieczne ominięcie każdej przeszkody.

Doskonała sterowność i zwrotność to kolejny atut zmywarki do posadzek Gansow IPC CT230. Do tego 2 duże zbiorniki na wodę czystą i brudną (odpowiednio 205 i 225 litrów), 100-kilogramowy docisk szczotki czyszczącej, wysoka wydajność działania i długi czas pracy na jednym ładowaniu - nawet do 300 minut. Urządzenie posiada kółka zabezpieczające, a także oświetlenie ostrzegawcze. Zmywarka do posadzek powinna być użytkowana wyłącznie przez przeszkolony personel.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB02045
Gwarancja
18
Moc znamionowa
956 W
Maksymalna prędkość
9 km/h
Szerokość ssawy
128 cm
Nacisk szczotki
100 kg
Zbiornik wody brudnej
225 L
Zbiornik wody czystej
205 L
Wydajność
9450 m2/h
Szerokość czyszczenia
105 cm
Napięcie
36V 320Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
300 minut
Długość
195 cm
Szerokość
147 cm
Wysokość
115 cm
Masa brutto
377,5 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij