Powłoka zabezpieczająca podłogi odporna na środki dezynfekujące Star Hospital

39,36 zł
Brutto
Niedostępny
Star Hospital
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Powłoka zabezpieczająca podłogi odporna na środki dezynfekujące Star Hospital

Star Hospital

 

Wydrukuj
P00196

Któż nie lubi ładnych, zadbanych podłóg ? Aby podłogi z tworzyw sztucznych, linoleum, PVC mogły lśnić mimo użycia środków dezynfekujących, należy zastosować specjalny preparat Pramol Star Hospital. Ten środek bezpieczny w użyciu sprawi, że każde podłogi z tworzyw sztucznych, kamienia naturalnego i sztucznego, PVC, linoleum będą zadbane i na dłużej zachowają estetyczny wygląd.

Zastosowanie powłoki zabezpieczającej podłogi Star Hospital

Pramol Star Hospital to powłoka zabezpieczająca podłogi odporna na środki dezynfekujące, wytrzymała na uszkodzenia i trwała, nadaje podłogom wodoodpornym pięknego połysku. Jest przeznaczona do podłóg wykonanych z tworzyw sztucznych, linoleum, PVC, azbestu winylowego, gumy , asfaltu i podłóg z kamienia naturalnego oraz sztucznego. Powłoka ta wykazuje także właściwości antystatyczne czyli zmniejsza elektryzowanie się ciał.

Pramol Star Hospital jest przeznaczony głównie do użytku w szpitalach, przychodniach, gabinetach lekarskich oraz w domach pomocy społecznej, jak i innych obiektów użyteczności publicznej.

Sposób użycia środka Star Hospital

Aby środek spełniał swoje zadanie należy go we właściwy sposób zastosować. Zanim się go naniesie na podłogę, trzeba ją odpowiednio przygotować. Należy ją najpierw odtłuścić i oczyścić ze starych powłok lub wosku, czyli trzeba tę podłogę zneutralizować i pozostawić aż wyschnie. Podłogę taką można oczyścić za pomocą następujących preparatów: Turbo-Strip Stripol, Turbolino, Strip-forte. Po oczyszczeniu i wyschnięciu podłogi należy na nią nanieść środek w stanie nierozcieńczonym. Można to zrobić za pomocą mopa lub specjalnej klamry. Preparat powinien być równomiernie rozprowadzony po podłodze, następnie pozostawiony do wyschnięcia. Po około 30 minutach, gdy podłoga będzie już sucha, należy nanieść drugą jego warstwę i znów poczekać, aż wyschnie. Stosuje się najczęściej 1 lub 2 warstwy preparatu w zależności od chłonności podłoża. Jeden litr preparatu wystarcza na pokrycie podłogi od 30 do 50 metrów kwadratowych. Po zastosowaniu Pramo Star Hospital, do codziennej pielęgnacji podłogi, należy używać preparatów: Ecofloor, Ecofloor Fresh, Lawax, Propermat, itd. Środek nie może być użyty w temperaturze poniżej 5 st. Celsjusza. Należy chronić go także przed mrozem.

Odporna powłoka zabezpieczająca podłogi

Pramol Star Hospital to powłoka zabezpieczająca podłogi odporna nawet na środki dezynfekujące. Jest to środek do użytku profesjonalnego, należy go używać zgodnie z zaleceniami i ściśle stosować się do wszystkich wytycznych. Po zastosowaniu nada on podłogom z linoleum, PVC, i tworzyw sztucznych lub kamienia naturalnego i sztucznego pięknego połysku oraz sprawi, że będą one łatwiejsze w pielęgnacji i utrzymaniu czystości.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Zabezpieczanie
Jak sprzątamy [chemia]
Pielęgnacja
Typ produktu [chemia]
Gotowy do użycia
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij