Dezynfekcja i produkty antybakteryjne

Łazienka to pomieszczenie, które jest w szczególności narażone na rozprzestrzenianie się różnego rodzaju bakterii i drobnoustrojów. Jest to związane w sporej mierze z nadmiaru wilgoci występującej w tym wnętrzu. W związku z tym czyszczenie łazienki stanowi ważny składnik utrzymania higieny w całym lokalu, niezależnie czy jest to dom jednorodzinny czy budynek użyteczności publicznej. Na rynku dostępnych jest wiele środków do czyszczenia tego pomieszczenia, jednak nie wszystkie cechują się odpowiednią siłą dezynfekcji, która poradziłaby sobie nawet z bardzo trudnymi powierzchniami. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na produkty najwyższej jakości, w naszym sklepie stworzyliśmy szeroką gamę preparatów i substancji, które idealnie nadają się do stosowania w każdym rodzaju łazienki. Zapewniają one nie tylko łatwość czyszczenia, ale także nie pozostawiają zapachu na wyczyszczonej powierzchni.

Środki czyszczące i antybakteryjne do łazienki

Niezależnie wielkości, każda łazienka wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W przypadku łazienki w domu, można wyposażyć się w środki czyszczące i antybakteryjne, które są nie tylko łatwe w aplikowaniu, ale także pozostawiają przyjemny zapach w całym pomieszczeniu. W przypadku łazienki w lokalu użyteczności publicznej musimy liczyć się z częsta koniecznością sprzątania, ponieważ kropelki wody, które osiadają na kafelkach czy zlewozmywaku i wannie, będą psuć estetyczne wrażenia wnętrza. Trzeba się zatem zabezpieczyć w akcesoria łazienkowe, dzięki którym mycie i czyszczenie nie będzie tak uciążliwe. W naszym sklepie proponujemy wysokiej jakości środki czyszczące, które skutecznie pielęgnują zlewozmywaki stalowe, umywalki chromowane, wanny i szklane kabiny prysznicowe. Dezynfekcja tych miejsc jest szczególnie ważna, gdyż to właśnie tam zazwyczaj gromadzą się zarazki i bakterie. Wszystkie oferowane przez nas produkty świetnie radzą sobie z nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Środki dezynfekujące do łazienki i nie tylko

Profesjonalne środki dezynfekujące są niezbędne nie tylko do utrzymania higieny w łazience, ale także innych pomieszczeniach takich jak kuchnie, zakłady przetwórstwa żywności, sklepy, a także rzeźnie i ubojnie. Przy wyborze środków dezynfekujących należy uważnie przeczytać instrukcję, a zatem zapoznać się z ich przeznaczeniem. Jest to ważne jeśli nie chcemy uszkodzić danej powierzchni. Produkty z naszego sklepu tworzone są na bazie kombinacji między innymi czwartorzędowych związków amonowych i specjalnych środków powierzchniowo czynnych, a więc są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni zarówno w domu, jak i pomieszczeniu użyteczności publicznej. Warto również wspomnieć, że znajdujące się w naszej ofercie produkty pochodzą od renomowanych producentów środków do czyszczenia i pielęgnacji, co gwarantuje najwyższą skuteczność dezynfekcji każdej powierzchni. Jeśli więc szukasz skutecznych produktów w przystępnych cenach, sprawdź naszą ofertę środków dezynfekujących i wybierz rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb.

Prosan Plus
(Opinie: 0)
14,64 zł 17,22 zł
Duża ilość
Płyn Tork Toilet Seat Cleaner
(Opinie: 0)
27,45 zł
Duża ilość
ERG CleanSkin+
(Opinie: 0)
45,00 zł
Duża ilość
Germex Spray New
(Opinie: 0)
22,03 zł 25,92 zł
Produkt dostępny
Eco Prosan Plus
(Opinie: 0)
15,27 zł 17,96 zł
Duża ilość
Konkret | Pers
(Opinie: 0)
19,90 zł 29,90 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij