Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT15 B35+CB+BAT LPTB01229

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT15 B35+CB+BAT LPTB01229

14 317,20 zł
Brutto
Duża ilość
CT15 B35+CB+BAT
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT15 B35+CB+BAT LPTB01229

CT15 B35+CB+BAT

 

Wydrukuj
P00682

Sterylność wpływa nie tylko na zdrowie oraz przestrzeń wokół, ale i samopoczucie człowieka, zapewniając mu przekonanie uporządkowania. Mimo to, nie da się jednak ukryć, że czyszczenie nie należy do czynności miłych i przyjemnych, a sam proces często bywa niezwykle żmudny, co skutecznie zniechęca wiele osób do dbania o otaczającą przestrzeń. Z pomocą przychodzą zmywarki do posadzek firmy GANSOW, które nie tylko świetnie czyszczą powierzchnie, ale i są łatwe oraz intuicyjne w obsłudze. Z ich udziałem wystarczy minimum wysiłku, aby podłoga lśniła jak nigdy dotąd. Wygodne rączka i dopracowany wygląd zapewniają użytkownikowi pełną satysfakcję z wykonywanej pracy, sprawiając, że sprzątanie przestaje być przykrym obowiązkiem. Całość dostosowana jest tak, aby zapewnić korzystającemu najwyższy komfort, którego dotychczas nie doświadczył. Praca z automatem czyszcząco-zbierającym to nie tylko same korzyści, ale i ,,must have" każdego, kto ceni sobie w pracy czystość i porządek.

Profesjonalna zmywarka do posadzek od firmy GANSOW

Zmywarka do posadzek firmy GANSOW sprawdzi się nie tylko na dużych halach, ale będzie też sporym udogodnieniem dla wszelkiego rodzaju sklepów, gdzie dbanie o powierzchnię jest niezwykle ważne i świadczy o trosce wobec klientów. Odpowiednio dobrany program sprzątania znacznie skróci proces porządkowania i pozwoli pracownikom na lepsze gospodarowanie czasem, co przełoży się na jakość wykonywanej pracy. Dodatkowo, automaty czyszcząco-zbierające to niezawodny pomocnik w dbaniu o sterylność hoteli czy chociażby restauracji oraz każdego miejsca, w którym istotny jest porządek, ale i szybkość oraz skuteczność pozbywania się nagromadzonego brudu. Z myślą o konsumencie, nasze maszyny zaprojektowaliśmy tak, aby spełniały swoją rolę nawet w najgorszej sytuacji. Zmywarki do posadzek to urządzenia stworzone w atmosferze niezwykłej staranności, z pamięcią o najdrobniejszych detalach oraz szczegółach, wykonane by usprawnić i uprzyjemnić każde sprzątanie.

Produkty do mycia powierzchni

Warto przyjrzeć się także parametrom oferowanych przez nas produktów do mycia powierzchni. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to zoptymalizowana waga, by poruszanie automatem czyszcząco-zbierającym nigdy więcej nie zdawało się nadmiernym wysiłkiem, a prostą obsługą maszyny. Zadbaliśmy także o dużą pojemność zbiorników i długi czas pracy, co pozwala na sprzątanie bez presji i niepotrzebnych przerw, które mogłyby utrudnić proces czyszczenia.

Ponad roczna gwarancja pozwala na pewność przy zakupie i możliwość zareklamowania sprzętu, dlatego nabywając zmywarkę do posadzek firmy GANSOW nie ma potrzeby się bać, że urządzenie okaże się wadliwe, bądź też nieskuteczne. Nasze automaty czyszcząco-zbierające to niedościgniona oferta na rynku maszyn sprzątających, obok której nie da się przejść zupełnie obojętnie. Najwyższa jakość i funkcjonalność sprawiają, że jest ona idealnym rozwiązaniem dla wielu firm, które cenią sobie sterylność i poukładanie. Sprzątanie nigdy nie było tak proste i sprawne!

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB01229
Gwarancja
18
Moc znamionowa
550 W
Maksymalna prędkość
3,5 km/h
Szerokość ssawy
45 cm
Nacisk szczotki
25 kg
Zbiornik wody brudnej
19 L
Zbiornik wody czystej
16 L
Wydajność
1125 m2/h
Szerokość czyszczenia
35 cm
Napięcie
24V 29Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
70 minut
Długość
96 cm
Szerokość
122 cm
Wysokość
55 cm
Masa brutto
37,5 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij