1001773

Preparat do czyszczenia dywanów suchą metodą natryskową Tapi Dry

18,45 zł
15,68 zł Obniżka - 15%
Brutto
Duża ilość
Tapi Dry
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Preparat do czyszczenia dywanów suchą metodą natryskową Tapi Dry

Tapi Dry

 

Wydrukuj
P00203

Większość z nas deklaruje, że regularnie sprząta swoje mieszkania. Zwykle ogranicza się to do kilku prostych czynności - odkurzyć, przetrzeć powierzchnię z zalegającego kurzu, umyć okna. Czasem jest to "dzień sprzątania", wtedy nasze działania nabierają cech gruntownych porządków - czyścimy piekarnik, palniki, zaglądamy w najdalsze zakamarki szaf, przetrząsamy ubrania. Jednak bardzo często zapominamy o dywanach.

Czyszczenie dywanów - dlaczego warto odpowiedni preparat

Oczywiście nie chodzi tu o to, by za każdym razem, gdy sprzątamy prać dywan. Jest to czynność wymagająca czasu, a często też pieniędzy. Wiele osób pomija jednak ten element mieszkań od bardzo, bardzo dawna. A przecież dywan, podobnie jak inne przedmioty w naszych pokojach zbiera kurz, po czym gromadzi go wśród swoich włókien. Często jest też poddawany zachlapaniom, bądź wystawiany na zaplamienie. Oczywiście odkurzanie częściowo usuwa problem kurzu, jednak dywan nadal gromadzi go głęboko w włóknach, przez co jakość powietrza w danym pokoju może być zmniejszona. Oczywiście pozostają też kwestie estetyczne, szczególnie przy atrakcyjnych śnieżnobiałych dywanach. Wydają się świetne podczas zakupu, jednak po dłuższym czasie zbierają na sobie tłuszcz, brud kolor biały powoli przechodzi w odcienie szarości lub żółci.

Którą z metod czyszczenia dywanów wybrać?

Większość pralni w swoich ofertach proponuje czyszczenie dywanów. Metoda ta posiada jednak minusy. Usługa ta często jest droga. Mogą też pojawić się problemy z transportem, szczególnie przy dużych dywanach. Będzie on co najmniej uciążliwy. Inną promowaną metodą jest pranie wodą, jednak nie usunie ono tłuszczu, z resztą zabrudzeń poradzi sobie słabo. Dywan też będzie długo schnąć. Najprostszą i przy tym niezwykle efektywną metodą jest tzw. pranie na sucho. Możliwe jest to, dzięki produktom dostępnym na rynku, które są proste w użyciu, dobrze radzą sobie z zabrudzeniami i są produktami ekonomicznymi.

Tapi Dry, czyli Twoja nowa idealna pomoc w domu

Wśród produktów dostępnych na rynku na szczególną uwagę zasługuje Tapi Dry - preparat do czyszczenia dywanów na sucho metodą natryskową. Przy niskiej cenie produkt oferuje świetną jakość. Preparat dobrze rozpuszcza tłuszcz i inne uporczywe plamy. Przywróci także Twojemu dywanowi dawny blask. Tapi Dry jest produktem nisko pieniącym. Czyszczenie dywanu następuje wygodną i prostą metodą natryskową. Produkt zapobiega również powstawaniu nowych zabrudzeń. Jest szczególnie polecany do stosowania na dywanach z wełny i włókien syntetycznych, ponieważ dywany z tych materiałów nie mogą zostać zamoczone podczas czyszczenia.

Tapi Dry to najprostsza metoda oczyszczenia i odświeżenia dywanu. Produkt jest łatwy w użyciu, tani, a czyszczenie za jego pomocą nie wymaga dużo czasu.

Preparat Tapi Dry od firmy Pramol

Firma specjalizuje się od lat w środkach czystości. Zdobyła uznanie firm i przedsiębiorstw, które doceniły spółkę za doświadczenie firmy i skuteczność środków przez nią sprzedawanych. Pramol zaopatruje m.in. szpitale, firmy sprzątające, hotele, restauracje, a ich wieloletnie zaufanie jest najlepszą wizytówką firmy. Tapi Dry wpisuje się w ich tradycję gwarancji działania i jakości, którą cenią ich klienci od lat.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
ean13
7640165778388
7 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij