Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 909

Preparat czyszczący, przeznaczony do tablic białych Whiteboard-Cleaner

25,83 zł
Brutto
Niedostępny
Whiteboard-Cleaner
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Preparat czyszczący, przeznaczony do tablic białych Whiteboard-Cleaner

Whiteboard-Cleaner

 

Wydrukuj
P00218

Białe powierzchnie wymagają od nas specjalnej pielęgnacji. Mowa nie tylko o ich konserwacji, ale przede wszystkim o sposobie w jaki są poddawane codziennemu czyszczeniu. Najlepszym tego przykładem są białe tablice, stosowane powszechnie w szkołach, biurach oraz pracowniach. Codziennie narażone na zabrudzenia, niestety mogą bezpowrotnie utracić swój śnieżnobiały odcień. Zwłaszcza w szkołach, gdzie są wystawione na bardzo wysoki stopień eksploatacji. Tablice poddawane działaniu białych oraz kolorowych pisaków, mogą dość szybko ulec przebarwieniu lub zmatowieniu. Jest jednak skuteczny sposób na to jak je przed tym uchronić. Jak tego dokonać? Wysoce skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest m.in. stosowanie odpowiednio dobranych preparatów do czyszczenia białych tablic.

Środki do czyszczenia białych tablic - Whiteboard Cleaner

Jasne powierzchnie wbrew wszelkim pozorom nie są ciężkie w utrzymaniu w czystości. Wystarczy jedynie sięgnąć po preparaty do czyszczenia tablic, które będą cieszyć się co najmniej dobrą renomą. Wysoka skuteczność środka czyszczącego to klucz do pozbycia się nieestetycznie wyglądających zabrudzeń. Zwłaszcza w przypadku markerów, które często zostawiają po sobie ślady. Aby nie mieć problemu z pozbyciem się tego rodzaju zabrudzeń, warto przyjrzeć się składowi chemicznemu takiego środka czyszczącego. Receptura preparatu do czyszczenia tablic pod żadnym pozorem nie powinny zawierać żadnych toksycznych substancji. Dzięki temu zyskamy pewność, że nie tylko myte powierzchnie będą bezpieczne - w tym przypadku nie musimy obawiać się również o swoje zdrowie. Warto również zwrócić uwagę na sposób aplikacji takiego środka. W codziennym stosowaniu bardzo dobrze sprawdzają się produkty, które można stosować w formie sprayu. Dzięki nim w łatwy i wygodny sposób możemy nanieść środki do czyszczenia tablic na gąbkę lub szmatkę. To z kolei pozwala na zaoszczędzeniu na czasie. A przecież chodzi również o wygodę. Idealne środki, które posłużą Państwu do czyszczenia białych tablic, znajdziecie Państwo poniżej.

Preparat Whiteboard Cleaner - jak je stosować?

Ogromną zaletą tego rodzaju środków chemicznych jest przede wszystkim wygoda ich stosowania. Preparaty tego rodzaju nie powinny stanowić większego problemu w aplikacji. Aby oczyścić z zabrudzeń z ich pomocą białą tablicę, wystarczy jedynie nałożyć środek na gąbkę lub ścierkę, a następnie przejechać nią po miejscach, które chcemy oczyścić ze śladu markera. Alternatywnym sposobem może być również spryskanie powierzchni środkiem do czyszczenia tablic, a następnie oczyścić ją za pomocą szmatki bądź gąbki. Ten prosty zabieg sprawi, ze tablica będzie wyglądała jak nowa.

Środki dostępne na stronie naszego sklepu internetowego sprawdzają się w 100%. Można ich używać przez cały dzień, a czyszczona nimi powierzchnia nie traci na swoich właściwościach. Ich codzienne stosowanie wpływa ponadto pozytywnie na konserwację tego typu sprzętu. Dzięki nim białe tablice stają się bardziej wytrzymałe na zabrudzenia.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Marka
Pramol-Chemie AG
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Typ produktu [chemia]
Gotowy do użycia
Co sprzątamy [chemia]
Płytki
Co sprzątamy [chemia]
Meble
Co sprzątamy [chemia]
Tablica
Co sprzątamy [chemia]
Szyby/ okna
Co sprzątamy [chemia]
Lustro
Rodzaj zabrudzenia [chemia]
Farba/ tusz
Gdzie sprzątamy [chemia]
Łazienka
Gdzie sprzątamy [chemia]
Pokój dzienny
Gdzie sprzątamy [chemia]
Kuchnia
Gdzie sprzątamy [chemia]
Biuro
Metoda użycia [chemia]
Sprzątanie ręczne
ean13
7640165777480
4 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij