1001804

Gotowy do użycia płyn do mycia szyb niepozostawiający smug Vitrex

15,99 zł
Brutto
Duża ilość
Vitrex
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Gotowy do użycia płyn do mycia szyb niepozostawiający smug Vitrex

Vitrex

 

Wydrukuj
P00215

W przypadku niektórych powierzchni bardzo ciężko uzyskać efekt nieskazitelnej czystości. Szczególnie tyczy się to tworzyw szklanych, które bywają nie lada utrapieniem przez wzgląd na swoją przezroczystość. Ich głównym wrogiem są promienie słoneczne, które uwydatniają każdą drobinkę kurzu bądź brudu. Oprócz tego często na szklanej powierzchni tuż po umyciu występują smugi, zacieki bądź zmatowania. Aby ich uniknąć firma Pramol-Chemie AG stworzyła gotowy preparat do bezpośredniego użytku. Vitrex skutecznie rozpuszcza zabrudzenia i ułatwia wydobycie krystalicznej czystości naszych okien oraz naczyń. Dodatkowo wspaniale spisuje się również w czyszczeniu innych powierzchni, które są wodoodporne. Uniwersalność tego płynu dorównuje skuteczności, a także szybkości działania. Dzięki temu zaoszczędzamy czas, a także siły na resztę porządków prowadzonych w pomieszczeniu.

Gotowy do użycia płyn Vitrex

Szwajcarska formuła płynu Vitrex powoduje, że mycie szklanych powierzchni może odbyć się bez nadmiaru siły i czasu. Dzięki specjalnym aktywnym składnikom zawartym w preparacie, możliwe jest skuteczne rozpuszczenie brudu bez tworzenia śladów. Dobrze znany jest nam wszystkim problem smug oraz zacieków na czyszczonym szkle. Aby tego uniknąć należy korzystać z profesjonalnych preparatów takich jak Pramol Vitrex, który nie tylko szybko domywa powierzchnie, ale również szybko schnie. Oprócz tego zamiast nieprzyjemnego chemicznego zapachu pozostawia po umyciu przyjemną, delikatną woń, która odświeża pomieszczenie.

Krystaliczna czystość

Vitrex to płyn dedykowany szczególnie naszym oknom. Warto jednak pamiętać, że jest on uniwersalnym produktem, którego można użyć do każdej powierzchni szklanej bądź wodoodpornej. Z tego też powodu dobrze sprawdza się m.in. w czyszczeniu luster, pojemników, drzwi, stali nierdzewnej, witryn oraz szkła akrylowego. Atutem produktu firmy Pramol-Chemie AG jest również jego skład. Rozpuszczalniki organiczne, emulgatory, substancje zapachowe oraz woda to składniki, które w efekcie skutecznie rozpuszczają brud, nie pozostawiając po czyszczeniu żadnego śladu. Myta powierzchnia jest więc nie tylko czysta, ale również lśniąca. Ponadto preparat sprzedawany jest w formie gotowej do bezpośredniego użycia. Wystarczy spryskać nim chcianą powierzchnię z zalecanej odległości ok. 30 cm, a następnie przetrzeć dokładnie szmatką.

Świadome stosowanie

Najważniejszym aspektem korzystania z chemicznym środków czystości jest bezpieczeństwo. Produkt powinien być nieszkodliwy nie tylko wobec tworzywa, do którego został przeznaczony, ale również wobec użytkownika. Aby zapewnić jak najwyższy stopień wydajności, a także ochronić się przed niepożądanym działaniem preparatu należy zapoznać się z jego Kartą charakterystyki, a także instrukcją użytku. Świadome stosowanie płynu Virtex daje gwarancję możliwie najwyższej wydajności. Producenci zalecają, aby na 1 litr środka przeznaczyć do czyszczenia około 30-60 m2 powierzchni. Dodatkowo zwracają uwagę na termin ważności produktu, który wynosi aż 2 lata, a także zasadowe pH, które dobrze radzi sobie z osadami, nalotem oraz śladami pozostałymi po czyszczeniu.

Dostępność
Wysyłamy w 24 godziny
ean13
7640137170905
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
8 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij