Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT160 BT95 LPTB01333

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT160 BT95 LPTB01333

84 747,00 zł
Brutto
Niedostępny
CT160 BT95
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT160 BT95 LPTB01333

CT160 BT95

 

Wydrukuj
P00694

Doskonałość zmywarki do posadzek GANSOW IPC CT160 BT95 LPTB01333 polega na perfekcji wykonania – począwszy od stworzenia projektu aż po połączenie poszczególnych elementów w całość. Ta maszyna samojezdna bez trudu radzi sobie ze sporymi powierzchniami, włączając w to pracę na wzniesieniach.

Jest niezastąpiona w obiektach kultury (muzea, teatry) i ośrodkach zdrowia (szpitale, przychodnie). Najczęściej wykorzystywana jest jednak w sklepach, zwłaszcza o potężnej powierzchni, w której mniejsza maszyna nie do końca radzi sobie z konserwacją. Zmywarka bezbłędnie radzi sobie z bieżącym czyszczeniem podłóg, jak również dzięki swojej mocy domywa nawet bardziej zabrudzone obiekty i usuwa ''zasiedziały'' brud. Mimo gabarytów dociera do najmniejszych zakamarków bez konieczności użycia mniejszego sprzętu czyszczącego.

Cechy, dzięki którym warto zwrócić uwagę na tę zmywarkę

Wysokiej klasy ruchoma szczotka i innowacyjny silnik trakcji pozwalają na dokładne mycie absolutnie płaskich powierzchni, jak i wzniesień aż do kąta nachylenia 16%. Przemierzając posadzkę z zabójczą prędkością 6 km na godzinę, pracuje nawet 5,5 godziny, oczywiście z krótkimi przerwami na wylanie brudnej wody. Jest w stanie w tym czasie zmyć więcej niż 6 km kwadratowego obszaru.

Za wydajnością pracy stoją pojemniki na wodę czystą, brudną oraz detergent. Pojemność zbiornika wody czystej to 145 litrów, natomiast wody brudnej to aż 170 litrów. Co przydatne, pojemnik na wodę brudną wyposażono w mechanizm rozcieńczający pianę, czym zyskano dodatkowe miejsce na wodę.

Osobny system dozowania detergentu pozwala na niezwykle precyzyjne ujęcie stosownej ilości płynu, zgodnie z zapotrzebowaniem. Jest to gwarancja, że nie zostanie podany nadmiar lub niedomiar chemii czyszczącej. Bez względu na jej natężenie można być spokojnym o zbiornik, który nieczuły jest na działanie detergentu oraz przypadkowe uderzenia, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia i wycieku płynu.

Zmywarka GANSOW: duża maszyna o dużych możliwościach

Maszyna ta jest zasilana bateryjnie 36V (6x6V), jednak istnieje możliwość wbudowania prostownika. W zestawie nie zawarto baterii, więc należy zaopatrzyć się w nie podczas zakupu.

Programowalny panel sterowania posiada kilka opcji sugerujących optymalną metodę czyszczenia, jednak możliwa jest ręczna zmiana. Duże przejrzyste przyciski są odporne na wodę, więc maszynie nie grozi awaria. Wygodne siedzisko dla operatora nie obciąża kręgosłupa ani nóg, co przekłada się na długotrwałą pracę bez konieczności odpoczynku osoby prowadzącej zmywarkę do posadzek GANSOW IPC CT160 BT95 LPTB01333. Maszyna zaskakuje lekkością pracy i przyjemnością mycia powierzchni. Jest to zatem opcja dedykowana nie tylko ogromnym obszarom, ale też zwyczajnie osobom, które mają przed sobą nie lada zadanie do wykonania, które warto, by było jak najprostsze logistycznie. Zmywarka ta przekonała wielu klientów i stanowi jeden z flagowych zakupów dokonywanych przez menedżerów sporych powierzchni handlowo-usługowych.

 

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB01333
Gwarancja
18
Moc znamionowa
650 W
Maksymalna prędkość
6 km/h
Szerokość ssawy
110 cm
Nacisk szczotki
100 kg
Zbiornik wody brudnej
170 L
Zbiornik wody czystej
145 L
Wydajność
5700 m2/h
Szerokość czyszczenia
95 cm
Napięcie
36V 240Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
250 minut
Długość
172 cm
Szerokość
136 cm
Wysokość
110 cm
Masa brutto
292 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij