Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT110 BT85 LPTB01313

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT110 BT85 LPTB01313

52 951,50 zł
Brutto
Ostatnie sztuki
CT110 BT85
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Zmywarka do posadzek Gansow IPC CT110 BT85 LPTB01313

CT110 BT85

 

Wydrukuj
P00693

Średnie i duże powierzchnie to nie lada wyzwanie dla osoby zajmującej się ich konserwacją. Nie mniej jednak lobby hotelowe, alejki w hipermarkecie czy biurowce to miejsca, w których nienaganna higiena jest absolutnie obowiązkowa. Próżno liczyć na przydatność ręcznego mopa – lepiej postawić na profesjonalną maszynę o większych gabarytach.

Jeszcze lepiej, jeżeli wspomniana maszyna cechuje się wygodą obsługi. Zmywarka do posadzek GANSOW IPC CT110 BT85 LPTB01313 prowadzi się w pozycji siedzącej, a więc nie przytłacza koniecznością dodatkowego zużywania zapasów energii poprzez ręczne prowadzenie. Warto rozważyć ten genialny produkt, gdyż według opinii użytkowników stanowi najdoskonalszą pomoc przy konserwacji wielu rodzajów powierzchni. Zachwyca wytrzymałością dokładnością pracy, wydajnością użytkowania i przyjemnym dla oka designem.

Zmywark do posadzek - niezastąpiony pomocnik w pracy

Dwuszczotkowy gigant, jakim jest zmywarka do posadzek GANSOW IPC CT110 BT85 LPTB01313 sprawdza się podczas konserwacji średnich i dużych powierzchni. Dzięki opcji, jaką jest prowadzenie z poziomu siedziska dla operatora, oczyszczenie podłogi odbywa się znacznie szybciej, aniżeli przy obsłudze manualnej. Szczotki perfekcyjnie docierają do wszystkich zakamarków, pozostawiając po sobie nienaganną czystość bez konieczności dodatkowego szorowania ich za pomocą mniejszego sprzętu.

Pojemne zbiorniki (w tym zbiornik na detergent o pojemności 110 litrów oraz na wodę brudną i czystą) umożliwiają ciągłą pracę przez nawet 100 minut, co przekłada się na naprawdę potężny metraż. Każdy z pojemników odporny jest na uszkodzenia oraz rzecz jasna na działanie chemii myjącej. Co ciekawe – mimo ich pojemności zmywarka nadal pozostaje naprawdę zgrabna i skromna rozmiarem.

Koła jezdne wytrzymują nawet największe przeciążenia, więc wykonano je z solidnej gumy. Surowiec ten równocześnie nie pozostawia śladów po przejeździe po mokrej powierzchni. Niech nie będzie powodem do obaw nagłe zatrzymanie pracy maszyny – spowodować je może bowiem automatycznie zaprogramowany tryb wyłączania gdy zbiornik na brudną wodę jest już pełny.

Kilka parametrów technicznych zmywarki GANSOW IPC CT110 BT85

Doskonałą pracę zmywarki do posadzek GANSOW IPC CT110 BT85 LPTB01313 zapewnia zasilanie bateryjne. Bateria wystarcza nawet na 4 godziny pracy – kolejno należy wymienić baterię lub zrobić sobie przerwę w pracy w celu naładowania akumulatora. Co istotne to to, że istnieje możliwość wbudowania prostownika.

Intuicyjny panel sterujący nie wymaga skomplikowanego rozmyślania nad działaniem maszyny. Tym bardziej że kilka programów pracy zostało już z góry ustalonych, dzięki czemu zaoszczędzić można kilka minut ustawień na rzecz zmywania podłogi. W razie potrzeby obsługa panelu jest dziecinnie prosta, gdyż pełno tu czytelnych przycisków. Zmywarkę do posadzek GANSOW IPC CT110 BT85 LPTB01313 wyposażono w slot karty pamięci, która ma na celu do monitorowanie parametrów pracy urządzenia.

Konieczność wymiany szczotki czy inne zadania ułatwia dostęp do wszystkich podzespołów maszyny. Większość drobnych napraw możliwa jest bez użycia dodatkowych narzędzi, co przekłada się także na szybki powrót maszyny do zadań, do których jest przeznaczona.

Kolor
czarno/zielony
Numer producenta
LPTB01313
Gwarancja
18
Moc znamionowa
550 W
Maksymalna prędkość
6,5 km/h
Szerokość ssawy
101 cm
Nacisk szczotki
60 kg
Zbiornik wody brudnej
115 L
Zbiornik wody czystej
110 L
Wydajność
5525 m2/h
Szerokość czyszczenia
85 cm
Napięcie
24V 222Ah
Zasilanie
Bateryjne
Czas pracy baterii
240 minut
Długość
150 cm
Szerokość
120 cm
Wysokość
90 cm
Masa brutto
231 kg
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij